Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:48:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: SRS i Cetnici  (Pročitano 13295 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1272
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
SRS ima veze sa komunizmom,a nikako sa cetnicima i monarhijom,nikad necu zaboraviti glasanje u Skupstini protiv uvodjenja vjeronauke?Osvjedoceni cetnici protiv vjeronauke,vjerovatno se radikalima cetnicima vise svidja marksizam?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


covek s bradom

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 
Ok. Seselj jeste dr. prava, ali je pravo zavrsio na sarajvskom pravnom fakultetu, da bi doktorirao na beogradskom univerzitetu iz oblasti medjunarodnog ratnog prava... Vojsku je sluzio u skoli rezervnih oficira, tako da je rezerni oficir ondasnje JNA, a predavao je na predmetu 'Teorija o ratu' na FPN u Sarajevu, odnosno na katedri  za odbranu tog fakulteta.... Eto odatle njegovo poznavanje ratne vestine... Cini mi se da je rezervni kapetan ili kapetan prve klase po cinu, a sto znaci da formacijski moze u ratu da komanduje formacijom ceta - bataljon.... Nijedna formacija cetnika u VRS i nije bila veca od tih formacija.... Dakle, ne samo da je kvalifikovan da ucestvuje i komanduje u borbama, vec je kvalifikovan da predaje medjunarodno ratno pravo cak i na visokoj vojnoj akademiji ili ratnoj skoli (kao najvisim vojnoobrazovnim skolama u sadasnjoj vojsci srbije).... Druga je stvar politika i tu se mozemo slagati ili ne slagati sa njim... Tu se ni ja ne mogu sloziti sa nekim njegovim idejama... No, najbitnija stvar je da su sve druge dobrovoljacke jedinice, od crvenih beretki, preko vukova sa vucjaka, ili SPO-ovskih belih orlova i sl.... optuzene da su negde pocinile zlocine.. cetnici nisu... opet kazem: za sada..............................
IP sačuvana
social share
Nikad nemoj da se vraćaš
kad već jednom u svet kreneš
Nemoj da mi nešto petljaš
Nemoj da mi hoćeš-nećeš.
I ja bežim bez povratka.
Nikad neću unatrag.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung Galaxy S9+
Za mene je on covek proslosti i njegova politika je losa.Gde god je nesto radio to je bilo pogresno.On jeste pametan covek ali dzabe mu to kad nije iskoristio.Zbog njegove i Slobine politike sve je manje patriota u Srbiji i pola mase zabole za Kosmet,Srbiju,RS......Njegova politika tipa:"evo svima k... i mozemo sami ne moze da prodje".Na pitanje sta cemo da radimo on kaze:"Sedecemo i inaticemo se"Ne kazem da je politika drugih stranaka dobra ali Seseljeva ideologija je sr...On danas prica bajke o RSK,Velikoj Srbije....Probao je tu politiku i to je porazena politika.Ne znam sta hoce ,da tera dok ne nestanemo skroz.....Nije samo on i Sloba krivi ali opet to nije opravdanje da ponovo nastavlja tu politiku...Za mene je on lazni cetnicki vojvoda koji je sam sebe potopio pogresnim potezima  Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


covek s bradom

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 
Vidis sto se tice politike tu se i mozemo sloziti, ali ne mozes da tvrdis nesto sto nije tako.... Ne mozes da tvrdis za nekog advokata za mene on nije advokat jer mu ja diplomu ne priznajem, ili doktora za mene on nije hirurg jer mu ne priznajem diplomu medicinskog fakulteta.... on je advokat (dobar ili los, ali je advokat) on je hirurg (dobar ili los, ali je hirurg)... Imas pravo i slobodu otici kod drugog hirurga ili kod drugog advokata, ali onima kod kojih ti ne ides nemozes poreci da oni to nisu...... sada bi ti neki radikal rekao ipak najveci broj srba, koji je izasao na izbore, misle da smo mi u pravu............. I zar to nije tacno? Opet kazem nisam radikal......!  Smile
IP sačuvana
social share
Nikad nemoj da se vraćaš
kad već jednom u svet kreneš
Nemoj da mi nešto petljaš
Nemoj da mi hoćeš-nećeš.
I ja bežim bez povratka.
Nikad neću unatrag.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
SRS nemaju nikakve veze sa cetnickim pokretom,na stranu to sto neki clanovi stranke imaju tu "ideologiju",ali generalno partija kao partija sa tavnogorskim pokretom nema veze...Sa druge strane SPO je vise privrzen cetnickom pokretu,Velja izigrava velikog Srbina pred svake izbore zna se zasto,ali na stranu to...to je za neku drugu temu...  Smile
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung Galaxy S9+
Ja mislim da ni SPO nema cetnicku ideologiju  Smile Mozda Vuk podrzava monarhiju i cetnike ali po meni to nije dovoljno  Smile
I SPO isto folira da bi privukao glasace  Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
SPO svake godine ima veliki udeo u tzv. "ravnogorskim danima" ; prevoz,smestaj i sve ostalo na ravnoj gori...a da se nesto tako radi bez interesa,naravno nije tacno...
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


covek s bradom

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 
SPO nema nikakav udeo na ravnoj gori.... Smile Samo su se razbili da bi i samog Drazu zbunili... Cetiri razlicite 'grupacije' slave u cetiri razlicita dana,a da ne znaju ni sta slave..... A, na drazin-dan, tamo nema gotovo nikoga da oda postu poginulim cetnicima i njihovom ratnom komandantu..... Cetnici su se, uglavnom, razbili na vise frakcija jos 1941....... No, to nije pitanje za ovu temu.... Bas kao i 41, kada je najveca grupacija sebi prigrabila naziv cetnici, tako je to ucinila i ova najnovija.... Da bi se to videlo treba dublje uci u pojam i nastanak cetnika kao vojne formacije..............
IP sačuvana
social share
Nikad nemoj da se vraćaš
kad već jednom u svet kreneš
Nemoj da mi nešto petljaš
Nemoj da mi hoćeš-nećeš.
I ja bežim bez povratka.
Nikad neću unatrag.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 772
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
 jel seselj bese ima cin vojvodkinje? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
ti prvo nauci pravopis pa se javi onda...  Smile
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:48:30
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.