Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:35:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 724 725 727 728 ... 930
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srpsko-hrvatski i hrvatsko-srpski odnosi!  (Pročitano 1027483 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Ми смо се, што морам да те подсетим @RavenDark, исто тако, под притиском морали и повући са неких територија које смо већ били заузели и освојили, а у поруци коју је покренула @Anea, одговор на моје реторичко питање зашто је укинут статус конститутивног народа за Србе у Хрватској је гласио да то питам краља Александра  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile А, ја питам сада, а зашто да се, по истм принципу, одговор на то питање не затражи и од Јосипа Броза Тита, пошто је резоновање исто или слично....  Smile  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Tito je dosao kasnije i ja stojim pri tome da je on jos vise Srbe unistio, ali to je sve krenulo od Aleksandra. Od njega je krenula politika pomirenja i svi tih chuda, koja je na kraju prerasla u ideju Jugoslovenstva. To za vreme Njegosa je mozda bilo izvodljivo jer se i on zalagao za isto, ali u tom vremu tada nije bilo ostvarivo. Zmije sa kojima smo pravili zemlju su chekale trenutak da ujedu, i to su dobili, i bum, eto gde smo sada.  Najgore je to sto politika trenutno je milion puta gora od ove sto su dva bilmeza vodili pre.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
apsolutno...

samo to je vreme posle rata...

znaci hiljade srba zive na teritoriji hrvatske...

IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
I onda chovek treba da se priupita, kad je tacno Hrvatska Drzava postojala i kako je nastala, da bi se odresio rebus koji rezultirao masovnom asimilacijom, unistenjem i na kraju proterivanjem Srba. Hrvati se nisu oslobadjali jer za to nikad nisu imali nameru a i zasto bi kad je njima bilo lepo u sastavu AU.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
apsolutno...to ima smisla raspravljati...

odgovor je prilicno jasan...

znaci deo zajednice je plivao na nekom tom odnosu prema srbima...

inace samo da podsetim da je takva situacija bila i u sssr...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876
Citat
А, зашто су Србима у Хрватској одузета права конститутивног народа?

Pitaj kralja Aleksandra.

Anea, jasno je odavno da će GT rvaCka biti do veka u tvom srcu.

Ali priče poput, krivi su Karađorđeviči i Sloba a ne Pavelić, Tuđman i Njemci su bedastoće nalik izjedanačavanja ustaša i četnika.

To je glupo poput ovog proustaškog komentara na temu zabrane Bajaginog koncerta u GTR.

Citat
O kakvim "braniteljima" ovi pričaju? Rat je počeo i prestao kada su za to Milošević i Tudjman dobili naredjenja od svojih mentora iz inostranstva. Da nije bilo izdaje iz Beograda ne bi bilo ni Oluje ni "branitelja" ni Hrvatske države danas. Ušetali su se u praznu Krajinu. Trebalo bi umesto bana Jelačića da podignu spomenik S.Miloševiću.

Školski primer iznošenja lažnih argumenata u cilju forsiranja zamene teza.

Bedno i necivilizovano.

I onda chovek treba da se priupita, kad je tacno Hrvatska Drzava postojala i kako je nastala, da bi se odresio rebus koji rezultirao masovnom asimilacijom, unistenjem i na kraju proterivanjem Srba. Hrvati se nisu oslobadjali jer za to nikad nisu imali nameru a i zasto bi kad je njima bilo lepo u sastavu AU.

Ne znam ima li smisla ponoviti po ko zna koji put da GT rvaCka zapravo i nije država već državolika genocidna tvorevina sa zadatkom da istrebi Srbe severno od Save i Dunava, naravno uz nesebičnu suštinsku pomoć svojih mentora odnosno Zapada.
« Poslednja izmena: 12. Avg 2018, 14:40:21 od Hipomen »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Odbojkas, neprijatelji Srbije u prvoj svetskom ratu su bili austrougarska, nemacka... I Tim putem moze se reci I hrvatska I slavonija ali ne I hrvati jer bi onda neprijatelji bili I Srbi precani Koji su takodje ratovali protiv Srbije.

A za krivicu kralja Alessandra si Ja mislim potpuno omasio. Nagovestila je Anea na sta misli sa pribicevicevicem. Voleo bih I da objasni ali verovatno je to smara.

Ja bih dodao da je prevara koja je izuzetno naudila odnosima izmedju srba I hrvata bila nacin osnivanja zajednicke drzave. Za to je kriv aleksandar, obecanja su pogazena ljudi su prevareni...
Vidovdanski ustav je bio zlocin I veliko licemerje
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Ne nacin osnivanja, nego uopste osnivanje.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Svi su Bili za
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Ej.
Ja sa tobom imam problema u razumevanju ocigledno.

Na tvoju konstataciju da je nacin pravljenja Jugoslavije bio pogresan/los..ja dajem argument da je samo pravljenje Jugoslavije losa ideja.
A ti se nadovezujes sa "Svi su bili za " !?!?!?!

Jel to sad iskljucje ovo moje da je pravljenje Jugoslavije bila greska ili ne ?!
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 724 725 727 728 ... 930
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:35:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.