2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbija vs Hrvatska - Ultimate fight u Novom sadu  (Pročitano 10410 puta)
Poznata licnost


Who the fuck is Bugs Bunny?!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 4047
Zastava Beograd, trenutno...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 6630
Ja nesto ne verujem...
IP sačuvana
social share
"Бог вас клео, погани изроди, што ће турска вјера међу вама?"

Remember, if you shake it more than twice, you're playin' with it!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


CS Maniac

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 5699
Zastava Novi Sad Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
SonyEricsson k300i
Jedva cekam  Smile Smile
IP sačuvana
social share
         
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 5695
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S3Neo
Ilija Loncar i Mirko Vlahovic su po meni sigurne pobede, za ostale ne znam..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 53
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
Nijedna pobeda nije sigurna pa nije ovo fudbal pa da se namesta  Smile . Ilija je dobar borac ,pravi fighter trenirao sam par puta sa njim i on gori od zelje da se prikaze domacoj publici . Mirko Vlahovic je covek sa velikim srcem ,ali Igrc je jedan od najboljih hrvatskih boraca i Vlahovic ce imati veoma tezak zadatak . . .
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 5695
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S3Neo
                                                      Novosadski borac u ultimate fight mecevima Ilija Lončar


                                                             Majstor borbi bez granica

-Povrede u boksu mogu biti opasnije nego u utimate fight mecevima. Prvo sam se, pre desetak godina u rodnoj Beski, bavio boksom, sportom u kojem se udarci primaju u odredjene delove tela,od pleksusa navise dok se u ovoj borilackoj vestini udarci ravnomerno rasporedjuju po gotovo svim delovima tela. I zato ima manje povreda. Jedini put sam se teze ozledio na treningu, kada mi je stradao meniskus pa sam morao na operaciju. U borbi, nikada- govori 26-godisnji borac u ultimate fightu Ilija Loncar.

Loncar ce biti jedini Novosadjanin ucesnik spektakularnog meca u ultimate fightu koji ce se odrzati u nedelju u Velikoj dvorani Spensa od 20h. Organizator Dana Gladijatora,Bodibilding savez Srbije predvideo je za taj dan da se odrzi 5 borbi Srpskih takmicara s rivalima iz Hrvatske. Kao pojacanje Srbima iz Podgorice dolazi Mirko Vlahovic, koji ce se u 6-om mecu boriti sa Markom Igrcom iz Zagreba.

-Moj rival u kategoriji preko stotinu kilograma bice Zadranin Marko Sintic, koji je radio karate i klasican je udarac. Moja prednost je u parteru i pokusacu da ga oborimna pod i tom taktikom zavrsim mec. Mada sam sasvim solidan i na nogama, jer sam trenirao boks - nastavlja Loncar.

U dosadasnjoj karijeri nas borac ima 3 pobede u 5 borbi, a nada se i 4 trijumfu:
-Napredujem odkad sam s trenerom Dejanom Tesicem, koji vodi MMA fight centar u Kuli. Osim sto me trenira, dobar je menadzer, tako da mi moze obezbediti optimalan broj duela u sezoni. Realno je da godisnje imamo 6 meceva, jer oporavak posle jednog traje desetak dana.

Do UF meceva Ilija Loncar je stigao posto se prethodno bavio japanskim i brazilskim dzijudzicuom, u kojima je imao uspeha, ali se zainteresovao za takmicenje profesionalaca u "no limit fight".

-Vrhunski borci, koji po pozivu odlaze na najveca svetska takmicenja, poput turnira u SAD i Kini, mogu dosta zaraditi, ali nije lose ni na ovim manjim nadmetanjima. Ipak, dogodi se da se pojavi i slabiji borac, koji dobije malo batina i uzme novac. U poslednje vreme se trudimo da ozbiljnije organizujemo borbe u ultimate fightu, mada su zemlje u okruzenju ispred nas. Nadam se da cemo ih dostici, pa i prestici jednog dana - zakljucuje Ilija Loncar, koji sem sto se nadmece u sve popularnijem sportu, radi na poslovima obezbedjenja nekoliko novosadskih kafica.





                                                                               Prajd pravila

Trener Ilije Loncara Dejan Tesic kaze da ce se sve borbe  u nedelju odrzati po prajd pravilima:

- To je opsteprihvacen termin, a po tim pravilima zabranjeni su udarci u oci, kicmu, genitalije ilaktom u glavu. Takodje nije dozvoljeno, nije dozvoljeno udaranje nogom u glavu dok je protivnik u cetvoronoznom polozaju na parteru. U ovoj disciplini UF nije dozvoljeno ni drzanje za konopce.
Mecevi ce trajati dve runde po 5 minuta, sem poslednje borbe, u kojoj je predvidjeno da se odrzi runda vise. Ako ne bude pobednika, o kojem odlucuju trojica sudija izvan ringa, predvidjeno je da se mec produzi za tri minuta
« Poslednja izmena: 11. Okt 2006, 00:50:24 od kontrola_leta »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 53
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
Hvala kontroli leta za ovo . . .bas sam nameravao da postavim . . .
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 53
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
do 70 kg: Dusan Dzakic iz kluba Car Dusan Silni (CDS) Beograd (muay thai) protiv Alena Sabanovica iz Scorpion tima Zadar.
1 runda: Dusan je uputio jedan dobar krose, Sabanovic je pokusao takedown, ali se Dusan dobro branio, pri narednom pokusaju rusenja Sabanovic je popio koleno, nakon toga jos nekoliko nebranjenih udaraca Dzakica i borba je bila zavrsena.
1-0

do 75 kg: Petar Zivkovic iz Topole protiv Aleksandra Zorica (Scorpion tim Zadar, valjda je bokser).
1 runda:Jedan dobar krose Zivkovica, onda je Zivkovic srusio Zorica i zavrsio u half-guardu, a Zoric je pokusao giljotinu, koja nije uspela. Onda ga je Zoric okrenuo i nasao se u Zivkovicevom gardu. Nije bilo neke aktivnosti, pa ih je sudija vratio u stand up.
2 runda: dosadjivanje u stand upu, onda je Zivkovic uputio jedan krose koji je vidno uzdrmao Zorica, Zoric je krenuo na rusenje, pritom ga je Zivkovic uhvatio u giljotinu, Zoric predaje.
2-0

do 83 kg: Mark Lajhner ( CDS Beograd, judo/shootfighter) protiv Zvonimira Cotre. Ovo je bila jedna od 2 borbe koje sam zeleo da vidim. Nikad do sad nisam gledao Marka.
1 runda: Mark je od samog pocetka krenuo sa low kickovima, a bio je tu i jedan pokusaj high kicka. Sledeci pokusaj high kicka bio je uspesan, desni high kick, nakon koga se Cotra srusio i borba je zavrsena sa TKO. Sve je licilo na neku od borbi Mirka Filipovica Impresivna pobeda, odlican materijal za Markov highlight
3-0

preko 100 kg: sledecu borbu trebao je da radi Sasha Lazic, kick boxer iz Aleksinca, ali protivnik zbog povrede nije doshao.

preko 100 kg: Ilija Loncar (Novi sad, BJJ) protiv Maria Shintica ( UFK Samobor, kyokushin karate).
1 runda:Nakon jednog pokusaja low kicka Shintica, Loncar ga je srusio, ali ga je Shintic cvrsto drzao i nije mu dozvoljavao da radi. Uslijedio je restart, sledeci pokusaj takedowna Loncara, pri cemu ga je Shintic uhvatio u gilju, a Loncar je tapkao.
3-1

preko 100 kg: Mirko Vlahovic (Podgorica, kick box) protiv Marka Igrca (UFK Ban, rvanje). Ovo je druga borba koju sam zeleo da vidim, na osnovu svega sto sam do sada procitao o Igrcu. Igrc po gradji pomalo podseca na Hughesa, za razliku od Vlahovica, koji je doshao sa bojlerom
1 runda: vrlo dosadno, bez ikakvih razmena udaraca, da bi zatim Igrc ushao u klinc, gde je pokusavao da srusi Vlahovica do kraja runde, ali bez uspeha.
2 runda: Igrc rusi Vlahovica, ulazi u side mount, nije bilo neke narocite akcije, zatim Igrc prelazi u full mount i otpocinje ground'n'pound. Cinilo se da ce tu biti kraj borbe, ali Vlahovic uspeva da ga zbaci sa sebe, a Igrc ulazi u side mount, gdje je ostao do kraja runde.
3 runda: Igrc rusi Vlahovica, ulazi u side mount i radi laktovima i kolenima. I tako do kraja runde. Na kraju odluka sudija - zasluzena pobeda Igrca. Ja sam smatrao da je Igrc favorit i prije ove borbe, publika nije mislila tako, pa je bila razocarana.
3-2

Cestitke CDS timu na 2 brze i ubedljive pobede, sto se tice Marka - next stop: UFC
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 5695
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S3Neo
Upravo stigoh kuci i hteo sam sumirati utiske, medjutim bobann je to odradio majstorski @bobann  Smile

Pokazao sam se kao los prognozer u ovom slucaju jer sam verovao u Iliju i Mirka...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 53
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
Ilija je decko izgoreo u zelji , bio je veoma uzbzdjen zbog domace publike . . . To je dokaz da se u mec MMA pravilima mora ulaziti ciste glave , ipak nije to samo tuca kao sto svi misle. Sto se tice Mirka on je bio dosta nespreman   i to je u mnogome uticalo na tok meca . jos jednom cestitke Marku , Duletu i Petru na odlicnim mecevima i pobedama .
Mislim da se publika nije razocarala . . .
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 53
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
Svi koje zanima MMA i koji su zainteresovani da se pridruze nasem CDS MMA timu



MMA: - Box - Tai box - BJJ - Wrestling - Judo

Shootersi su napravili fuziju najboljih tehnika (najefikasnijih za MMA) iz Rvanja, Judo-a, Boksa, Muay Thay-a, Brazilske Jiu-Jitse i dobijen je jedinstven sistem koji pokriva sve situacije u borbi.

Kvalitet naseg koncepta se pokazuje u mecevima.

Svi zainteresovani neka nam pisu na
shootermma@gmail.com
mlajhner@sbb.co.yu

ili neka nas posete na treningu
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.