Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 33 34 36 37 ... 54
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbija je dobila novog predsednika - Aleksandra Vučića  (Pročitano 73113 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
Da, ali samo u sredinama koje nisu dostigle makar elementarni nivo civilizovanosti.

U tom smisli pčele i mravi su došli do boljih rešenja od Srba u vremenu sadašnjem.

U tom smislu zakljucak je prost...

To nije konkurentna prednost...

Jel da jeste ona bi dejstvo imala u bilo kojim uslovima...

To je kao covek koji moze da hoda samo po idealno ravnoj podlozi...

Ili automobil koji moze da se krece samo po putu...

Itd...itd...

Sredina u kojoj se nalazimo direktno uzrokuje nas razvoj...i upravlja njime time sto kreira uslove...

IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ArijA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4195
DRAMATIČNO UPOZORENJE VUČIĆA: Interesi globalnih sila…


02/09/2017

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je da različiti interesi globalnih sila nama sve više sužavaju manevarski prostor.

On je dodao da nerešni problemi u regionu predstavljaju razlog za zabrinutost.

Vučić je za RTS kazao da nismo rešili mnoge probleme na našem prostoru i da smo uvek na raskrsnici velikih sila.

Naveo je u tom kontekstu kosovsko-metohijski problem, uvek postojeći problem u BiH, te i istorijski problemi sa Hrvatskom.

Ima mnogo toga nerazrešenog što treba da držimo na niskom profilu i da gledamo da nešto pomenimo, kako bi decenijama pred nama mogli da dižemo na viši nivo”, istakao je Vučić.

On je ukazao da je problem u tome što se ne samo naša viđenja prošlosti, već i viđenja po pitanju budućnosti drastično razlikuju.

Prema njegovim rečima, nije lako održati stabilnost, ali je to prioritet i osnova za ekonomski razvoj.

Govoreći o hapšenju Bogdana Mitrovića u Suvoj Reci Vučić je kazao da je to bio pokušaj da se Beograd isprovocira da reaguje žustro kako bi bio optužen da je Beograd taj koji ne želi da razgovara.

Isto tako to je, kako kaže, bila i poruka Srbima da se ne vraćaju i ne traže svoju imovinu.

Želja albanske politike je da se kaže „ko si ti Mitroviću da želiš da se vratiš u svoje četiri kuće, ko si ti da se vraćaš na svoje ognjište, kada smo se mi u ratu borili za teritorije”, i poruka „mi ti ne damo””, kazao je Vučić.

On je ponovio da je izvesni Sadikaj, inače zadužen za povratak Srba u ovom delu Kosova, prijavio, sa 18 godina zakašnjenja Mitrovića, za navodne ratne zločine, zato što je on zauzeo Mitrovićevu imovinu.

Cilj je da se Mitrović, ako bi bio ratni zločinac, samo na osnovu toga što Sadikaj kaže, diskredituje kako ne bi na sudu i međunarodnoj arbitraži dobio natrag svoju imovinu.

Mi smo oprezno reagovali. Proverili smo da li imamo bilo šta u našim službama o Mitroviću. Videli smo da nemamo nijedan podatak da je mogao na bilo koji način da učestvuje u nekim zločinima”, kazao je Vučić, ističući istovremeno da Srbija nikada neće štititi zločince.

Zašto uništavate jednu porodicu”, upitao je on dodajući da je smisao svega da se stanovništvo koje nije srpsko ne vraća i da Beograd napravi glupost kako bi bio delegitimisan na svaki mogući način.

Vučić je podvukao da će se Srbija boriti, ali dodaje da Albanci nisu to uradili sami, odnosno bez nečije dozvole.

„Ako pitate u svetu – oni kažu urađeno je po zakonu. Videli smo da sa Haradinajem nije bilo po zakonu, iako smo izneli milion dokaza za zločine”, kazao je on.

Vučić je rekao da će Srbija pokazati šta je istina, i da izlaz nije u kuknjavi, već borbi.

Sve što možemo mi ćemo da uradimo, da se borimo za naše ljude i to ću nastaviti na svakom nivou. To pitanje ću pokrenuti i sa generalnim sekretarom UN, ali i razgovorima sa američkim zvaničnicima i šefom ruske diplomatije u NJujorku tokom Generalne skupštine”, najavio je on.

Da vidimo može li neistina i nepravda da pobede istinu. Naš glas će se svakako čuti”, zaključio je Vučić.

Izvor: Tanjug
IP sačuvana
social share
Ogranicenja su iluziona ideoloska prepreka ljudskog uma.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Citat
DRAMATIČNO UPOZORENJE VUČIĆA:

Vau, kakva dramatika.......radi svoj pos'o i cuti.
Vise ga ima po televizijama i po novinama nego premijer kad je bio.
Ajde nacrtaj nam da smo u teskoj situaciji povodom Kosova Smile

Inace otvorio je prvi dan skole juce ......negde........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Ja ne bih rekao da smo u teskoj situaciji zbog kosova. Mozda je on u pomalo teskoj situaciji
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
Interesi globalnih sila se podrazumijevaju od VII vijeka, to i jeste politika, da se uklopimo sa nekim od jačih, ili nađemo alternativu ako nam baš  ne odgovara.

Jedino se javno isticanje toga uklapa uz komunističku propagandu "spoljnjeg neprijatelja koji vreba",
a takva priča je još u glavi većeg dijela (stare a i mlade) populacije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Ja ne bih rekao da smo u teskoj situaciji zbog kosova. Mozda je on u pomalo teskoj situaciji

Nit je on u teskoj poziciji nit je pozicija oko Kosova laka. Kako si dosao do tog zakljucka iskreno me zanima?

U stvari, ne zanima me, retoricko pitanje Smile

U teskoj poziciji drzavnik sa pola glasackog tela za sobom, opozicija jedina mu je......Dacic, clan vladajuce koalicije Smile
U politickom smislu, on apsolutno u teskoj situaciji nije. I bilo kakve poraze da dozivi na medjunarodnom planu preobratice u "mrzi nas svet" floskulu. I tu pomoci nema. win win

Njega moze da izjebe razdor u SNS-u, al ni to ne deluje obecavajuce. Sve je uhlebio koga je mogao.
Za sada su sakali namireni.
« Poslednja izmena: 02. Sep 2017, 16:16:46 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
čoek je učio na greškama DS, strpljivo jeo govana čitavu mladost

Govno je, samo ako je svaki političar govno, onda je on samo dobar političar  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Ja ne bih rekao da smo u teskoj situaciji zbog kosova. Mozda je on u pomalo teskoj situaciji

Nit je on u teskoj poziciji nit je pozicija oko Kosova laka. Kako si dosao do tog zakljucka iskreno me zanima?

U stvari, ne zanima me, retoricko pitanje Smile

U teskoj poziciji drzavnik sa pola glasackog tela za sobom, opozicija jedina mu je......Dacic, clan vladajuce koalicije Smile
U politickom smislu, on apsolutno u teskoj situaciji nije. I bilo kakve poraze da dozivi na medjunarodnom planu preobratice u "mrzi nas svet" floskulu. I tu pomoci nema. win win

Njega moze da izjebe razdor u SNS-u, al ni to ne deluje obecavajuce. Sve je uhlebio koga je mogao.
Za sada su sakali namireni.
jbg. ipak cu ti odgovoriti.

ne znam koliko moze da spinuje konacno napustanje kosova
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
nisam pratio sta je rekao vucina... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011


Inace otvorio je prvi dan skole juce ......negde........

da nije u pirotu ?
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 33 34 36 37 ... 54
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.