Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 21:49:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbovanje  (Pročitano 13475 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson k800i i D820
Pa Bosna i jeste sad takva ona je jedna Amerika u malom, ona je samo tlo na kome je zakoracila Americka cizma, ostvarivajuci svoje imperijalisticke teznje.
Pa tek sad si mi otvorio oci ... ma vec se sad ne zna ko jebe , a ko placa a kako ce biti tek za deset , dvajes godina!

Eh onda ce biti mnogo orgija... Smile
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat
Nije bitno to sto neko uzme neku drugu veru , bilo dobrovoljno bilo nasilno ili ti pod prisilom.
Nego je lose to sto se ti ljudi a pogotovo ovde bna balkanu asimiluju, i tako postaju drugi narod .
u poslednjoj deceniji ovde se svakog dana stvaraju nove drzave , izmisljene drzave.

Na primer jedna izmisljena drzava koja ce se recimo zvati Bosna u kojoj ajde da zive ljudi koji se zovu , recimo bosnjaci , nek im zastava bude neka ...pa recimo zuto sa plavim ...pitaj boga sta to oznacava ...a himna ...pa ajde nek bude 9 Betovenova simfonija.
A istorija , tradicija sta stim?
Ma sta ce njima i istorija i tradicija kad ce oni posliziti svrsi Globalizacije i nestace kroz par godina.

Sve mi se cini da je na vidiku jos jedna takva drzava koja se zove .....Kosovo ...a...narod koji u njoj zivi ..zvace se Kosovari.

E zbog toga smo mi najnestabilnije podrucije u Evropi.


ma lupaj sta ti hoces ali bosnu mi nediraj.

bosna ima spomenika, tzv stechke, kojima evropa zavidi jer ih oni takvih nemaju!!

Evo ti sta pise na jednom od njih, a ovaj stechak datira iz 1094 godine.

“Sa znamenjem Kneza Nenca, Velikog Kneza Bosanskog, a postavi je sin njegov Knez Muven, s' Božijom pomoćju i svojih vjernih, a s' inonom nijednom inom pomoćju, nego on sam.

Ti koji pročitaš moj kam, možda si hodio do zvijezda. I vartio se, jer tami nema ništa do ponovo ti sam.

Človjek možje vidjeti ono tšto nije vidio, tčuti ono tšto nije tčuo, okustiti ono tšto nije otkusio, biti tami gdi nije bio, al uvijek i svagdi, samo sebe može najti ili ne najti.

I mnogo od moje ruke na zemlji bi, a ni ot mene niko ne bi mrtav i ubit.I da ostavih kosti u tujini, samo bi Bosnu sanjo.

Človječe, tako da nisi proklet, ne tikaj u me.

Legoh 1094 ljeta, kad bješe suša, pa u nebu ne bješe nijedne suze za me.

 Smile

Nediraj mi bosnu. Bosne je oduvijek bilo i bice!!

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

stecci2.jpg
(87.68 KB, 400x378)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1804
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Citat
ma lupaj sta ti hoces ali bosnu mi nediraj.

bosna ima spomenika, tzv stechke, kojima evropa zavidi jer ih oni takvih nemaju!!

Evo ti sta pise na jednom od njih, a ovaj stechak datira iz 1094 godine.

“Sa znamenjem Kneza Nenca, Velikog Kneza Bosanskog, a postavi je sin njegov Knez Muven, s' Božijom pomoćju i svojih vjernih, a s' inonom nijednom inom pomoćju, nego on sam.

Ti koji pročitaš moj kam, možda si hodio do zvijezda. I vartio se, jer tami nema ništa do ponovo ti sam.

Človjek možje vidjeti ono tšto nije vidio, tčuti ono tšto nije tčuo, okustiti ono tšto nije otkusio, biti tami gdi nije bio, al uvijek i svagdi, samo sebe može najti ili ne najti.

I mnogo od moje ruke na zemlji bi, a ni ot mene niko ne bi mrtav i ubit.I da ostavih kosti u tujini, samo bi Bosnu sanjo.

Človječe, tako da nisi proklet, ne tikaj u me.

Legoh 1094 ljeta, kad bješe suša, pa u nebu ne bješe nijedne suze za me.

Dobro, ko ovde spori Bosnu. Ovde je možda upitan termin "Bošnjaci" kao nacionalna odrednica, a niko ne spori geografski termin Bosna (i Hercegovina). Ovaj stećak lepo kaže da je čovek iz Bosne,geografski, ali nigde ne kaže da je po narodnosti Bošnjak. Evo ti zvanične titule prvog bosanskog kralja Tvrtka " Kralj Srbljem, Bosni i Primorju". Titula prvog hercega, po kome se čitava oblast danas naziva Hercegovina, glasila je "Stefan Vukčić Kosača - Herceg od Svetog Save". Gde se ovde pominju Bošnjaci i Hrvati u nacionalnom smislu? Po narodnoj pripadnosti pominju se isključivo srbi, a geografske teritorije su Bosna, Hercegovina i Primorje( misli se na deo teritorije na kome su živeli Srbi katoličke veroispovesti, od ušća Neretve u Jadransko more, pa sve do Skadra).
Međutim, ovo je istorija, a današnje stanje je drugačije. Bošnjaci su počeli da se etnički formiraju kao nacija od 1878. godine kada Bosna prelazi u Austro-Ugarsku Monarhiju, pa sve do danas, kada su i definitivno postali narod u punom smislu reči, odvojen od srpskog ili hrvatskog nacionalnog korpusa. Meni samo smeta što danas pojedini bošnjački "historičari" pokušavaju da friziraju istoriju BiH, kako bi bila pogodna za jedan novonastali narod, koji sebe želi da prikaže kao utemeljeni istorijski etnos na ovim prostorima, čak stariji od srpskog ili hrvatskog. Ogromna većina Srba ( koliko znam i Hrvata ) danas prihvata postojanje zasebne bošnjačke nacije, ali ne prihvatamo silovanje istorije. Bošnjaci treba da se ugledaju na turski narod, koji je takođe istorijski mlada nacija, definitivno formirana pre 100 godna, kao i bošnjaci. Turci ne izmišljaju istoriju, i ne uče svoju decu kojekakvim glupostima. Na primer, turska istoriografija tvrdi da je Mehmed-paša Sokolović bio osmanski državnik srpskog porekla, rodom iz Bosne. To isto zna ceo svet, osim profesora Mustafe Imamovića iz Sarajeva
koji je napisao celu knjigu u kojoj "dokazuje" da je Mehmed-paša bio bošnjak po nacionalnosti i da nikakve veze sa srpstvom nikada nije imao. To ti je silovanje istorije u dnevno-političke svrhe. Nema potrebe za tim, Mehmed-paša je bio Srbin, jer u ono vreme nije postojala bošnjačka nacija. Da je danas živ, verovatno bi se izjašnjavao kao Bošnjak.
IP sačuvana
social share


Dok je budala, biće i radikala
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Nediraj

ne diraj Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia E50
Citat
Nije bitno to sto neko uzme neku drugu veru , bilo dobrovoljno bilo nasilno ili ti pod prisilom.
Nego je lose to sto se ti ljudi a pogotovo ovde bna balkanu asimiluju, i tako postaju drugi narod .
u poslednjoj deceniji ovde se svakog dana stvaraju nove drzave , izmisljene drzave.

Na primer jedna izmisljena drzava koja ce se recimo zvati Bosna u kojoj ajde da zive ljudi koji se zovu , recimo bosnjaci , nek im zastava bude neka ...pa recimo zuto sa plavim ...pitaj boga sta to oznacava ...a himna ...pa ajde nek bude 9 Betovenova simfonija.
A istorija , tradicija sta stim?
Ma sta ce njima i istorija i tradicija kad ce oni posliziti svrsi Globalizacije i nestace kroz par godina.

Sve mi se cini da je na vidiku jos jedna takva drzava koja se zove .....Kosovo ...a...narod koji u njoj zivi ..zvace se Kosovari.

E zbog toga smo mi najnestabilnije podrucije u Evropi.


ma lupaj sta ti hoces ali bosnu mi nediraj.

bosna ima spomenika, tzv stechke, kojima evropa zavidi jer ih oni takvih nemaju!!

Evo ti sta pise na jednom od njih, a ovaj stechak datira iz 1094 godine.

“Sa znamenjem Kneza Nenca, Velikog Kneza Bosanskog, a postavi je sin njegov Knez Muven, s' Božijom pomoćju i svojih vjernih, a s' inonom nijednom inom pomoćju, nego on sam.

Ti koji pročitaš moj kam, možda si hodio do zvijezda. I vartio se, jer tami nema ništa do ponovo ti sam.

Človjek možje vidjeti ono tšto nije vidio, tčuti ono tšto nije tčuo, okustiti ono tšto nije otkusio, biti tami gdi nije bio, al uvijek i svagdi, samo sebe može najti ili ne najti.

I mnogo od moje ruke na zemlji bi, a ni ot mene niko ne bi mrtav i ubit.I da ostavih kosti u tujini, samo bi Bosnu sanjo.

Človječe, tako da nisi proklet, ne tikaj u me.

Legoh 1094 ljeta, kad bješe suša, pa u nebu ne bješe nijedne suze za me.

 Smile

Nediraj mi bosnu. Bosne je oduvijek bilo i bice!!



crni savo na crnoj savi....
ja sam cuo da je stecke doneo Obeliks(ono kad su on i Asterix isli u Egipat)...

 citajuci tvoje postove zakljucio sam sa si tvrdokorni clan SDA(pricas ko Suljo Tihic)...

sve je to O.K.

ali ti na Srpskom Nacionalistickom forumu,prosipas svoje stranacke gluposti...da ne mislis mozda da ces pridobiti glasaca ili sta???!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung S7220


ma lupaj sta ti hoces ali bosnu mi nediraj.

bosna ima spomenika, tzv stechke, kojima evropa zavidi jer ih oni takvih nemaju!!

Evo ti sta pise na jednom od njih, a ovaj stechak datira iz 1094 godine.

“Sa znamenjem Kneza Nenca, Velikog Kneza Bosanskog, a postavi je sin njegov Knez Muven, s' Božijom pomoćju i svojih vjernih, a s' inonom nijednom inom pomoćju, nego on sam.

Ti koji pročitaš moj kam, možda si hodio do zvijezda. I vartio se, jer tami nema ništa do ponovo ti sam.

Človjek možje vidjeti ono tšto nije vidio, tčuti ono tšto nije tčuo, okustiti ono tšto nije otkusio, biti tami gdi nije bio, al uvijek i svagdi, samo sebe može najti ili ne najti.

I mnogo od moje ruke na zemlji bi, a ni ot mene niko ne bi mrtav i ubit.I da ostavih kosti u tujini, samo bi Bosnu sanjo.

Človječe, tako da nisi proklet, ne tikaj u me.

Legoh 1094 ljeta, kad bješe suša, pa u nebu ne bješe nijedne suze za me.

 Smile

Nediraj mi bosnu. Bosne je oduvijek bilo i bice!!


Da dok nisu dosli srpski vladari i iskorjenili jeres, odnosno bogumile... Bosna je uvijek bila i postojala i postojace, ali u dvije drzave...


O srpskoj Bosni, citajte ovdje:

http://forum.burek.com/index.php/topic,148229.msg1882854.html#msg1882854
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia E50
Kralj Tvrtko Kotromanic krunisan u manastiru Mileseva kod Prijepolja!!!!

E,sad samo cekam da se pojavi ovaj sa Save,i pocne dokazivati,kako je i Mileseva u stvari bosanski,bosnjacki manastir,a mi smo se malo zajebali....

btw...u temi Sarajevo logor za Srbe doticni negde pomenu da je on pravoslavni Srbin iz Sarajeva Smile...a mozda je i sa Save... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Dobro, ko ovde spori Bosnu. Ovde je možda upitan termin "Bošnjaci" kao nacionalna odrednica, a niko ne spori geografski termin Bosna (i Hercegovina). Ovaj stećak lepo kaže da je čovek iz Bosne,geografski, ali nigde ne kaže da je po narodnosti Bošnjak. Evo ti zvanične titule prvog bosanskog kralja Tvrtka " Kralj Srbljem, Bosni i Primorju". Titula prvog hercega, po kome se čitava oblast danas naziva Hercegovina, glasila je "Stefan Vukčić Kosača - Herceg od Svetog Save". Gde se ovde pominju Bošnjaci i Hrvati u nacionalnom smislu? Po narodnoj pripadnosti pominju se isključivo srbi, a geografske teritorije su Bosna, Hercegovina i Primorje( misli se na deo teritorije na kome su živeli Srbi katoličke veroispovesti, od ušća Neretve u Jadransko more, pa sve do Skadra).
Međutim, ovo je istorija, a današnje stanje je drugačije. Bošnjaci su počeli da se etnički formiraju kao nacija od 1878. godine kada Bosna prelazi u Austro-Ugarsku Monarhiju, pa sve do danas, kada su i definitivno postali narod u punom smislu reči, odvojen od srpskog ili hrvatskog nacionalnog korpusa. Meni samo smeta što danas pojedini bošnjački "historičari" pokušavaju da friziraju istoriju BiH, kako bi bila pogodna za jedan novonastali narod, koji sebe želi da prikaže kao utemeljeni istorijski etnos na ovim prostorima, čak stariji od srpskog ili hrvatskog. Ogromna većina Srba ( koliko znam i Hrvata ) danas prihvata postojanje zasebne bošnjačke nacije, ali ne prihvatamo silovanje istorije. Bošnjaci treba da se ugledaju na turski narod, koji je takođe istorijski mlada nacija, definitivno formirana pre 100 godna, kao i bošnjaci.

Da sam samo malo gluplji i da nepoznajem istoriju bosne pao bi na ovu foru o tvrtku koju vi do besmislice upotrebljavate. Medjutim znam malo vise nego te pocetnicke fore o krunisanju tvrtka. No dobro. Nego zasto mislite da se tvrtko kruniso kraljem srblja ? zato sto su u to vrijeme svi zudili da budu srbi ?
Istina je da se Tvrtko nakon sto je uvidio sansu da se krunise za Srpskog kralja kako bi svoju vlast prosirio i na susjedne zemlje, to i ucinio. Zbog toga je i postojala ta titula,,kralj Srbljem''- Ali evo da vam dostavim i jedan drugi jako interesantan dokument.

SPRAVA RAJKOVICIMA IZ 1366 GODINE - KRALJ TVRTKO

Az rab Bozji i svetoga Grgure, a zovom gospodin Ban Tvrtko, po milosti Bozjoj gospodin mnogim Zemljam Bosanskim,gospodin Bosanski,i srbski,i solski,i podrinski i mnogim stranam Bosanskim. Pravi gospodin Ban Tvrtko: kada se bjehmo svadili, tada nas Stjepan Rajkovic umiri i da nam nas grad Bobovac, a neda ga dati Ugrom.

I za tu sluzbu dasmo mu Cuklje u Lasve, i dasmo mu Klopc u Brode i dasmo mu Brlosnik na Uzore Vlsi. I hvala njinju, stavlajemo u vijeki amen. I s timi vasemi predasmo ga u vjeru djedinju i vse Crkve Bosanske. I vse krstjane da mu je ruka. I da mu se ne more svrci vjera krstjanska ni za jedin uzrok.... I da mu se tam njegov dlg nepohudobi nikadar.

I sto ga ne sudi Djed s dva Strojnika s njim. ..... I da ne suzanj nikadar dokle je korijen u Bosne Crkve Bozje. Da o tom ima crkva stati.

A tomu svjedoci Dobri Bošnjane : Vojevoda Vlkac, Zupan Crnul, Knez Bogad, Tepcic Belhan, Knez Branko Prinic, Knez Sladoje,....''


Ovo je bilo dok se samo nazivo banom, dok jos nije imao planove za preuzimanje srpskog prijestolja i teritorije. Nigdje ne navodi da je srpski kralj- samo da vlada zemljom bosanskom! Odkud to postovana gospodo?

A vidite koju rijec upotrebljiva tek na kraju,
Bosnjane  danasnje Bosnjake, za koje ti zemunac tvrdis da su se tek poceli formirati 1878. 
Bosnjaci jos tokom srednjovjekovne bosanske drzave imaju svoj bosanski jezik,svoju bosansku crkvu,svoju bosansku drzavu banovinu i kraljevinu Bosnu,svoje zasebno pismo bosancicu,svoju bosansku vojsku,bosanski novac,bosansku carinu na granicama,bosansku kraljevsku krunu, BOSNA IMA SVOJ RAZVOJ NEOVISAN OD HRVATSKE I SRBIJE...itd. imaju sve sto cini jednu naciju, jedan narod, kakav geografski pojam.

@Vlado
Bosna nikad nije bila iz dva dijela do prije 1995. A ti sada malo mucni glavom i skontaj ko je protiv te bosne i zasto? 

@Niko79
Pa nezelim se spustit na tvoj nivo jer samo gluposti valjas. ako nemas nista pametno napisati preskoci temu, samo nemoj vrijedjati. Nisam ja ovde dosao da kupim ikakve glasove.
Cuj prosipam stranacke gluposti, znaci sve sto je stranacko i nesrpsko to je glupost? ma da....ti si bas izgleda neki biser.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung S7220
Savo, mislis da ce neko povjerovati u ovu "izmisljenu istoriju"... Ajde evo i da nije izmisljena, pobjednici ce je napisati kako njima odgovara.

Evo ti jedan dokaz... pogledaj wikipediu... jel u njoj stoje tvoje tvrdnje... NE! Tvoji komentari se mogu naci samo na Bosnjackim sajtovima i jedini koji vam mogu dati malo podstreha su Hrvati, mada su i oni uvrijedjeni jer ste i njima dobro zabiberili sa istorijom...
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Savo, mislis da ce neko povjerovati u ovu "izmisljenu istoriju"... Ajde evo i da nije izmisljena, pobjednici ce je napisati kako njima odgovara.

Evo ti jedan dokaz... pogledaj wikipediu... jel u njoj stoje tvoje tvrdnje... NE! Tvoji komentari se mogu naci samo na Bosnjackim sajtovima i jedini koji vam mogu dati malo podstreha su Hrvati, mada su i oni uvrijedjeni jer ste i njima dobro zabiberili sa istorijom...


Jeste jeste. vikipedija je biblija istorije  Smile . Znaci sve sto nepise u vikipediji to nije istina  Smile?
Kada kazem da bosna nikada nije bila srpska onda je to falsifikovanje istorije. pa ako vec hoces da me slomis, slomi me argumentima. daj mi nesto cvrsto da me uvjeris da bosna oduvijek bila srpska i da je bila samo oblast u nekoj srpskoj kraljevini.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 21:49:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.183 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.