Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 05:49:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srpski nacionalni sport No 1  (Pročitano 35493 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ono sto je lane radio po tom pitanju, bilo je za svaku pohvalu i svakoj normalnoj zeni bilo je smesno, a ovima sto u svoje zvanicne dokumente ubacuju "manifest picke" i ne mora da bude normalno. Ko im jebe mater. Pogledaj ih bre na sta lice, pa jel zena treba da izgleda ko musko majku mu jebem? Sa sve brkovima? Smiley
A to sve o cemu ostalom pisu novine se oduvek desavalo, samo nije bilo sveta koji ce nekog smesnog anonimca kakav je mile ili tarmi da dize u nebesa i dapravi njegove licne skandale koje retard zbog reklame pravi da proizvodi u skandale neke nase zvezde.
Price za ovakve i onakve nocne klubove, za woman traffiking, su jako matore i najcesce su previse nacifrane kako to obicno u cobanovim izdanjima biva.
Da vidim da nekom uglednom coveku natrpaju neku aferu? ajde samo to da vidim Smiley
Iskreno, meni se bas jebe sto je sine nekog grokvica sa cerkom nekog kebe.. za njih sam cuo 5 puta i svih 5 u negativnom kontekstu... People buy yourself a life.

Ovde ima mnogo vecih i realnijih problema od idiotizama koje podizu suknju ne bi li podigli tiraz.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


My job is my family. It's fuckin' job, Sonny boy!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6409
Zastava Kada saznam, javicu...
mob
HTC Touch
Ovde ima mnogo vecih i realnijih problema od idiotizama koje podizu suknju ne bi li podigli tiraz.

Samo tako SF, a da im mi zajedno j*** mamu na tenanu? Mala sala, ali ste shvatili sta sam hteo da kazem...
Sto se tice Laneta, pa ljudi moji (pardon, gospodje i gospodjice), sada je pocelo da vam smeta? Ma dajte, za temu feminizma sam spreman da raspravljam do mile volje, ali znam jednu stvar: gde su vam sve one predvodnice feministickog pokreta? Sta, udale se i peru pelene deci? Lepo... Nemam nista protiv zena (cak ih i obozavam), nemam nista protiv njihove karijere (masu puta sam o poslu pricao sa zenama), ali sve ima svoju granicu. Budite bolje od nas, nema problema, ali nemojte da se naturate fazonima tipa: pa ja sam zensko... U ozbiljnom poslu toga nema, pojesce vas za dorucak, a da niste ni primetili. Kada to shvatite, mozda i postanete jace. A sam Lane je budala, oduvek je i bio to. I oduvek je zezao na sve strane. A sada vam to smeta. E, j*** ti demokratiju... A gde je onda Svarci (jos veci kreten od nasih)? Pa zar on nije imao i goru aferu pre izbora?
IP sačuvana
social share
- 420 miles to Chicago, full tank of gas, half box of cigarettes, it's night and we are wearing sunglasses.
- Let's go!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ma pusti ameriku, kad tamo imas pun k visokih drzavnika, mi mnogo vise moram paziti.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
Boze sto se uplasih da mi P-erica neupade u pricu te prodaje kao svoju ali kada videh da stoji jos moj radovan upiskih se od srece
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
Kada vec poceh da pisem i dodirnuh ovu temu samo da kazem da kod kume nisam isao na rodjendan, rekoh htedoh da idem ali kada sam bas hteo da podjem dodje komsika sa treceg sprata na jedan kapucino te se malo zadrzasmo ogovarajuci komsiluk da nisam ni primetio da je vreme skoro proletelo, a muz samo sto joj nije dosao sa posla, ali sreca da smo ga videli kako ulazi u cetvrti ulaz (opet) misleci da ga niko nevide a nesudeci jadnik da mu je zena bila kod mene i da se iz moje spavace sobe lepo vidi i ulaz i stepeniste tako da se lepo videlo gde ide... i tako neodoh na rodjendan ali da vam nesto pravo kazem nije mi ni krivo.
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 768
mob
Siemens c60
Ostao sam bez komentara! :o
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zvanicni duh Bureka

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4413
Zastava
mob
BlackBerry Perl
Meni super. Cale poslao SMS meni umesto nekoj svojoj ribi i sada mora da se vadi Smiley
Sad mu trazim sta hocu Smiley
IP sačuvana
social share
Official Ghost of Burek Forum! :[64]:
Oni su sistem instrukcija, dogma, korupcija,
teror institucija, represija ubija!
Mafija - murija, drzava - hajducija,
kadija - sudija, a mi smo revolucija!
To nije nasa Srbija!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


My job is my family. It's fuckin' job, Sonny boy!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6409
Zastava Kada saznam, javicu...
mob
HTC Touch
Radovane, CRRRRRNI Radovane... Pa gde si ti, covece, dolazim odmah kod tebe... Imas vise akcije nego u svedskom akcionom Smile  Svaka cast, samo nastavi  Smile  :wink:
IP sačuvana
social share
- 420 miles to Chicago, full tank of gas, half box of cigarettes, it's night and we are wearing sunglasses.
- Let's go!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
@ Leggy

Citat
Sad mu trazim sta hocu


Ja sam koristio istu foru kod mog caleta, uvek kada sam ga video sa nekom zenskom u gradu pridjem i onako skroz naivan kazem da sam zaboravio da uzmem pare za izlazak kod kuce, te da li ima sada da mi da neku kintu ... Boga mi davao je i kapom i sakom, ali ne iz straha od moje majke jer nikada nisu ziveli zajedno vec da se pokaze smeker
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zvanicni duh Bureka

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4413
Zastava
mob
BlackBerry Perl
Ma, moji se vole, ali caleta drma onaj muski klimaks...
Misli da je glavni frajer Smiley
IP sačuvana
social share
Official Ghost of Burek Forum! :[64]:
Oni su sistem instrukcija, dogma, korupcija,
teror institucija, represija ubija!
Mafija - murija, drzava - hajducija,
kadija - sudija, a mi smo revolucija!
To nije nasa Srbija!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 05:49:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.