Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: SRS podrzava LGBT osobe u borbi protiv nasilja  (Pročitano 6505 puta)
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46916
Zastava Босна
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Љубав и толеранција не могу бити исто. Нека буде примјер дјете: толеранција према дјетету јесте степен попустљивости, међутим љубав према њему  је нешто далеко узвишеније. Љубав те тјера да према њему поступаш тако што ћеш чинити све да оно сутра буде испуњено, срећно људско биће. Ако дјете галами, лупа прозоре по кући одврће чесме по кућу и прави поплаве, нормачлно је да родитељ не буде толерантан према том чину, него да поступи прекорно. Али не да уради нешто лоше дјетету, него из љубави да му покаже да гријеши и да тако се тако у нашем свијету не може понашати.  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Citat
битна ствар је што је човек на питање новинара ангажованог ЛГТБ магазина зашто је толико чекао да јавно призна своју орјентацију одговорио нешто типа ... сви смо уникатне особе и кад неког упознајемо говоримо му о себи ... откуд та потреба да се потпуно непознатим људима откривају приватне ствари ...

па господо гејеви кад стигнете до тог нивоа размишљања, и одустанете од натурања своје посебности другима на нос ... можда вас неко и саслуша

to je zato sto je covek javna licnost ne mozes njega da uzimas kao primer za to. pa ljude zanima svaki detalj oko njihovog zivota, to je nesto drugo

niko od gejeva ne trazi da ih "saslusaju" (nacelno) ili da nature nekom to na nos, to nije tacno. naturaju seksualnu orijentaciju oni koji razbijaju gej paradu ili napadaju gejeve po ulici.


Љубав и толеранција не могу бити исто. Нека буде примјер дјете: толеранција према дјетету јесте степен попустљивости, међутим љубав према њему  је нешто далеко узвишеније. Љубав те тјера да према њему поступаш тако што ћеш чинити све да оно сутра буде испуњено, срећно људско биће. Ако дјете галами, лупа прозоре по кући одврће чесме по кућу и прави поплаве, нормачлно је да родитељ не буде толерантан према том чину, него да поступи прекорно. Али не да уради нешто лоше дјетету, него из љубави да му покаже да гријеши и да тако се тако у нашем свијету не може понашати.  

ja se generalno slazem sa tobom, ali samim tim sto je ljubav VISE od tolerancije, onda kada se trazi tolerancija to je kao minimalan zahtev - zahtev morala i drustva koje cine razliciti pojedinci
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
ja se generalno slazem sa tobom, ali samim tim sto je ljubav VISE od tolerancije, onda kada se trazi tolerancija to je kao minimalan zahtev - zahtev morala i drustva koje cine razliciti pojedinci

pa lepo ti je rekao decko kada dete radi nesto lose ti postupas prekorno i ne tolerises takvo ponasanje... istu analogiju primeni na bolesnike kojima pripadas i videces koliko je sati Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Citat
ja se generalno slazem sa tobom, ali samim tim sto je ljubav VISE od tolerancije, onda kada se trazi tolerancija to je kao minimalan zahtev - zahtev morala i drustva koje cine razliciti pojedinci

pa lepo ti je rekao decko kada dete radi nesto lose ti postupas prekorno i ne tolerises takvo ponasanje... istu analogiju primeni na bolesnike kojima pripadas i videces koliko je sati Smile

pa ja i primenjujem to na bolesnike kojima pripadam, ljudi smo svi  Smile
ovde je rec o toleranciji prema drugacijem, a ne prema ponasanju deteta koje samo sebe ugrozava nekim stvarima kao kada istrci na kolovoz ili kada je razmazeno

netolerancija je i kada ubicu strpas u zatvor, a najmanje se to radi iz ljubavi prema njemu. tolerancija u humanistickom smislu i ljubav su nesto drugo i odnose se na ljude koji imaju neka drugacija licna svojstva
« Poslednja izmena: 29. Mar 2010, 20:36:54 od maslinazelena »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
crkva moze da vas voli zato sto ste ljudska bica to je njena obaveza ali nije obaveza crkve da tolerise bolesnike koji pripagiraju svoju bolest pa po analogiji iz posta magic mastera dodjes do toga da vas treba prekoriti a ne tolerisati Wink Za to postoji dva nacina recima ili sipkama  Smile Mozete da birate Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
to je zato sto je covek javna licnost ne mozes njega da uzimas kao primer za to. pa ljude zanima svaki detalj oko njihovog zivota, to je nesto drugo

Чекај ако он као славна личност, за чији приватан живот се интересују људи, нема потребу да говори да је геј ... шта ти онда радиш који мој, кад ни овде ни у РЛ никог бре не занима ко си и шта си?

И шта је парада ако није натурање своје посебности као нечег битног, за шта заслужујете не знам ни ја шта хоћете ... тапшање по рамену и једно браво, браво само тако наставите ...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Kosmet je Srbija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3631
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Bosch pumpa
I još se zove parada ponosa, a ponos je greh! Smile
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
crkva moze da vas voli zato sto ste ljudska bica to je njena obaveza ali nije obaveza crkve da tolerise bolesnike koji pripagiraju svoju bolest pa po analogiji iz posta magic mastera dodjes do toga da vas treba prekoriti a ne tolerisati Wink Za to postoji dva nacina recima ili sipkama  Smile Mozete da birate Smile

malo sutra  Smile
crkva uopste nema obavezu da voli gejove, to da li ce voleti ili nece - njena je stvar
ali ima obavezu da tolerise i to zakonsku i ustavnu obavezu!

treba i tebe prekoriti zbog takvog ponasanja gde pozivas na nasilje Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
sto bih pozivao nekoga na nesto sto mogu sam da uradim? Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
sto bih pozivao nekoga na nesto sto mogu sam da uradim? Smile

ne mozes ti nista  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.