Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:22:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbija tuzi hrvatsku za genocid  (Pročitano 5399 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
pa kad moze hrvatska da tuzi Srbiju kad nije ucestvovala,moze i Srbija hrvatsku
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson k800i i D820
Ma, etničko čišćenje se dogodilo, ubijanje civila Srba i uništavanje imovine se dogodilo, pitanje je samo koji pravni osnov ima Srbija da tuži Hrvatsku. Proterani Srbi su bili državljani Hrvatske, u momentu egzodusa, i ne vidim svrhu da Srbija tuži Hrvatsku, kad će ta tužba u startu biti odbijejna i neće se ni razmatrati.

Naravno to sve je i bilo to ja neosporavam i to je zalosno...ali upravo to sto kazes, kako moze Srbija da tuzi Hrvatsku zbog svojih gradjana...


@Gale da samo sto iz Hrvatske niti jedan tenk nije isao u Srbiju, isto tako su bili logori u Srbiji ...kapisi..!

A ovo oko tuzbe sto Hrvatska tuzi Srbiju pa to je pusiona, ovo je bacanje novca...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Sve optuzbe ce biti odbacene, ako na vlast dodju osnovci i ekipa Smile Zasto bi neko razmatrao optuznice, ako Srbija jos uvek nije raskrstila sa 90-im? To je svakom normalnom jasno ...
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson k800i i D820
Sve optuzbe ce biti odbacene, ako na vlast dodju osnovci i ekipa Smile Zasto bi neko razmatrao optuznice, ako Srbija jos uvek nije raskrstila sa 90-im? To je svakom normalnom jasno ...

Pa da cestitam onda za Vucica kao gradonacelnika...ideologija mu je u svakom slucaju super...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3215
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Sve optuzbe ce biti odbacene, ako na vlast dodju osnovci i ekipa Smile Zasto bi neko razmatrao optuznice, ako Srbija jos uvek nije raskrstila sa 90-im? To je svakom normalnom jasno ...

to nema veze ko je na vlasti u Srbiji.

Međunarodni sud pravde sudi samo u sporovima između suverenih država tj. kada jedna država napadne i drugu ili kad jedna država izvrši genocid nad građanima druge države.

O tome ja govorim, Hrvatska nije napala Srbiju i nije ni na koji način vršila genocid nad građanima Srbije. Da su Hrvati zauzeli npr. Šid i da su ubijali građane Šida onda bi Srbija imala pravni osnov za tužbu.
IP sačuvana
social share
Nacionalizam je, pre svega, paranoja.  ~  Danilo Kiš (1935 - 1989)

Patriotism is the last refuge of a scoundrel.  ~  Samuel Johnson
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Alcatel 
Sve optuzbe ce biti odbacene, ako na vlast dodju osnovci i ekipa Smile Zasto bi neko razmatrao optuznice, ako Srbija jos uvek nije raskrstila sa 90-im? To je svakom normalnom jasno ...

Pa da cestitam onda za Vucica kao gradonacelnika...ideologija mu je u svakom slucaju super...

Ništa gora od Tuđmanove, ali to vama Hrvatima  nije smetalo. Iako nisam za Vučića , mislim da je to unutrašnja stvar Srbije i kada bi bilo bar malo pristojnosti nebi niko zabijao nos tamo gde mu nije mesto.
« Poslednja izmena: 28. Maj 2008, 21:59:59 od Perudji »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
zemunac

90-ih Srbija nije bila suverena, vec u sastavu okrnjene SFRJ koja se raspadala ...

P.S. Da se ispravim, ne tokom 90-h vec na pocetku rata u Hrvatskoj ...
« Poslednja izmena: 28. Maj 2008, 22:03:58 od littlegirl1 »
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
@Gale da samo sto iz Hrvatske niti jedan tenk nije isao u Srbiju, isto tako su bili logori u Srbiji ...kapisi..!

pa jesu li samo iz srbije isli tenkovi,malo kakis
tad je postojala SFRJ i njena legitimna vojska je bila JNA koja je raspolagala naoruzanjem na teritoriji SFRJ,sto znaci da su tenkovi u hrvatsku dolazili i iz Srbije i BiH i Slovenije
e kad smo vec kod slovenije ko ono bese napade kolonu JNA na teritoriji hrvatske dok se povlacila
e kad sve sagledas onda kenjaj ...   kapis
pa jeli to vi pricate o logorima  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3215
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
zemunac

90-ih Srbija nije bila suverena, vec u sastavu okrnjene SFRJ koja se raspadala ...

Pa opet ne vidim pravnu vezu sa Srbima iz Hrvatske koji su po međunarodnom pravu bili državljani RH (u pobuni). Ali su ipak bili državljani Hrvatske, a ne krnje Jugoslavije u raspadu.
IP sačuvana
social share
Nacionalizam je, pre svega, paranoja.  ~  Danilo Kiš (1935 - 1989)

Patriotism is the last refuge of a scoundrel.  ~  Samuel Johnson
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson k800i i D820
Sve optuzbe ce biti odbacene, ako na vlast dodju osnovci i ekipa Smile Zasto bi neko razmatrao optuznice, ako Srbija jos uvek nije raskrstila sa 90-im? To je svakom normalnom jasno ...

Pa da cestitam onda za Vucica kao gradonacelnika...ideologija mu je u svakom slucaju super...

Ništa gora od Tuđmanove, ali to vama Hrvatima  nije smetalo. Iako nisam za Vučića , mislim da je to unutrašnja stvar Srbije i kada bi bilo bar malo pristojnosti nebi niko zabijao nos tamo gde mu nije mesto.
Franjo je mrtav vec dugo dugo, a Vucic je ziv mlad i pun silikona(barem mu usne tako izgledaju)... tako i dan danas SRS ima san o Virovitica-Karlobag... a HDZ je best friend sa Pupovcem...nebo i zemlja, zemlja i nebo, takva je razlika!


@Gale mnogo pricas malo znas... ja koliko znam jedino je bilo Republici Srbiji bilo stalo do SFRJ, oni su je kao branili i htjeli ocuvati, a Slovenija vas je odpuhala za dva dana jer je protjerala svu JNA momcad koja nije ni sama znala zasto napadaju .... JNA nije bila vojska svih gradjana nego samo jednog vodje, tako je i vas u Beogradu onda gazila jer niste se bas uvijek slagali sa Slobom i njegovom unutrasnjom i vasnjkom politikom....

Da o logorima pricam ja ne mi, halucinacija care ili sta te udara...nisam ja hrvatska, ja sam hrvatsko njemacki savez... Smile
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:22:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.