Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbija: Prvi put oduzet pas zbog izgladnjivanja  (Pročitano 4061 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.132


Uvek je pas neciji, a ne niciji, i vlasnik treba da odgovara, a ne da stradaju psi. Smile

Pa ni roditelj ne ide u zatvor zbog nebrige vec mu se oduzimaju deca. Tako da tesko da ce cukiji da imaju veca prava od dece. Mada kako su drustva za zastitu zivotinja u povoju ne bi me cudilo i da isposluju tako nesto.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 2114
Zastava daleko od srca
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.15
mob
Nokia Lumia 920
Вала волио бих да видим да их све одузму и ондесу тамо гдје је писима и мјесто...

A gde im je mesto, sta mislis?

У соби и у кревету?



Ala si duhovit, ne mogu svi psi da budu u kuci, ili stanu, to je rezervisano za male rase koje se ne linjaju kao bison recimo, ali na ulici im nije mesto, a gde je, jos uvek cekam pametan odgovor. Smile
IP sačuvana
social share
Izmedju nas,tiho lebdi pogazena rec, da bicemo jedno drugom vjerni,  u zivot, mi kleli smo se. . , i sve sto smo imali reci , vec receno je. . , na kisi mokri do koze, mi nijemo gledamo se. .
I ko ce prvi priznati, reci zbogom i otici,suznih ociju pjevati. .

Ljubav je bol. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 2114
Zastava daleko od srca
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.15
mob
Nokia Lumia 920


Uvek je pas neciji, a ne niciji, i vlasnik treba da odgovara, a ne da stradaju psi. Smile

Pa ni roditelj ne ide u zatvor zbog nebrige vec mu se oduzimaju deca. Tako da tesko da ce cukiji da imaju veca prava od dece. Mada kako su drustva za zastitu zivotinja u povoju ne bi me cudilo i da isposluju tako nesto



Nisam ja protiv oduzimanja pasa, daleko od toga, svakog nesavesnog vlasnika treba dobro udariti po dzepu i baciti u zatvor kad moze da zlostavlja stvorenje koje je osudjeno na propast uz takvog coveka.Ne znam dali poznajes ljude-prave ljubimce pasa, i kako to onda izgleda?
Ovde nije rec o pravima dece, nego pasa.
IP sačuvana
social share
Izmedju nas,tiho lebdi pogazena rec, da bicemo jedno drugom vjerni,  u zivot, mi kleli smo se. . , i sve sto smo imali reci , vec receno je. . , na kisi mokri do koze, mi nijemo gledamo se. .
I ko ce prvi priznati, reci zbogom i otici,suznih ociju pjevati. .

Ljubav je bol. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 209
OS
Windows XP
Browser
Chrome 35.0.1916.114
Мале расе? По Београду имаш ротвајлере, немачке овчаре, лабрадоре, па и кане корзое по зградама и становима.
А и овај пас о коме је тема припада великој раси а живео је у стану.

Нација се сасвим изопачила, ово је очигледан пример, кукамо како немамо шта да једемо, а градови пуни пас акоји једу по кило меса дневно, наталитет нам је нула, али смо зато веома фенси по броју и врстама паса који узгред буди речено пате јер не служе ничему осим задовољавању неких болесних порива њиховим власницима.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46924
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 29.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Пошто нам стижу климатске промјене и хране ће бити све мање биће занимљиво пратити шта ће се десити са свим тим псима. Један пас у америци дневно потроши колико и читаво афричко село. Немам ништа против животиња. Њихову популацију регулишу људи. Који опет праве срања као и увијек до сад.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 2114
Zastava daleko od srca
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.15
mob
Nokia Lumia 920
Мале расе? По Београду имаш ротвајлере, немачке овчаре, лабрадоре, па и кане корзое по зградама и становима.
А и овај пас о коме је тема припада великој раси а живео је у стану.

Нација се сасвим изопачила, ово је очигледан пример, кукамо како немамо шта да једемо, а градови пуни пас акоји једу по кило меса дневно, наталитет нам је нула, али смо зато веома фенси по броју и врстама паса који узгред буди речено пате јер не служе ничему осим задовољавању неких болесних порива њиховим власницима.

rekoh za male rase. ti ljudi koji drze velike rase, koje si i nabrojao, mada ima i vecih po stanovima, su po meni ljudi skucenog znanja.ako takav vlasnik ima love a meso i granule i  veterinara...etc...ja ga podrzavam, ali ne podrzavam drzanje psa u stanu. to je robija za psa. takvi psi moraju da imaju boks, ne smeju biti vezani, moraju da se vode u duge setnje,a zbilja ne znam sta jadni rade u stanu.dvoriste i veliki travnjak su za psa.
IP sačuvana
social share
Izmedju nas,tiho lebdi pogazena rec, da bicemo jedno drugom vjerni,  u zivot, mi kleli smo se. . , i sve sto smo imali reci , vec receno je. . , na kisi mokri do koze, mi nijemo gledamo se. .
I ko ce prvi priznati, reci zbogom i otici,suznih ociju pjevati. .

Ljubav je bol. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.132

Nisam ja protiv oduzimanja pasa, daleko od toga, svakog nesavesnog vlasnika treba dobro udariti po dzepu i baciti u zatvor kad moze da zlostavlja stvorenje koje je osudjeno na propast uz takvog coveka.Ne znam dali poznajes ljude-prave ljubimce pasa, i kako to onda izgleda?
Ovde nije rec o pravima dece, nego pasa.
Ma razumem ja sta ti hoces da mi kazes samo sto je nerealno ocekivati da roditelja kaznis za nebrigu oduzimanjem deteta a vlasnika pasa zatvorskom kaznom. Posto valjda ljudi imaju neka veca prava od zivotinja a ne obrnuto. Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 2114
Zastava daleko od srca
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.15
mob
Nokia Lumia 920
Пошто нам стижу климатске промјене и хране ће бити све мање биће занимљиво пратити шта ће се десити са свим тим псима. Један пас у америци дневно потроши колико и читаво афричко село. Немам ништа против животиња. Њихову популацију регулишу људи. Који опет праве срања као и увијек до сад.

Klimatske promene su stigle.Pas potrosi? Hm?Pas kosta koliko kosta....s tom cinjenicom se treba upoznati pre uzimanja steneta.Pazi, zasto pominjes Ameriku> Ima iu Srbiji ljudi koji imaju lovu i neka imaju pse, jer imaju uslova za njih.Zena od koje sam ja uzela stene je ceo suteren pretvorila u posebno odeljenje za pse.Tamo se kote kuje na krevetima na belim carsavima...zena kupi celog konja obicno trkackog koji recimo slomi nogu. pa ne mogu da ga izlece, to se meso kuva, sece, ima poseban zamrzivac za pse.pravi se ugovor prilikom kupovine steneta.stenad kostaju, ali su zdrava, ona nije preprodavac, tako da ona i jos mnogi ne regulisu populacju pasa.
IP sačuvana
social share
Izmedju nas,tiho lebdi pogazena rec, da bicemo jedno drugom vjerni,  u zivot, mi kleli smo se. . , i sve sto smo imali reci , vec receno je. . , na kisi mokri do koze, mi nijemo gledamo se. .
I ko ce prvi priznati, reci zbogom i otici,suznih ociju pjevati. .

Ljubav je bol. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 2114
Zastava daleko od srca
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.15
mob
Nokia Lumia 920
Ma razumem ja sta ti hoces da mi kazes samo sto je nerealno ocekivati da roditelja kaznis za nebrigu oduzimanjem deteta a vlasnika pasa zatvorskom kaznom. Posto valjda ljudi imaju neka veca prava od zivotinja a ne obrnuto.

Zar ne treba kazniti roditelja oduzimanjem deteta, ako mu ugrozavaju zivot?Treba, to malo stvorenje mozda rodjeno *slucajno* je isto dete, koje zasluzuje sve privilegije. Ljudi imaju veca prava, naravno, to sto u nasoj zemlji nije nista regulisano, nije problem nas stanovnika ove Srbije. Svakom coveku se pas oduzima, placa kaznu, sudski postupak i ide u zatvor.Ti koji rode decu, jer je red ostati gravidna cim zavrsis osmi razred osnovne, njih po pravilu treba kazniti, kako, ja to ne mogu da odlucim.Ovi sto samo radjaju jedno na drugo, valjda treba ginekolog nesto da preduzme, predlozi, radjaju nam se socijalni slucajevi...pa, takva deca se moraju udomiti, bice im sigurno lepse i zdravije.
IP sačuvana
social share
Izmedju nas,tiho lebdi pogazena rec, da bicemo jedno drugom vjerni,  u zivot, mi kleli smo se. . , i sve sto smo imali reci , vec receno je. . , na kisi mokri do koze, mi nijemo gledamo se. .
I ko ce prvi priznati, reci zbogom i otici,suznih ociju pjevati. .

Ljubav je bol. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 209
OS
Windows XP
Browser
Chrome 35.0.1916.114
Породилиште за псе, кује на белим чаршавима, фрижидери за псе... фујјјј
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.