Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbin pretučen u CG, samo zato što je Srbin!  (Pročitano 24750 puta)
17. Avg 2008, 19:27:09
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Ericsson T28

Pretučen radnik iz RS

PODGORICA - Ostoja Šipraga iz Mrkonjić Grada pretučen je na Cetinju samo zato što je Srbin, objavili su juče crnogorski mediji.

Šipraga, koji u Crnoj Gori privremeno boravi kao fizički radnik, rekao je da su ga pretukla dvojica mladića dok je u jednoj cetinjskoj kafani čekao poslodavca.

On je naveo da su mladići prethodno insistirali da se izjasni ko je i odakle je, na šta im je odgovorio da je Srbin iz RS iz Mrkonjić Grada.

- Istog momenta opsovali su mi srpsku majku uz riječi: “Šta vi Srbi tražite ovdje, treba da znate da Srbima nema mjesta na Cetinju” - ispričao je Šipraga.

On je rekao da nije reagovao na psovke i uvrede, već je krenuo da napusti kafanu, ali su ga dvojica nasilnika presrela i izudarala.
Glas Srpske

Samo je pitanje vremena kada će ovo postati masovna pojava. Srbi iz Bosne trebaju bojkotovati Crnu Goru
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Apple iPhone 3Gs
Bojkotovati Crnu Goru Smile Zbog dva lika koja nisu sisli sa planine jos uvek? Treba ih zatvoriti na par meseci u neku buvaru i gotova stvar.. ostrije kazniti nego druge fizicke obracune jer im je pozadina takva i to je to..
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Ericsson T28
Ne treba zatvarati oči pred ovim. Antagonizam u CG prema svemu što je srpsko je veći nego ikad.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Apple iPhone 3Gs
Ne treba zatvarati oči pred ovim. Antagonizam u CG prema svemu što je srpsko je veći nego ikad.

To si zakljucio na osnovu jednog incidenta ove letnje sezone? Jasno je da mozda kao ugostitelji nisu najljubazniji, ali cini mi se da taj odnos nije samo prema Srbima. Svakako da ima onih koji bas u najmanju ruku ne vole Srbe, ali takvih ima i ovde u suprotnom smeru. Nista novo, i nista sto do sada nismo znali.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Ericsson T28
A ne toliko zatvoren i zatrovan nisam!

Način na koji su se odcjepili od Srbije, različiti diskriminatorski zakoni, potiskivanje srpskog jezika i kulture i slične stvari. Bilo je i fizičkih obračuna, a moj poziv za bojkot Crne Gore nije od danas. Više puta sam pozivao u ove dvije i po godine od kako sam na Bureku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Ma ja odavno ne idem na more u Crnu Goru niti cu ne zelim da im ostavljam svoje pare pogotovo ne nekome ko mrzi Srbe ajd zdravo Milogorci  mozda ako ikad budem isao ponovo to ce biti ovaj dio do RS tu zive vecinom Srbi tako da se tu mogu prvenstveno osjecati kao cojvek slobodno da se ne osvrcem preko ramena ocekujuci da me neko udari zato sto sam Srbin
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
E, a jel ima neko na ovom svetu sa kim Srbi nece zakuvati? I koga nece proglasiti za "krvnog neprijatelja"? I onda posle "niko ne voli Srbe". A zasto da vas (pokondirene tuke) vole?
Lepo rece Nikola Kojo "dok ste sedeli u kancelarijama i jeli burek i jogurt i za sve dobijali platu za dva pojedena bureka, onda je bilo "jebes srpstvo", sad kada vise nema para, onda cemo malo da ratujemo" (doslovce).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


De profundis clamavi ad te,Domine!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2727
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
E, a jel ima neko na ovom svetu sa kim Srbi nece zakuvati? I koga nece proglasiti za "krvnog neprijatelja"? I onda posle "niko ne voli Srbe". A zasto da vas (pokondirene tuke) vole?
Lepo rece Nikola Kojo "dok ste sedeli u kancelarijama i jeli burek i jogurt i za sve dobijali platu za dva pojedena bureka, onda je bilo "jebes srpstvo", sad kada vise nema para, onda cemo malo da ratujemo" (doslovce).
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
 

Православна вера наша;она је богатство наше,она род,она венац,она похвала.Нећемо те се одрећи љубљено Православље,нећемо те издати веро од отаца нам предана,нећемо одступити од тебе мајко побожности.У теби смо рођени и у теби живимо.У теби ћемо се и упокојити а ако време позове и хиљаду пута за тебе ћемо умрети.
               (блажени Јосиф Вријеније)

Non praevalebunt, non praevalebunt portaе inferni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
http://www.blic.co.yu/vojvodina.php?id=51557

Imate neke gadne probleme sa drugim okom  Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia 
Ja ne znam ko jos ide u CG na more.Tetka mi ima stan u CG an moru vec 6 god i nikada mi nije palo na pamet da odem tamo.
Radije cu otici u HR iskreno.
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.