Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 23:52:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbija, zemlja staraca bez dece  (Pročitano 6413 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1154
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC Sensation
Blago glupima...
Srkich, ako ih shaljesh u shkole, teraj ih da kucaju pravilno, chitko i lepo. Lepo, ako netjesh vernu zhenicu i puno dece, ti postani musliman i sa tvojom finansijskom situacijom izgradi harem...
Bravisimo Srki, kad tjemo da pochnemo sa korishchenjem znaka uzvichnika?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa mozda cu i da ga izgradim a to dali kucam pravilno ili ne to je moja stvar!
od kucanja pravilnog ili nepravilnog se ne zivi vec od znanja umeca snalazljivosti!
a od pravopisa zive prevodioci nastavnici srpskog i jos po neko zanimanje a posto me ta zanimanja ne interesuju i ne jedem hleba od toga mogu da kucam kako god hocu!
ali to je cinjenica sto sam ja reko i ne mislim samo ja tako ja sam ti reko da je to jedan od razloga zasto ljudi nece da se razmnozavaju kao glodari a ti ako nemas nista na to da kazes jel znas da sam u pravu jedino sto ti ostaje je da pljujes po mom pravopisu i da nesto lupas sto nema veze sa onim sto sam ja reko!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC One
Blago glupima!!! Smile

Najveca provala: ovo je demokratija, nece drugi da mi odlucuje sta cu da radim...mi cemo... Pa necete vi, u demokratiji ti ne odlucujes za druge, ti ces.. Boze kakve gluposti.

Imam osecaj da su skricha izbacili cak i sa seks foruma (verovatno zbog gluposti), pa dosao ovde da nas u zdrav mozak.

Neko je pitao da li se jos daje vakcina u vojsci, ja sam bio pre 2 god. i primio sam je, ne znam za danas.

Nego, nazad na temu. Neko rece koliko treba to da nas bude. Pa dovoljno da bi nas uopste imalo (ko razume, shvatice). Ako neko kaze da je dovoljno jedno dete, samo izracunas matematicki rezultat. Od dvoje ljudi jedno dete. Dva para dva deteta, znaci iza cetvoro ljudi ostane dvoje. Nastavis tako progresijom u buducnost, i nije tesko doci do rezultata.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
e cool ruenrr idi prelistaj celi sex forum pa ces videti koliko mojih postova tamo ima mozda 10 maximalno i niko me nije izbacio!

a briga mene koliko treba da nas ima vec me zanima sta ja treba da imam i sta svet treba da ima da bi mi bio lepsi kao i sto briga sve normalne ljude ali tebe je jedino briga koliko treba da nas ima da bih opstali a to sto ce da zivis bedno bez puteva modernih prodavnica diskoteka kafica ma koga to briga bitno je da nas ima e pa ima jedna takva vrsta ljudi najvise ih ima po americi i zovu se amisi ja se zalazem da jedan deo teritorije srbije koji nije naseljen damo vama pa vi pravite vase amisko drustvo ali daleko od ociju normalnog sveta!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC One
Ljudi, sad sam pomislio na nesto sto zvuci zastrasujuce, a mozda je najrealnije.

Skrich je samo neki lik koji pali vatru po forumu, a mi se kao budale lozimo (neka je i to istina, bice mi lakse nego da je ozbiljan). Prosto ne postoje na svetu ljudi koji ovako razmisljaju a plus svega bas ovoliko ne znaju gramatiku ( a ako obratite paznju, ponegde se zaboravi pa napise pravilno ono sto inace deluje kao urodjena greska koja se kod njega ne da ispraviti).

Mislite o tome!!! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nije da se zaboravim nego jednostavno poslednju temu sam napisao u 7 razredu osnovne skole a plus sto jezike nikad nisam voleo tako da se literalno mnogo slabo izrazavam!
ovo mi je prvi put posle 7 god da pisem nesto na srpskom a da nisu sms poruke a drugo nevolim dugacko da pisem tako da vise puta i ne obratim paznju da se negde zajebem jel kad me neko iznervira nemam vremena da gledam dali je lepo napisano ili lose nego vec da mu sto pre odgovrim!
jel to samo pokazuje koliko vi ljude cenute po tome kako pisu i mislite da je neko glup a to nema nikakve veze!
sta mislis mozda da neznam da treba da stavim veliko slovo ili zrez pa znam ali me mrzi lakse mi je ovako da pisem!
ali bih mnogo vise voleo da vidim vasa misljenja o mojim postovima a ne da u tim postvima samo trazite sta sam lose napisao kakva sam ja osoba dali lazem kakvo mi je imovisko stanje itd ali na to nemate odgovor jel znate da vecina mladih razmislja kao ja ali necete to da priznate i onda samo nesto optuzujete!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Poznata licnost


Nef Imperatoriqus Extraordinare

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 4943
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile stavi negde po neki zarez... bilo gde.. a mi cemo da ih rasporedimo gde treba...
IP sačuvana
social share
                                                                                        
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC One
Pa mislim o tvojim opstovima da si samonabedjeni egoista, jer ni u jednom postu nisi preskocio da kazes "svi misle kao ja...znate vi da mladi misle kao ja...), a ovde 99% prisutnih se cudi sta pricas. To znaci ne samo da imas problem sa jezikom, nego i sa matematikom.

Ti nista pametno nisi rekao. Od argumenata imas samo svoje navode da ti imas argumente, ali ako kazes da ih imas ne znaci da ih stvarno i imas.

Mislim da si ti covek zalosne sudbine, koji je bio nesposoban da se ostvari u Srbiji, pa si otisao preko trbuhom za kruhom. Ocigledno da pre odlaska nisi u sebi imao usadjena osnovna nacela zdravog razuma i odnosa prema domovini, kao ni razvijene emotivne odnose prema okolini. I kao tako nestruktuirana licnost si nasao neki prosecan poslic (koji verujem da je ok placen jer je preko, pa mozda i imas malo vise od ljudi ovde), osetio malo sta je zivot, pa dosao ovde da drzis lekcije. Cinjenica je da si samo materijalista, koji ne poseduje u sebi nista duhovno (ne, ne mislim na religiju). Mozes ti sada da kazes da se od duhovnosti ne zivi (sto je tacno), ali postoje ljudi koji su ostvareni, srecni, materijalno situirani ali i koji imaju osecaj i za neke vise vrednosti, koje se ne svode samo na kes, kolica i dobra pi.. Izvini ako sam ja u zabludi, ali ja tebe nikako ne mogu ozbiljno da shvatim, i tu je prici kraj.

P.S. I dalje se nadam da si samo neki lik koji se zeza na forumu, ne zelim da verujem da si ozbiljan.

P.S.S. Vise necu odgovarati na tvoje postove (ne zato sto mislis da si ti i sa tobom svi mladi Smile u pravu, sto ces reci, pa da te preduhitrim), vec zato sto ja ne zelim da gubim moje dragoceno vreme. A i sto se vise upustam u diskusiju sa tobom, pridajem bar neku tezinu tvojim recima, a to vise ne zelim, jer ne zavredjuju ni malo tezine. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa 90 posto mladih koji razmisljaju kao ja sllabo zalaze na forume a ja imam srecu da sam ovde i da mi je dosadno pa mogu po celu noc da drndam na netu jel ne radim nista a placen sam kao direktor jel ovde dobro funkcionisu biroi rada a ja ih hvala bogu maksimalno koristim ali u isto vreme nemogu da budem svaki dan u srbiji zbog kontrola tako da kad ne radim neki poso sa strane ili na crno a jos je nedelja pa svi rade nema gde da izadjem i tako imam ponekad slobodnog vremena koje neznam kako da popunim!
a u srbiji mogu i te kako da se snadjem i neke prihode i sada ubiram iz srbije ako bas hoces mogu mnogo toga sa ti ispricam o meni ali ne zelim jel ce odma ovde neko da kaze kako ja nemam nista i kako samo lazem na forumu a ja samo odgovaram onima koji me prave na budalu i vec znaju sta sam ja u zivotu i sta radim!
a to da sam materijalista hvala na komplimentu jesam i veci nego sto ti mozda mislis a i sam si priznao da se od duhonih stvari ne zivi vec od materijalnih!
a inace i da radim neki ne prosecan vec ispod proseka posao i bilokoji posao uopste se ne stidim ja se stidim kad izadjem u grad a nemam para u dzep i stidim se da vozim krsa i da nemam skupu garderobu od toga se stidim posto vidim da ti je bila namera da me ponizis zato sto radim neki prosecan posao!
mnogo bih se vise stideo da sam kao mnogi ovde da idem na faks i da cekam do 25 god na oca i majku da mi daju pare za grad i za hleb iako moji roditelji imaju para i mogo sam i tako lepo da zivim ja sam od 15 god iso da nosim novine ne zato sto sam morao vec zato sto nisam nikad hteo od nekog da zavisim roditelji mi mogu pomognu u zivotu al ne da zavisim od njih!
tako da moju biografiju mogu ja da pricam a ne neko da mi je pise umesto mene sta sam ko sam ikako sam otiso i gde!
e sad o deci sve ljude koje poznajem a veruj te mi da ih znam dosta  svi imaju misljenje kao ja oni koji vole decu oni imaju ili ce imati 1 ili 2 i gledaju so vise da im obezbede a oni koji ne zle nemaju decu tako da ne vidim ja koja je ta vasa vecina koja bi zelela da ima 4,5,6 deteta znam gomilu ljudi i gomilu ljudi srecem i niko ne misli tako jedino tako isle cigai i ona najveca socijala u srbiji po nekim brdskim selima i mozda vi na forumu i sad samo cekam ko ce da mi kaze kako nisam u pravu i kako to nije tako nego vecina ljudi zeli 6 deteta ali nema uslove ako pod tim nemaju uslove smatrate da nemogu da im kupe kola od 50000 evra svakom i po stan od 100 kvadrata onda ok ali veruj te mi da znam gomilu ljudi koji mogu da nahrane i 10 deteta i iskoluju ali ne zele i nemoze vi da ih naterate na to!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC One
Morao sam, iako sam rekao da necu vise.

Tebe je blam ako nemas dobra kola i dobru garderobu??? Ti si sve rekao o sebi, i tu je stvarno prici kraj. Kompleksi kakve jos nisam video.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 23:52:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.