Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:08:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sretan broj, dan....  (Pročitano 12344 puta)
26. Jul 2003, 16:30:04
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Imate li sretan broj, dan, neki ritual koji obavljate u situacijama kada je potrebno da vas "sreća prati" (pred ispite, intervju za posao i slično)? Kako ste utvrdili da vam baš on donosi sreću?
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
1. Na ulasku i izlasku sa marakane se prekrstim ... nikad jos nismo izgubili kad sam to uradio.
2. Pred neki problematicni pismeni imam obicaj pre dolaska profesora da se proderem "sad cemo da radimo malo je***e keve"
3. Kad igram basket uvek moram da se upisem sa 3 pre nego krenemo partiju.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Sretan broj 3, zasto i kako ne znam ali prati me kroz ceo zivot taj broj

Ritual, jedino jutarnji, umivanje, kuvanje ness-a i onda net, svako jutro obavezno to uradim.
I da, ritual kad se oblacim i sminkam, valjda svi to imamo i radimo ne primetno

Sto se tice red ispite... hm... dok sam bila u NS uvek sam isla istim putem do fax-a, a ovde, prestala sam da verujem u cuda Smile  Smile  Smile znanje je jedino cudo
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Ne postoji nikakav ritual za bilo sta. Mislio sam da napravim neki ali ... nema se uvek vremena da se to izvede.
Sto se tice brojeva ... ranije mi su to bili 13 i 15.
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Being number two sucks.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2057
Zastava Prague, Cz
mob
Nokia 6500 + iPhone
Hmmm, ne znam. Meni je srećan broj 8, ne znam kako sam to utvrdio, samo se pokazalo. Neverovatno srećan dan mi je petak 13. Uvek mi se dogodi nešto dobro, nikada loše. A ... pred neki teži pismeni, još pogotovo ako nisam učio, se uvek pomolim Bogu.
IP sačuvana
social share
WARNING: The post above may contain content unsuitable for ignorant posters.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Neznam koji su mi srecni dani ili brojevi,mene kad covek vidi pomisli da su mi svi dani i brojevi srecni      
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 99
... jedino sto bih mogla reci da kad mi je nesto strasno vazno, kad strepim, kao na primer kad sam isla na polaganje ispita, morala sam da
govorim:"Pascu, znam da cu pasti...", a u sebi sam znala da cu da ga polozim jer sam jedino izlazila na ispit kad bi bila spremna... To mi je valjda ostalo jos iz skole jer kad god bi bila opustena, desio bi se neki kontrolni ili da me prozovu, a kad bi strepela uvek bi super sve proslo...

Moj broj je 11, volim petak, i nije mi prijatno kada vidim crnu macku!
IP sačuvana
social share
AKO SANJAM PROBUDICU SE!!!
AKO SE PROBUDIM-UMRECU!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1197
Nemam srecne dane ili brojeve! Kao sto sam rekao u par navrata ja sam pobozan i nisam sujevjeran! Nemam nikakav ritual koji postujem! Ne bojim se crnih macaka, petaka trinaestih, nakrivljenog drveca, kockastih sahtova...... I sta vec sve ljudi ne izmisljaju da bi sebi zagadili zivot!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 99
Nisam ni ja sujeverna, ali,eto, zaista mi nije prijatno kad vidim crnu macku... :wink:
IP sačuvana
social share
AKO SANJAM PROBUDICU SE!!!
AKO SE PROBUDIM-UMRECU!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Being number two sucks.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2057
Zastava Prague, Cz
mob
Nokia 6500 + iPhone
Citat: Vojvoda
Nemam nikakav ritual koji postujem! Ne bojim se crnih macaka, petaka trinaestih, nakrivljenog drveca, kockastih sahtova...... I sta vec sve ljudi ne izmisljaju da bi sebi zagadili zivot!!!


To bre! Tako treba! Zašto sebi otežavati život takvim glupostima. Ako je petak 13. i desi se nešto loše svi odmah kažu da je to zato što je to petak 13. A da im se isto to desilo u sredu pred četvrtak Smiley onda ne bi ništa rekli. A i kakve crne mačke. Ja sam imao potpuno crnog mačka koji mi je živeo u kući. I dnevno mi je prelazio put xxx puta ... da sam 3 puta pljuvao svaki put kada sam ga video ... odlepio bi mi se parket Smiley
IP sačuvana
social share
WARNING: The post above may contain content unsuitable for ignorant posters.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:08:53
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.