Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 08:09:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta biste vi uradili...  (Pročitano 8673 puta)
Zvezda u usponu

Namćor&Namćor&Namćor

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1330
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat
Da li sve ostaviti i otici[pa kako bude] ili ostati u braku i iz dana u dan sve vise patiti?

Želiš decu?
E pa draga , besmisleno je nekoga nagovarati koje već s tobom u braku da ti ispuni želju.
ma kako surovo zvučala odluka tvog muža, makar je iskrena , i koliko shvatam postoji deo tebe koji je  spreman da je prihvatii. Međutim, kako to biva,drugi deo tebe  želiš svoju decu
Razmisli kakvog oca svojoj deci želiš: malo grubo zvuči, ponekad deluješ kao loša Ekg traka.
Srce ti čas trči  na levu čas  na desnu stranu. Ok i to je život.

Jednostavno posluži se zdravim razumom.

Voliš čoveka koji ne želi decu sa tobom, ili ti se čini da ga voliš???

Da sam na tvom mestu pokušala bih da svoje emocije sredim i postavim sebi ono najteže pitanje a to je ...da li sam u stanju svom detetu da budem i otac i majka?????


 Smile
« Poslednja izmena: 21. Mar 2007, 22:20:21 od MarMargita »
IP sačuvana
social share
Ne volem,
nikog, lutko, takva mi je narav
kao odžak star i garav
puno dima je kroz mene proslo.
Ne volem,
ujne, strine, šogore, komšiluk,
nataknem ih na čiviluk
od njih ništa dobro nije došlo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
....sta biste vi uradil da ste u braku sedam godina a da muz ne zeli decu[ima dvoje iz prethodnog braka] a sa druge strane imate bivseg decka koji vas i dalje ceka,zeli brak i decu sa vama.Da li sve ostaviti i otici[pa kako bude] ili ostati u braku i iz dana u dan sve vise patiti?Moram da napomenem da mi je muz divan u svakom pogledu i da se lepo slazemo ali sam ja strasno nesrecna jer nemamo decu.

ne vidim razlog zbog kojeg bi ti ostala sa muzem...ne volis ga, on ne zeli decu, ti si se smorila, otkaci ga i kreni dalje  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
koliko sam ja shvatila po tvojim pisanijama na forumu...ti si već donijela odluku.
ne zarezuješ ti njega pišljivog boba.

nije valjda da ti treba nečiji blagoslov? Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Mnogooooo dobra. . . . .

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 1841
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Он има двоје деце са бившом женком.

Ти затрудниш са бившим дечком.

Остајете заједно - сви срећни и задовољни. Smile

e,ovaj je pametno rekao hahaha Smile

Ako ga volis..ok ostani sa njim..moras dobro da razmislis o vama,sta gubis ako odes od njega a sta dobijas ako ostanes..pa ja poznajem toliko parova tj brakova bez dece koji funkcionisu extra..a ima i to mane...mada je bezveze i da imas decu pa da trpis nekog kretena zbog dece a sebe guras na dno.. Smile
ali najbolja varijanta je da se pomiris sa bivsim i zapocnes nov zivot,pravljenje bebica... Smile
IP sačuvana
social share
Mudra zena ne kaze sve sto misli,ali misli sve sto kaze...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Fenix

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1231
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung 
nije valjda da ti treba nečiji blagoslov? Smile
  • Da mislim da mi zaista treba podrska.
    Strasno se plasim da menjam zivot!
  • [li][/li]
Smile
IP sačuvana
social share
Fenix
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
razumem te... i za podrsku i za strahove
da se ponovim: u tvojim godinama je rano da pustis sve niz vodu i odustanes od svojih planova, zelja i potreba...  Smile

ispricacu ti i jednu pricicu:
kada je moj stariji batica punio 33god., strasno se izbedacio...
em je u pitanju ona saljiva cifra, tliest tli, em se vajkao kako mu prodje mlados' itd. itd...
pricam ja to sve jednoj dobrodrzecoj teti od svojih 50 i par, tj. to kako se ubedacio da je mator,
.... a ona ce zena iskreno zaprepascena 'al' je loooood  Smile'
po principu, gde bi joj bio kraj da je u tim godinama  Smile
e ono sto ja tada nisam znala, a sada znam, jeste da je moj dragi brat bio tada pred razvodom... otud i takvo raspolozenje, i taj 'strah' od godina... zapravo, strah od novog pocetka  Smile
prica ima srecan kraj, razrada pocinje nakon razvoda, ali necem da iznosim detalje njegove intime  Smile
... dakle, curo, gore glavu  Smile
« Poslednja izmena: 22. Mar 2007, 18:13:37 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nije valjda da ti treba nečiji blagoslov? Smile
  • Da mislim da mi zaista treba podrska.
    Strasno se plasim da menjam zivot!
  • [li][/li]
Smile

nadam se da se šališ.

promjena je nužna i dobra.
uvijek nekuda vodi.
okoštavanje je loše,statičnost i nepokretnost.
to ubija.
i skupo košta.

okreni se oko sebe.
sve na ovom svjetu je sklono promjenama.
tako da su promjene potpuno prirodne.
strah od njih je neprirodan.

prevaziđi ga.

IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 959
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Ono sto mene zanima je da li si ti i pre braka znala da on ne zeli decu sa tobom?Ako jesi,tvoja je greska sto si se udala.Ako nisi,onda je krajnje vreme da ga ostavis i da planiras svoj zivot sa nekim drugim koji ce zeleti decu sa tobom.Promene jesu bolne,ali ako se mora staviti tacku na nesto sto te stalno cini nesrecnom,treba uraditi to.Bolje da patis jednom,nego ceo svoj zivot.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Fenix

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1231
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung 
Ono sto mene zanima je da li si ti i pre braka znala da on ne zeli decu sa tobom?Ako jesi,tvoja je greska sto si se udala.Ako nisi,onda je krajnje vreme da ga ostavis i da planiras svoj zivot sa nekim drugim koji ce zeleti decu sa tobom.Promene jesu bolne,ali ako se mora staviti tacku na nesto sto te stalno cini nesrecnom,treba uraditi to.Bolje da patis jednom,nego ceo svoj zivot.
Naravno da nisam znala inace se ne bih udala.U pocetku je nalazio raznorazne glupe razloge zbog kojih ne zeli decu...otprilike[ima vremena..cekaj da malo uzivamo] da bi mu na kraju ja dala "pravi" razlog jer nisam mogla vise da podnesem osecaj "ruznog paceta".....[prevarila sam ga] i to nisam krila,zelela sam da pati,kao sto ja patim godinama.Znam da je to pogresno ali bolje i to nego da zavrsim u ludnici[ne salim se]....bila sam u depresiji kakvu ne bih pozelela ni najgorem neprijatelju.
IP sačuvana
social share
Fenix
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kazu da su kruna one prave ljubavi, deca. Ta divna, mala, slatka bica Smile Iz tvojih postova bih rekla da ne zivis srecno pored tog coveka, a to sto ne zeli dete sa tobom je dodatna kap u vec prepunoj casi svega i svacega. Prilicno surovo i samozivo od njega. Zaista moras da razmislis i odlucis sta zelis, jer vreme koje odmice neces nikada moci da vratis. Ipak, svako ima tu mogucnost da napravi preokret u svom zivotu, bez obzira na godine Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 08:09:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.