Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:33:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: SRS nikada jaca! Na pola koraka od 40 %!  (Pročitano 10889 puta)
Zvezda u usponu


Hvala je Bogu

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1210
Zastava obrenovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8;M
mob
SonyEricsson v 600i
ja sam samo hteo da kazem da su svi oni gradjani srbije i srbi i tu nema rasprave.I nije tacno da su samo radikali takvi ima raznog sveta u raznim strankama ali gledajte samo 48 sati svadba sve za ljubav, 48 sati razvod itd i videcete srbiju jer srbija nije vase okruzenje
IP sačuvana
social share
Au al ima smarača i debila pa to je strasno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 624
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Ma ono sto ima da se vidi na skupovima vadikala nema ni u kusturicinim filmovima. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 627
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
vi sto pljujete po sclanovima i simpatizerima i DS-a i SRS-a Dobro jutro!!!!
pa to je nas narod i srbija,ti krezavi i prljavi i zrikavi i sve su to srbi alooo otkud znate kakva su im deca,zetovi itd to sto su on dosli sa sela da bi svojoj deci mozda obezbedili bolje uslove za zivot itd ne treba kriviti, ne razumem vas moji su matorci rodjeni beogradjani i babe i jedan deda pa su moji otisli u provinciju jer se tu ukazala sansa za posao pre 25 godina.I sta sada.Sve o cemu vi pricate je srbija i srpski narod koji je 10 godina glasao za sps i jul.
Ja samo molim boga da ovaj zaokret  SRS-a ostane vecan i da se konacno neke stvari iskristalizuju a marginalci svedu na pravu meru
lepo jednu pertiju centra DS jednu desnicu SRS i levo orijentisan LDP
Поента приче је да и ДС сада у својим редовима има људе које називамо не сељацима, већ сељачинама и то су углавном људи који су из руралне дошли у урбану средину.
Ако ДС попут ЛДП презире такве људе, нека се јавно одрекну такве подршке, нека се окане левог центра и нека се обраћају само грађанској елити и вискоко образованој класи.
Какве бре кампање по селима и облачење опанака и шајкача, строго круг двојке и бее-92.


Citat
neee.... samo objasniti zasto je potrebno odrzavati licnu higijenu, opismeniti ih, obrazovati ( osnovna skola je obavezna po zakonu ),
Прво ти крени од свог дворишта.
Бојим се да у вашим редовима има много више тог крезубог, гуравог, штрокавог и затуцаног полусвета, јер само такви могу да се приме на причу о Е.У. утопији, о земљи дембелија, где када уђеш у то друштво уместо кише пада евро, а говно почиње да ти мирише на Пако Рабан.

ja nisam u nicijim redovima...  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12;
mob
Nokia E50
Ne laprdajte vise... Smile
Vidite li vi sta pisete pobogu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Што би рекао Радован lll ево реееешења:
Десни центар људи, десни центар који ми немамо...
Јер левица је увек била к**ва, и немојте да се зајебавамо, ЛДП и сличне идеолошке творевине, типа фондова за хуманитарно право и сличних, су директан наследник комунистичке политке убијања у старту свега српског.
Кусо и репато скупљено са коца и конопца које ми говори да треба да се стидим што сам Србин?
Специјални гост Агима Чекуа поштована госпођа Кандић што ми соли памет са B-92?
И они да ме воде у Европу? Извините али не хвала
И за крај људи немојте да се зајебавамо мислите мало....
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 135
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Onaj ko je na vlasti obično gubi podršku posebno ako je nesposoban, a ovi trenutno na vlasti to jesu, stime srs dobija sve više + trenutna politika Srbije i okolnosti u kojima se nalazimo idu im na ruku.
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1252
Zastava Pančevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
SonyEricsson z1010
ne znam što se vi čudite, pa 2mil. ljudi je glasalo za Tadića, naravn da tu ima svakavih, ali to nema veze sa DSom ili SRSom, ima veze sa tim da je kod nas veliki broj ljudi funkcionalno nepismen, siromašan, jadan i bedan, tužan, nesrećan... E sad umesto da to promene, parlamentarne stranke to koriste.
IP sačuvana
social share
Hajde da nadjemo stvari u kojima svi mozemo da dobijemo.
Hajde da ne nadjemo stvari, da se sporimo, gde neko moze da izgubi
Mi se lako ujedinimo protiv nekoga, a nikako da se ujedinimo za sebe. Hajde da se ujedinimo za sebe, pa kada uradimo sve sto mozemo za sebe, onda cemo se deliti. I taj dan nece nikada doci, jer cemo uvek imati sta da uradimo za sebe..." Zoran Djindjic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 269
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Onaj ko je na vlasti obično gubi podršku posebno ako je nesposoban, a ovi trenutno na vlasti to jesu, stime srs dobija sve više + trenutna politika Srbije i okolnosti u kojima se nalazimo idu im na ruku.
 Smile

Definitivno,SRS moze poceti da pada jedino kad preuzme vlast.

Vidim , ovi sto kritikuju glasacko telo radikala,mora da imaju besprekoran pedigre: rodjeni su u krugu dvojke (mada ja tu ne vidim nista posebno,mada ne vidim u cemu je vrlina istih),kao i njihova porodica bar tri kolena unazad.Svi su najmanje fakultetski obrazovani,kao i njihovi pretci...Da nije zalosno bilo bi smesno.

SRS ima moju podrsku zbog nacionalne politike,a glas ,za sada, jedino u duelu sa antiSrbima.
IP sačuvana
social share
Edit by Lightsoft: Potpis prelazi dozvoljenu velicinu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
kod mene u opstini predsednica oo srs-a je fakultetski obrazovana devojka koja ima 26 godina,dok je menadzer(valjda ga tako zovu) ldp-a strucnjak sa jedva 8 razreda....kako pojedinci ovde tupavo rezonuju taj ldp-ovac je sigurno mnogo vredniji od ove radikalke Smile

najvise me nervira kad pocnu da globalizuju i da govore da su svi ldp-ovci urbani,obrazovani a da su radikali prosti i primitivni...nije nego Smile

cisto da se razumemo...meni su obe te stranke blago receno odvratne(kao i sve druge) ali ne treba etiketirati ljude i na osnovu nekoliko losih primera sa bilo koje strane strpati sve ljude u isti kos Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 627
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
kod mene u opstini predsednica oo srs-a je fakultetski obrazovana devojka koja ima 26 godina,dok je menadzer(valjda ga tako zovu) ldp-a strucnjak sa jedva 8 razreda....kako pojedinci ovde tupavo rezonuju taj ldp-ovac je sigurno mnogo vredniji od ove radikalke Smile

najvise me nervira kad pocnu da globalizuju i da govore da su svi ldp-ovci urbani,obrazovani a da su radikali prosti i primitivni...nije nego Smile

cisto da se razumemo...meni su obe te stranke blago receno odvratne(kao i sve druge) ali ne treba etiketirati ljude i na osnovu nekoliko losih primera sa bilo koje strane strpati sve ljude u isti kos Smile

nacin razmisljanja koji propagiraju radikali je najretrogradniji stav koji trenutno moze postojati... oni namerno demagogijom i retorikom ciljaju nepismene, polupismene i zaostale jer vrlo dobro znaju da je takvih najvise u ovoj zemlji... njihovi stavovi o zivotu, o drustvu, njihova ksenofobija i mrznja prema svemu tudjem su najuzasnija pojava ovde jos od pojave komunista... takve ljude, sa tako bolesnim idejama i stavovima u normalnim zemljama podrzi 2-10 % stanovnistva, obicno onih iz nekih sporednih i marginalnih grupa... Nazalost najlakse je coveku sa tri razreda skole pustiti baju malog knindzu, dirnuti mu pesmom ili govorom u neku krajinu za kojom vecito place( ne znam onda sto se ne vrati tamo ), baniju, ili kosovo, dodati malo voje seselja i eto recepta za 40% ...
sve dok je tako, u qrcu smo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:33:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.