Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:33:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbija tuzi hrvatsku za genocid  (Pročitano 5401 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
de ti mi objasni  Smile

ko je napao kolonu jna
ko je bio predsednik predsednistva
ko je bio general armije
 Smile

halucinacije mogu biti samo sa tvoje strane,o logorima u Srbiji  Smile

Citat
nisam ja hrvatska, ja sam hrvatsko njemacki savez...

nikad niste ni izasli iz tog saveza Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

top03.jpg
(6.93 KB, 200x110)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Треба ту да се дода и тужба за Јасеновац..... маму им усташку.... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson k800i i D820
Sto bi ja izlazio iz saveza sa cijim je cijeli svijet dobar, pa nije hrvatska luda!!

Njemacka : jedna od najjacih ekonomija u Svijetu...  Smile pa naravno da je dobro kaciti se uz takve...

Gale jednostavno ... to sto ti ne znas o logorima ne znaci da ih nije bilo...300 hrvata je u njima poginulo..


IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3215
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Треба ту да се дода и тужба за Јасеновац..... маму им усташку.... Smile Smile Smile

Nema pravnog osnova. MSP je osnovan posle II svetskog rata i nema retroaktivnu funkciju. Ni Izrael nije imao osnova da tuži Nemačku za genocid. Šta misliš da se jevreji ne bi do sada setili da naplate stotine milijardi od Nemačke.
IP sačuvana
social share
Nacionalizam je, pre svega, paranoja.  ~  Danilo Kiš (1935 - 1989)

Patriotism is the last refuge of a scoundrel.  ~  Samuel Johnson
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson k800i i D820
Svaka cast Zemunac na objektivnosti...

Ljudi svatite ovo oko genocida i Hrvatske sto tuzi Srbiju to ce propasti, ovo je cisto stara ostavstina u losim godinama kada nismo imali dobre odnose...ni sama Hrvatska se nesto ne trudi oko ove optuznice...

Ne brini te ide na bolje...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1459
OS
Windows 2003
Browser
Opera 9.27
Zemunac, tebe cemo da uvrstimo u pravni tim za pokretanje tuzbe:)
Vise znas o medjunarodnom pravu i od Slobe heheh
PS-jevreji su do sada 17 puta naplatili odsetetu. Nedavno, cak i od BMW-a zato sto se proculo da su tokom rata koristili zarobljenike za rad.

Inace, o parama se i ne radi. Jos od Prvog Svetskog niko nije placao prave reparacije pa cak ni Nemacka. Delimicno su isplatili zarobljenike koji su bili na prinudnom radu tokom Drugog. Razlog za to je stabilizacija mira jer kad drzavu preopteretis vracanjem dugova samo dobijes krizno zariste. Zato je i izbio Drugi Svetski.
Niti ce hrvatska da vidi srpski dinar niti Srbija hrvatsku kunu. Radi se o moralnom cinu i utvrdjivanju istine.

PS2- Btw, mislim da si ti iz Zemuna kao sto sam ja sa Jamajke
« Poslednja izmena: 28. Maj 2008, 23:09:01 od BG_Highlander »
IP sačuvana
social share
"Svi oni jednako misle.To nisu ljudi na čiju se reč možeš osloniti. To je najodvratnija fukara na svetu, koja se ne može zajaziti ničim što bi joj se ponudilo. Ja sam duboko uveren da se s njima nećemo usrećiti. Ti su ljudi, svi odreda, prozirni kao čaša, nezajažljivi, i u takvom meri lažni i dvolični da sumnjam da na kugli zemaljskoj ima većih podlaca, prevaranata i samoživih ljudi." - Zivojin Misic o Hrvatima uoci stvaranja Kraljevine SHS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Хрватску је требало избрисати са лица земље 1945. године.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Teodora

Ajd' idi osvezi se  Smile
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3215
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Zemunac, tebe cemo da uvrstimo u pravni tim za pokretanje tuzbe:)
Vise znas o medjunarodnom pravu i od Slobe heheh
PS-jevreji su do sada 17 puta naplatili odsetetu. Nedavno, cak i od BMW-a zato sto se proculo da su tokom rata koristili zarobljenike za rad.

Inace, o parama se i ne radi. Jos od Prvog Svetskog niko nije placao prave reparacije pa cak ni Nemacka. Delimicno su isplatili zarobljenike koji su bili na prinudnom radu tokom Drugog. Razlog za to je stabilizacija mira jer kad drzavu preopteretis vracanjem dugova samo dobijes krizno zariste. Zato je i izbio Drugi Svetski.
Niti ce hrvatska da vidi srpski dinar niti Srbija hrvatsku kunu. Radi se o moralnom cinu i utvrdjivanju istine.

PS2- Btw, mislim da si ti iz Zemuna kao sto sam ja sa Jamajke


Ja nisam pravnik, samo razmišljam logično. Pa vidiš da ni Savo Štrbac ne očekuje da bude prihvaćena hrvatska tužba, a ni naša kontratužba.

Razumem ja o čemu pričaš, ti pričaš o pravdi, a ja o pravu. Koliko sam čuo od školovanih pravnika, pravo i pravda nisu isto.  Smile

Pravo ti je skup paragrafa koji nekad nama laicima deluju besmisleno.

btw. kako misliš da nam ne trebaju pare. Naravno da se traži materijalna odšteta, ne za nas u Srbiji, već progonjenim žrtvama. Meni lično ne trebaju hrvatske pare, ali onim nesrećnicima kojima su pobijeni najbliži i spaljena imovina još kako treba pravedna odšteta.

To je to što ti kažeš za jevreje, oni su naplatili odštete od Nemačke (po zakonu koji je sama Nemačka donela) ili pojedinih firmi koje su držale robove na prinudnom radu. Ali, ponavljam, država Izrael nikada nije tužila državu Nemačku za genocid.

ps. ne znam da li si sa Jamajke, ja sam rođen i ceo život živim u Zemunu.  Smile
IP sačuvana
social share
Nacionalizam je, pre svega, paranoja.  ~  Danilo Kiš (1935 - 1989)

Patriotism is the last refuge of a scoundrel.  ~  Samuel Johnson
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1459
OS
Windows 2003
Browser
Opera 9.27
Bravo Teodora. Smile
Malo si ostrascena ali na mestu.
Nadam se da ne glasas za radikale ali u svakom slucaju dobro je znati da ima zena koje svet gledaju svojim ocima.

Izmedju Hrvatske i Srbije nikada nije ni bilo normalnih odnosa  pa su naivni oni koji ne vide dalje od 90-ih. Takvi smatraju da je za sve kriv los horoskop tih dana a li je pre toga bilo divno, mirisljavo i bajno te da smo mi zapravo braca itd itd.
Neki ljudi nikad ne nauce lekciju i sami sebe po ko zna koji put stavljaju na panj...
IP sačuvana
social share
"Svi oni jednako misle.To nisu ljudi na čiju se reč možeš osloniti. To je najodvratnija fukara na svetu, koja se ne može zajaziti ničim što bi joj se ponudilo. Ja sam duboko uveren da se s njima nećemo usrećiti. Ti su ljudi, svi odreda, prozirni kao čaša, nezajažljivi, i u takvom meri lažni i dvolični da sumnjam da na kugli zemaljskoj ima većih podlaca, prevaranata i samoživih ljudi." - Zivojin Misic o Hrvatima uoci stvaranja Kraljevine SHS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:33:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.