Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbija pod protektoratom EU - realnost ili utopija  (Pročitano 8618 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1029
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola V3X
Rekao sam da ja necu vlgarno da se izrazavam.A rzmak , brzina, nije neznanje.Znam da se pise odvojeno.Pa jel to toliko bitno?
pa ako hoces u eu,onda je bitno Smile
U EU i onako niko ne govori srpski,prema tome nije bitno.
IP sačuvana
social share
Misli svojom glavom.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Say hello to my "little" friend!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5337
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
Ako hoces da zivis u protektoratu slobodno idi na Kosovo ili u BiH, a nemoj nas da teras na to.
IP sačuvana
social share
I danas kad dođe do poslednjeg boja,.
neozaren starog oreola sjajem,.
ja ću dati život, otadžbino moja,                                                                 
znajući šta dajem i zašto ga dajem!
   

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 199
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Ми смо већ сада протекторат, само мало суптилнији од оних уџбеничких примера.
IP sačuvana
social share
"Кад орао изгуби крила, онда га и пилад кљују."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Say hello to my "little" friend!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5337
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
Tacno ali bar pokusavamo neki otpor da damo.

Ipak neki mazohisti misle da ovo nije dovoljno i da nam je potrebno jos ponizenja!
IP sačuvana
social share
I danas kad dođe do poslednjeg boja,.
neozaren starog oreola sjajem,.
ja ću dati život, otadžbino moja,                                                                 
znajući šta dajem i zašto ga dajem!
   

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 199
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Ти мазохисти, а ја бих рекла људи са озбиљним деформитетом личности и недостатом националног идентитета, могу слободно да промене веру као што се чинило у стара "добра" времена и одселе се где им душа иште, а нас који се осећамо Србима и који изнад свега волимо Србију и њен вековни слободарски дух, нека лепо оставе на миру.
« Poslednja izmena: 16. Jun 2007, 17:28:45 od Arbus_Di »
IP sačuvana
social share
"Кад орао изгуби крила, онда га и пилад кљују."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Say hello to my "little" friend!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5337
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
 Smile Smile

Ta promena vere se i desava na izvestan nacin. Nazalost medju Srbima se kreira nava trajna podela slicna onoj prilikom islamizacije ili pokatolicavanja koja ce ostaviti nesagledive posledice u buducnosti.
IP sačuvana
social share
I danas kad dođe do poslednjeg boja,.
neozaren starog oreola sjajem,.
ja ću dati život, otadžbino moja,                                                                 
znajući šta dajem i zašto ga dajem!
   

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1029
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola V3X
Svi koji su za izolaciju srbije, neka uzmu malo bodljikave zice pa neka se ograde.
Netreba da sputavaju nas normalne koji smo za evropsku integraciju.Mi hocemo normalno da zivimo i da putujemo bez viza.Jeli to lose za vas.
IP sačuvana
social share
Misli svojom glavom.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Say hello to my "little" friend!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5337
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
Pa zasto vas onda EU jos vise izoluje od kad je DOS dosao na vlast?

I ja zelim da putujem. Vec sam obisao pola evrope i USA. Ali to mi nije apsolutni prioritet u zivotu.

Ako covek nesto zaista zeli on to moze svojim trudom i da ostvari! Nisu vam valda krivi radikali ili ne znam ko sto se viza tesko dobija!?

Niko ovde nije za izolaciju. Naprotiv.

Ali smeta mi ta isklucivost. EU, EU, EU... ko da cemo umreti bez njih. To nije stvar dostojanstva vec razuma. Treba siriti vidike!

Ja bih recimo voleo da vidim prosperitetnu Srbiju kojoj bi drzave iz okruzenja imale na cemu da pozavide pa bili mi u EU ili ne!

Misli svojom glavom!
« Poslednja izmena: 16. Jun 2007, 18:04:59 od pishax »
IP sačuvana
social share
I danas kad dođe do poslednjeg boja,.
neozaren starog oreola sjajem,.
ja ću dati život, otadžbino moja,                                                                 
znajući šta dajem i zašto ga dajem!
   

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1029
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola V3X
pishax,kazes da niko ovde nije za izolaciju.Nisi u pravu. Izolacija drzave odgovara tajkunima .Oni svi imaju firme u EU.Te navodno strane firme su pokupovale firme ovde za bagatelu.Ovde imaju jeftinu radnu snagu, ako uopste nesto rade,Izivljavaju se nad radnicima, ponasaju se kao da je ta imovina njihova dedovina,ponasaju se bahato,rade protivno svim zakonima i normama.Koriste situaciju velike nezaposlenosti i ucenjuju radnike.Da smo u EU nebi mogli tako da rade.Nebih morao ovde da radim za 150-200e, nego bih stavio licnu kartu u djep i otisao bih u Pariz ,Bec, Minhen, bilo gde,a ovi tajkuni ako bi hteli da zadrze radnike, morali bi da povecaju plate,logicki zar ne.A druga stvar sto bi imali pravu kontrolu poslovanja.Ovako ove firme sto su pokupovali, sluze im za pranje para.
IP sačuvana
social share
Misli svojom glavom.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Ako hoces da zivis u protektoratu slobodno idi na Kosovo ili u BiH, a nemoj nas da teras na to.

tako je ,neka dodju kod nas u RS, protektoratcic da ga bog pogleda... imamo i evropske vodje, pragmaticne lidere napretka i prosperiteta i evropski zacrtani put... milina.  Smile da znate samo kako nam je dobro i napredno, ostavili bi citavu srbiju siptarima i dosli bi ovamo da zivite... milina, kazem vam...  Smile
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.