Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 10:57:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 470 471 473 474 ... 713
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srpska napredna stranka i Tomislav Nikolic  (Pročitano 608613 puta)
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Citat
Lider naprednjaka Tomislav Nikolić na proleće bi trebalo da otputuje u Ameriku, a prema prvim nezvaničnim najavama, domaćin će mu biti neko od visokih zvaničnika Obamine administracije. Pre nego što se otisne preko Atlantika, Nikolić će otputovati u višednevnu posetu Kini, možda već u januaru.
- Imam najavu kineskog ambasadora da priprema moj put u Peking - potvrdio je Nikolić - Na malo duže staze ugovara se i moj put u Ameriku. Očekujem da bi tamo trebalo da budem primljen na visokom nivou. Nedavno sam i od ambasadora Izraela dobio poziv da posetim njihovu zemlju.
A jel ovo treba da bude jedan od argumenata da Toma zeli da dotuce Srbiju???
Ne,treba da te zabrine to što je naprasno postao Pacifista koji se kune u EU. Nikad ga nisam voleo a sada još manje. Ako on nije ubačen da razbije najveću opozicionu stranku u Srbiji-ja se ubijam odma skokom sa najviše zgrade  Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2977
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.266.0
mob
Nokia 300
Citat
Lider naprednjaka Tomislav Nikolić na proleće bi trebalo da otputuje u Ameriku, a prema prvim nezvaničnim najavama, domaćin će mu biti neko od visokih zvaničnika Obamine administracije. Pre nego što se otisne preko Atlantika, Nikolić će otputovati u višednevnu posetu Kini, možda već u januaru.
- Imam najavu kineskog ambasadora da priprema moj put u Peking - potvrdio je Nikolić - Na malo duže staze ugovara se i moj put u Ameriku. Očekujem da bi tamo trebalo da budem primljen na visokom nivou. Nedavno sam i od ambasadora Izraela dobio poziv da posetim njihovu zemlju.
A jel ovo treba da bude jedan od argumenata da Toma zeli da dotuce Srbiju???
Ne,treba da te zabrine to što je naprasno postao Pacifista koji se kune u EU. Nikad ga nisam voleo a sada još manje. Ako on nije ubačen da razbije najveću opozicionu stranku u Srbiji-ja se ubijam odma skokom sa najviše zgrade  Smile
Ma hajde molim te,pa ko od nas normalnih moze da voli Ameriku i EU,kada znamo koliko su nam zla naneli ali moramo jednostavno da im budemo poslusni trenutno jer je globalna politicka situacija takva.Svi se nadamo da ce doci neke velike promene u svetu pa ce mo onda i mi sacekati svojih 5 minuta.Znamo svi sta se desilo kada smo zeleli da se borimo protiv njih...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.4
mob
Alcatel 
Citat
Lider naprednjaka Tomislav Nikolić na proleće bi trebalo da otputuje u Ameriku, a prema prvim nezvaničnim najavama, domaćin će mu biti neko od visokih zvaničnika Obamine administracije. Pre nego što se otisne preko Atlantika, Nikolić će otputovati u višednevnu posetu Kini, možda već u januaru.
- Imam najavu kineskog ambasadora da priprema moj put u Peking - potvrdio je Nikolić - Na malo duže staze ugovara se i moj put u Ameriku. Očekujem da bi tamo trebalo da budem primljen na visokom nivou. Nedavno sam i od ambasadora Izraela dobio poziv da posetim njihovu zemlju.
A jel ovo treba da bude jedan od argumenata da Toma zeli da dotuce Srbiju???
Ne,treba da te zabrine to što je naprasno postao Pacifista koji se kune u EU. Nikad ga nisam voleo a sada još manje. Ako on nije ubačen da razbije najveću opozicionu stranku u Srbiji-ja se ubijam odma skokom sa najviše zgrade  Smile
kada skačeš? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Ма нема шта.
Човјеку је требало само 55 година да промјени став Smile.
Да ми је знати какав мождани потенцијал човјек треба имати да након
толико времена "увиди" како је "гријешио".
Џаба му све што прича он је својим поступцима доказао ил да је глуп па га могу
лагати и варати или да је преливода
(синдром Вука бубе љене). Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.4
mob
Alcatel 
Svaki pravi političar u Srbiji , s vremena na vreme menja stavove. To je Počelo od Pašića.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1289
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Svaki pravi političar u Srbiji , s vremena na vreme menja stavove. To je Počelo od Pašića.
Sasvim je u redu i ljudski menjati misljenje, ali je pitanje koliko mu se moze verovati. S obzirom na onu njihovu postizboenu-Sto ste nam verovali???
IP sačuvana
social share
Mi ti nudimo a to sto ti ne koristis sam si kriv-RTS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2977
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.266.0
mob
Nokia 300
A kakvi bi Tomini stavovi po vama terbali da budu da bi ste ga podrzali!?!Bas bi bilo interesantno da cujemo misljenja!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2137
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
SonyEricsson 
Nisu nam Amerika i EU neprijatelji...Imamo tu i većih neprijatelja u redovima "najvećih Srba"  Smile
IP sačuvana
social share
If electricity comes from electrons, does morality come from morons?
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.4
mob
Alcatel 
A kakvi bi Tomini stavovi po vama terbali da budu da bi ste ga podrzali!?!Bas bi bilo interesantno da cujemo misljenja!
Radikali bi ti rekli da se spali na lomači.To je jedini stav koji bi oni podržali. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1289
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
A kakvi bi Tomini stavovi po vama terbali da budu da bi ste ga podrzali!?!Bas bi bilo interesantno da cujemo misljenja!
Ne drzi rec, nije se iselio iz Bulevara Zorana DJindjica. Preti vanrednim-ratnim stanjem kada dodjena mesto presednika skupstine. Mnogo laze.
IP sačuvana
social share
Mi ti nudimo a to sto ti ne koristis sam si kriv-RTS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 470 471 473 474 ... 713
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 10:57:37
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.