Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Србија мора да призна Косово уколико жели у ЕУ  (Pročitano 9956 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1182
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Ovi (ne)Srbi na vlasti su vec dosta toga uradili protiv Srbije, ali da priznaju Kosovo jednostano ne mogu i nesmeju!!!

Неће они то објавити на сва звона, то ће се звати ,,флексибилан и прагматичан став Србије према Косову" значи као званично није али практично јесте признање.

IP sačuvana
social share
Нека од данас зна,ко није знао
да Србија није ћилим из Ушака,
да Косово није свилени јастук из Бруса,
да Срби знају за нешто скупље од главе
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Citat
Ахтисари лобира за независно Косово
djubre matoro.da oce da ga strefi infarkt vise,pa da umre...
Citat
Ахтисари је у бечком дневнику „Стандард” наставио своју кампању, па је уз разочарање што све земље ЕУ нису признале Косово, објаснио и зашто је пожурио са решавањем статуса Косова: „Желео сам да избегнем још један замрзнути конфликт”.
jao...jos jedna neshvacena postenjacina.pa,da,kako nismo to ranije shvatili,da je on to uradio iz dobrih namera.  Smile

djubre jedno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Qtek 小米
Модератори оставите ову тему, пошто је очигледно да у наредном периоду ће бити оваквих тема још.

***********************

"Србија у ЕУ ако призна Косово"
28. мај 2010. | 09:59 | Извор: Данас Брисел, Београд -- "Србија не може у ЕУ ако не призна независност Косова и не оствари сарадњу с властима у Приштини", каже Улрике Луначек, специјална известитељка ЕП за Косово.

"Мој главни циљ је интеграција у ЕУ свих грађана западног Балкана, било да су они Срби, Албанци или било које друге националности", рекла је она за лист Данас.

"Да би се постигао овај циљ, бесконачно довођење у питање независности никако није од помоћи. Не видим да је жеља српске владе да реинтегрише Косово реална", додала је она.

"Сматрам да је неопходно и од помоћи за снажну заједничку спољну политику ЕУ да све државе чланице имају исту позицију. Стога мислим да би требало да нађемо заједничку позицију и о Косову. Косовска независност је данас де факто реалност и зато, према мом мишљењу, нема смисла окретати се унатраг и дискутовати о овој реалности изнова и изнова. Уместо тога требало би да гледамо напред", каже у интервјуу за "Данас" Улрике Луначек, посланица у Европском парламенту и известилац Европског парламента за Косово.

Луначекова је додала да то каже као "неко ко није био претерано срећан начином на који је до независности дошло 2007-2008".

"Било је боље донети нову резолуцију УН, али то тада није било могуће. Сада мислим да не треба да гледамо уназад, већ да треба да радимо за бољу будућност. То је најважније."

На питање да ли је могуће да Србија уђе у Европску унију, а да не призна Косово, изасланица за Косово каже да "с њене тачке гледишта - не, никако!"

"ЕУ би требало да нешто научи из пат позиције на Кипру. Нема смисла интегрисати у унију неразрешене конфликте".

"Лично имам веома јасан став о томе. Без добре воље да има добру сарадњу с Косовом, Србија не може да буде чланица ЕУ, јер је прекогранична сарадња једна од жила куцавица европске идеје. Подсећам вас да Србија још није ни земља кандидат за чланство. Али, да будем потпуно јасна, лично бих желела да Србија, као и Косово, као и све друге европске државе, постане део ЕУ и то што је пре могуће. Због тога подржавам све ове државе да испуне критеријуме неопходне за чланство. Дубоко верујем да ће заједничка будућност у уједињеној Европи донети и бољу будућност западном Балкану", каже Улрике Луначек.

*******************

Време је да се поделимо на патриоте и издајнике !!!
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Sony xperia
@Гамбино
Za ovu ok, mozda je i bolja od one za koju postavih link. Sada cu na onoj promeniti link ka ovoj.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Qtek 小米
Citat
Та подела постоји већ 20 година.
Емпти, није тачно, помешао си са идеолошким поделама, које су данас замрле, највише захваљујући западу (непријатељ нашег непријатеља је пријатељ), а мањим делом и због Русије која се не стиди своје антифашистичке историје.
Ако се сутра постави питање ЕУ или КиМ, европејске странке ће доживети тотални суноврат, и највеће приспитивање ће бити у СНС-у, али и у ДС-у.
СНС+ДС манипулишу народом, али када дођемо до услова свих услова, мораће да преломе или са нама или издајницима који ће се окупити око ЛДП-а.
После Слобе, ЕУ нас је успавала, али да би кренули ка њима, морају да нас пробуде и то буђење ће бити болно за многе.

@Гамбино
Za ovu ok, mozda je i bolja od one za koju postavih link. Sada cu na onoj promeniti link ka ovoj.  Smile
Важи, хвала ти.
« Poslednja izmena: 28. Maj 2010, 18:56:58 od Гамбино »
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Гамби слажем се, мада нисам ни ја био далеко од истине пошто је ова подела о којој ти причаш иста она коју сам ја поменуо само дубља.

У сваком случају ако дође до постављања тог услова биће свашта.
Ал право да ти кажем ја мислим да ће у том случају ДС наћи начин да упасиви то. Увек они то тако раде, кад год је нешто битно они то претставе као мањи проблем као нешто што није или-или и што се може решити овако ил онако и та ја знам... и народ олако наседне на то.
Смислиће они већ начин да оправдају то условљавање, и наравно то ће бити на нашем народу да 'одлучи да ли жели у мрачну прошлост или светлу европску модерну будућност' неки усрани фазон.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Qtek 小米
Гамби слажем се, мада нисам ни ја био далеко од истине пошто је ова подела о којој ти причаш иста она коју сам ја поменуо само дубља.

У сваком случају ако дође до постављања тог услова биће свашта.
Ал право да ти кажем ја мислим да ће у том случају ДС наћи начин да упасиви то. Увек они то тако раде, кад год је нешто битно они то претставе као мањи проблем као нешто што није или-или и што се може решити овако ил онако и та ја знам... и народ олако наседне на то.
Смислиће они већ начин да оправдају то условљавање, и наравно то ће бити на нашем народу да 'одлучи да ли жели у мрачну прошлост или светлу европску модерну будућност' неки усрани фазон.
Слажем се да је то врло могући сценарио и то је јако лукаво или и већ виђено. Ипак политику ДС-а креира Брисел и ја не мислим да су наши политичари способни да смисле тако подле планове.
Али са друге странке Брисел више неће моћи да манипулише искључиво преко ДС-а, јер ће се питати и СНС. Они ће заједно представљати осовину зла која треба да натера и убеди српски народ да испод жита прихвати независност косова зарад мачке у џаку.

IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Ма не битно је дал ће у томе учествовати само ДС или и СНС, поента је да ће то проћи као и 17. март и прогашење независности пре 2 године. Народ диго руке брате.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.55
Potpuno je iracionalno misliti da ce neko iz nase vlaste u bliskoj i srednjoj buducnosti pristati na priznavanje Kosmeta kao drzave.

Mozda bi se i usudili da to urade ali to bi totalno sjebalo Srbiju jer bi gorelo pola beograda a i svih gradova po Srbiji isti dan sto nikome ne ide u korist. Ima mnogo ljudi koji bi mogli da predju preko mnogo cega ali preko toga sigurno ne bi presli i mislim da je to granica koju u doglednoj buducnosti niko kome je zivot mio nece preci! Ovo naravno nije pretnja vec samo konstatacija.


Uostalom ako nam postave taj ultimatum ne vidim nikakav problem da mi ostanemo van EU i da saradjujemo sa istom kao sto sada radimo. I onako 90% ljudi ne zna koje su prednosti te EU Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2754
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3


Ja znam odgovor  Smile .....
IP sačuvana
social share
“The quick brown fox jumps over the lazy dog.”

Najsladje se smeje onaj koji prvi puca .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.