Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Србију ће ослободити генерација данашњих средњошкола  (Pročitano 9505 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 6.0
mob
Nokia 
 Smile

Kakva ložačina, pa ti klinci mogu da uspeju jedino ako budu znali da hakuju neku nuklearku
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2137
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0
mob
SonyEricsson 
srbiji trenutno potrebni "staratelji".
predlažem import nekoliko hiljada japanaca, počevši od obrazovanja pa do ekonomije...
možda bi naučili nešto od njih...ili bi crknuli... Smile

их...могло би то и у мађарску...плус руски стрељачки одреди да се мало уведе реда
offtopik: ti si (valjda) razuman čovek, pa ne razumem zašto me uvek vežeš za one mađare preko...nemam skoro ništa zajedničko s njima...jedino možda jezik, mada kad bi pričao s njima, pola ne bi razumeli, a drugo što se ja izjašnjavam kao mađar, to je zbog toga što trenutno ne postoji bolje...čekam da se formira vojvođanska nacija  Smile

što se tiče današnje omladine, čini mi se da postoji nekoliko tipova:
1. koji hoće pošteno da uče i da rade- oni su manjina i pre ili kasnije odlaze iz srbije
2. koji ne bi učili i ne bi radili, ali hoće dobar položaj- posle škole pravac neka stranka ili nvo (trenutna i buduća takozvana politička elita...deca vidu da je dovoljno 8 razreda da bi postigli nešto u politici)
3. koji ne bi učili i ne bi radili, ali da dobro žive- neće u stranku, ali hoće loviti u mutnom.
i jedan subgroup od delova 2. i 3. : članovi raznih nvo- veliki srbi i pravoslavci zato što je to cool, ali pojma nemaju o čemu je reč.

prema tome ne znam kako će "Србију ослободити генерација данашњих средњошкола" ?!
IP sačuvana
social share
If electricity comes from electrons, does morality come from morons?
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
Citat
članovi raznih nvo- veliki srbi i pravoslavci

 Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Nokia 
Citat
što se tiče današnje omladine, čini mi se da postoji nekoliko tipova:
1. koji hoće pošteno da uče i da rade- oni su manjina i pre ili kasnije odlaze iz srbije
2. koji ne bi učili i ne bi radili, ali hoće dobar položaj- posle škole pravac neka stranka ili nvo (trenutna i buduća takozvana politička elita...deca vidu da je dovoljno 8 razreda da bi postigli nešto u politici)
3. koji ne bi učili i ne bi radili, ali da dobro žive- neće u stranku, ali hoće loviti u mutnom.
i jedan subgroup od delova 2. i 3. : članovi raznih nvo- veliki srbi i pravoslavci zato što je to cool, ali pojma nemaju o čemu je reč.
Није много погрешио. Smile
Мислим да би свако могао себе да сврста у једну од ових ''група''.
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


create...destroy...enjoy!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2941
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
Nokia ????
čekam da se formira vojvođanska nacija  Smile



Ko ceka naceka se Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0
Никад нећемо ништа постићи зато што смо ми Срби несложан народ например мом комсији сметају избеглице и сваки дан их псује а заборавлја да смо исти народ .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.112
Novak Djokovic igra samo za sebe... I najbolji je na svetu u tome...
Svoj "patriotizam" odlicno naplacuje...  Smile

Moguce je da ce biti nesto od buducih generacija iz prostog razloga sto ne zele da prihvate kolektivnu krivicu koju im namece zapad i mi stariji koji cutimo i jedemo govna kojim nas hrane...
Ti klinci jos znaju sta je obraz i kicma... Pitanje je samo da li cemo immi saviti kicmu po nalogu gazdi ili ce iz mora danasnjih "zatupljenih huligana" izaci kvalitet koji ce povesti Srbiju napred...

Politika stapa bez sargarepe koju nam servira Evropa nam samo pomaze u tome...
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0
mob
Nokia 6300
Ма ти клинци су више погубљени него све оне генерације пре њих које су задесила срања попут ратова, санкција а о образу и кичми немају појма. Њима је довољно хлеба и игара и мирни су.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.112
Svaki covek koji se rodi ima obraz i kicmu koji mu posle okruzenje i okolnosti lome...
Mi smo vec slomljena generacija jer smo poklekli i prihvatili krivicu koja nam se namece...

Novi klinci ne prihvataju tako lako krivicu... Mi vidimo eksponirane budale i huligane, ali sam siguran da medju danasnjim srednjeskolcima ima patriota i onih koji zele da budu uspesni, moralni i da pomognu zemlji kasnije...

Mi samo treba da im omogucimo uslove da procvetaju jednog dana posto smo mi bacena generacija...
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2137
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0
mob
SonyEricsson 
Citat
Mi vidimo eksponirane budale i huligane, ali sam siguran da medju danasnjim srednjeskolcima ima patriota i onih koji zele da budu uspesni, moralni i da pomognu zemlji kasnije...
nastavak: ...ako ne budu zaboravili srbiju dok grade svoje uspehe u inostranstvu, i ako se ne izgube u patriotizmu, pošto danas nažalost, patriotizam je sveden na razne slogane.
« Poslednja izmena: 23. Avg 2011, 12:49:30 od digiman »
IP sačuvana
social share
If electricity comes from electrons, does morality come from morons?
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.