Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:58:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srodne duše?  (Pročitano 33476 puta)
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.5
mob
Nokia E72
Ma ne, mislio sam na predhodni post Preks70. . .

Da, ali ja to ne mogu da razaznam u Astro Travelu. . . Malo je komplikovano. . .

Ajde molim te, reci mi gde to tačno mogu videti?
« Poslednja izmena: 29. Jul 2006, 22:58:14 od borkes »
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ma ne, mislio sam na predhodni post Preks70. . .

Da, ali ja to ne mogu da razaznam u Astro Travelu. . . Malo je komplikovano. . .

Ajde molim te, reci mi gde to tačno mogu videti?
neznam da li ti mozes videti vec neko ko se razume u astr,jedan deo ti je objasnila lana89 mada hor treba citati i izmedju redova i tumaciti ga ne samo skolski vec i nesto sto ima iza njega...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 256
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mada hor treba citati i izmedju redova i tumaciti ga ne samo skolski vec i nesto sto ima iza njega...

 Smile.
@ borkes
Ne treba ti za to astro travel, pogledaj na osnovnoj natalnoj karti polozaj Meseca i Venere, i znak u kom se nalaze, i napisi, da ti barem osnovno kazemo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.5
mob
Nokia E72
Evo ovako:

Gledao sam preko "Portrait"-a, i tu ispada da su mi i Mesec i Venera u desetoj kući? A šta to znači?  Smile
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 256
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Evo, borkes sad sam ti pogledala  Smile

Za tebe je DEFINITIVNO idealan partner Bik, i sigurna sam da ti se devojke u tom znaku najvise svidjaju, mada moze to biti i neka Vaga, jer je to opet Venera, koja je u tvom horoskopu bas izrazena.
Imas Mesec i Veneru u Biku, znaci odusevljavaju te devojke koje imaju neku harizmu, koje su sarmantne, obicno crnke i lepo gradjene, mozda te cak privuce nekad i neka malko ``punija`` devojka. Nalaze ti se u 10. kuci, znaci mogu te protezirati ili na neki nacin pomoci u karijeri, ili ces ih mozda upoznati na poslu.
Zaljubljujes se u drugarice, i sigurno postoji neka mnogo lepa, koju poznajes jos od detinjstva, i koja ti mnogo znaci, a da nisi ni vestan da si zaljubljen (ili mozda jesi).
Takodje te privlace i devojke Jarcevi, jer ti je kuca braka u tom znaku, pa te na poseban nacin odusevljavaju, a slazu se i sa tvojim znakom i podznakom.

A sad, konkretno sto se tice srodne duse, vazi se za onu drugaricu, a ako jos takvu nisi upoznao, budi siguran da hoces i to uskoro, i da ce biti nenormalno lepa.      Smile 

Satisfied finally? Poz   Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.5
mob
Nokia E72
 Smile

Mislim da si većinu pogodila. . .

Smile
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


All We Need Is Love

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 135
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Lana ako mi je Mjesec u Vodoliji 1.kuca a Venera u Djevici 8. negdje sam citala da je vrlo moguce da tesko nadjem adekvatnog partnera jer sam previse zahtjevna ...ima li tu istine? Znak je Lav,7 kuca sunce...sta mislis?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 205
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Astrološki pokazatelji naše srodne duše:

    - u sinastriji  konjunkcija Venere i Neptuna, kontakt Venere i Plutona; u kompozitu aspekti  Marsa i Saturna, muškarčev Mjesec   na ženinom Suncu; južni čvor jednoga u konjunkciji sa Venerom, Mjesecom ili Suncem drugoga


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 205
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Astrološki pokazatelji naše srodne duše:

    - u sinastriji  konjunkcija Venere i Neptuna, kontakt Venere i Plutona; u kompozitu aspekti  Marsa i Saturna, muškarčev Mjesec   na ženinom Suncu; južni čvor jednoga u konjunkciji sa Venerom, Mjesecom ili Suncem drugoga




Pišući ovo, shvatila sam nešto, i ne znam kako da si ovo tumačim...imam  skoro sve od tih aspekata u relationshipu s jedom osobom koja mi je tako nenadano ušla u život, i ne znam kamo da ga smjestim. Ne mogu čak ni reći da smo prijatelji, možda tek poznanici,suradnici,...
 Imamo Sunce 0 juž. mj. člvor u petoj kući  u biku; Saturn kvadrat Mars;: Venera 0 Neptun u prvoj kući u  strirelcu, i još svašta u sinastriji....Ne radi se o nikakvoj ljubavi, samo sam zbunjena. Došao mi je u život kao tranzit Saturna na moju  natalnu Veneru u osmoj kući.

Ps. Kako da ubacim  natalnu kartu, kad želim nešto pokazati? Može li mi netko savjetovati?

http://img485.imageshack.us/my.php?image=primjeriw6.gif

nadam se da ovo radi Smile
« Poslednja izmena: 14. Nov 2006, 23:12:40 od Lenora »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Linda Gudmen neverovatno potencira da su srodne duse one koje pored trigona medju svojim medjusobnim Suncima (tzv. 5-9 kombinacija), imaju jos trigone, sekstile ili konjukcije medju medjusobnim mesecom i suncem narocito ako su ovo dupli trigoni/sekstili/konjukcije, onda je to "bozji dar" kako ga ona zove.
  Zvuci jednostavno, ali je izuzetno malo parova u praksi kojima se podese bas  ovakve kombinacije. Ponekad naidjem na npr. Ribu-Skorpiju sa njegovim mesecom u naprimer Raku, to je jedan trigon, ali da je sad i njen u npr Skorpiji (da bude dupli trigon) skoro nikad, ili jednom u hiljadu slucajeva. Moze to da bude i sekstil i konjukcija, ali i to je vrlo retko da se potrefi duplo.
   Ona jos kaze da ako su tu i trigoni Sunca/Ascendenta plus gorenavedeno, onda je ovo bez svake sumnje, i ovi ljudi se odmah prepoznaju. To kaze u svojoj knjizi "Znaci Ljubavi", skoro na svakoj stranici pominje Sunce/Mesec aspekte kao presudne za dusevno razumevanje i slaganje, naravno ako su pozitivni. Cak i Dupor kaze tako nesto, da se u srecnim brakovima cesce nadju trigoni sunca i meseca, vise nego cak i konjukcije.
 
« Poslednja izmena: 15. Nov 2006, 00:09:41 od prebranac »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:58:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.