Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbija i Šengen: Od 76 graničnih prelaza samo 3 u skladu sa evropskim normama  (Pročitano 7861 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Samsung Galaxy IIs
Да ли хоћеш да кажеш да ЕУ хоће да зна у сваком тренутку ко улази и излази из Србије?

Шта смо ми? Нека банана држава? Да ли они нама кажу ко улази излази из Немачке или Француске на пример.

И шта се њих тиче ко на пример долази из Египта у Србију међународним летом Каиро-Београд. То се њих савршено не тиче.

Da mi jesmo banana država.

A taj zahtev postoji da naši "bizbismeni" i "patriJote" ne bi baš previše zarađivale
na transportu Egipćana/Arapa/Kineza u EU
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Vize, vize, vize ... sa svih strana samo slusas vize nam trebaju ...
vec sam rekla sta mislim o tome na drugoj temi ... volela bih da mi Srbi kojima najvise treba "viza i igara" pogledamo malo realnosti u oci i saberemo 2 i 2 pa se ufatimo za dzep i prebrojimo, pa da vidimo onda, kad dobijemo vizu gde cemo mi to otici ... i kada ... i na koliko ... al dzaba pricati ostrascenom narodu koji samo ponavlja recenice svojih duhovnih gurua ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Future Sound Of London

Zodijak
Pol
Poruke 1283
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
 u pravu si. Krivi smo mi koji smo hteli da izadjemo malo napolje..bilo odakle i bilo gde.  Samo, to pricaj onima koji jos i nemaju pasos. Pa ih plasi. buuuuuu!!!!!!
         A ja sam retard koji ima duhovnog vodju, pa jos u srpskoj politiici. 
                  Ima onih koji imaju licne (a ne "duhovnim vodjama" podstaknute razloge da idu iznaju gde idu, na koliko i zasto). Neki odu na malo duze, neki kace... ma sta se uopste trosim...suludo je uopste raspravljati o tome da li covek treba ili ne treba da ima mogucnost da izadje iz nekog zagradjenog prostora. Suludo. Ksenofobija...ili, Ksenofobna agorafobija.. ne znam kako drugacije....  hahaha sovinisticko-mislimo da je patriotsko- agorafobicna ksenofobija, hahahaa
« Poslednja izmena: 15. Apr 2008, 15:49:14 od DJedai »
IP sačuvana
social share

There's danger on the edge of town
Ride the kings highway, baby
Weird scenes inside the gold mine
Ride the highway west, baby
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
u pravu si. Krivi smo mi koji smo hteli da izadjemo malo napolje..bilo odakle i bilo gde.  Samo, to pricaj onima koji jos i nemaju pasos. Pa ih plasi. buuuuuu!!!!!!
         A ja sam retard koji ima duhovnog vodju, pa jos u srpskoj politiici. 
                  Ima onih koji imaju licne (a ne "duhovnim vodjama" podstaknute razloge da idu iznaju gde idu, na koliko i zasto). Neki odu na malo duze, neki kace... ma sta se uopste trosim...suludo je uopste raspravljati o tome da li covek treba ili ne treba da ima mogucnost da izadje iz nekog zagradjenog prostora. Suludo. Ksenofobija...ili, Ksenofobna agorafobija.. ne znam kako drugacije....  hahaha sovinisticko-mislimo da je patriotsko- agorafobicna ksenofobija, hahahaa

Ау брате, ала је теби добро, које дроге конзумираш?О чему ти причаш?
Девојка је само рекла да је све то лепо око виза али џаба нама кад немамо пара да одемо до Лесковца а не негде ван (велика већина становништва) ... никога није нападала нити вређала ... није теби баш лако!  Smile
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Neka coveka, on bi nesto rek'o al nije siguran sta to bese, jer je u medjuvremenu izgubio nit ... Smile
Citat
Krivi smo mi koji smo hteli da izadjemo malo napolje..bilo odakle i bilo gde.
Vis' ovo ti je tipican primer... ja izlazila malo napolje, pa i malo vise, pa cak i malo "boravila" tu i tamo, gde mi se islo, dok mi se islo ... trazila vize - dobila vize ... ali ne... ne moze se viza dobiti, to je nemoguce ... njet.

Svi moji prijatelji putuju i dobijaju vize ... mnogi od njih zive u inostranstvu ... produzi se viza pa sta? Ko hoce boravisnu, zna se koji su uslovi ... bio Srbin ili Azerbejdzanac ili Marsovac ...radnu, sta god ...
Tuzno je sto se hvatamo za tu vizu ko pijan za plot ...

« Poslednja izmena: 15. Apr 2008, 17:09:41 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Zar ne bi bilo bolje da država napokon dovede u red granične prelaze i počne da izdaje pasoše koji ne mogu da se falsifikuju u svakoj boljoj fotokopirnici. Što bi bilo ko čekao vizu kada to uopšte ne mora da bude tako kada se te stvari dovedu u red?

Ali da bi tako bilo ljudi koje smo izabrali na izborima moraju da sednu i rade, a ne samo da drže konferencije za štampu gde se takmiče ko je veći patriota i čačkaju nos za vreme zasedanja skupštine.
« Poslednja izmena: 15. Apr 2008, 17:21:43 od danilobg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Citat
Zar ne bi bilo bolje da država napokon dovede u red granične prelaze i počne da izdaje pasoše koji ne mogu da se falsifikuju u svakoj boljoj fotokopirnici. Što bi bilo ko čekao vizu kada to uopšte ne mora da bude tako kada se te stvari dovedu u red?
ја више не знам шта раде са тим пасошима, стварно је срамота , нека се стиде сви редом,од дсс-а до дс-а, за толике године нису могли да промене пасоше , имамо и закон и уредбу све ... а пасоша нигде!
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0b5
mob
SonyEricsson k800i i D820
Standard: Mladi Srbi ne poznaju EU
15. april 2008. | 08:24 | Izvor: Tanjug
Beč -- Većina mladih Srba nikada nije putovala u zemlje Evropske unije i ne poznaje Evropu, piše bečki dnevnik Standard.

"Šefovi diplomatija neprestano najavljuju veliku liberalizaciju viznog režima, ali ministri unutrašnjih poslova potom ništa ne znaju o tome", kritikuje praksu EU, pre svega prema Srbiji, specijalni koordinator Pakta stabilnosti za jugoistočnu Evropu Erhard Busek. On je ukazao da jedna generacija Srba već ne poznaje Evropu.

"Oko 75 odsto mladih Srba još nikada nije bilo u inostranstvu. To je katastrofa", objasnila je Olja Homa, šefica Građanskog pakta za jugoistočnu Evropu, nevladine organizacije koja se zalaže za vizne olakšice i slobodu putovanja za stanovnike regiona.

Ona je podsetila da trenutno državljani Srbije mogu putovati bez viza samo u četiri evropske zemlje - Bosnu i Hercegovinu, Makedoniju, Hrvatsku i Albaniju - a u svetu, u svega 32 države. U poređenju sa Srbijom, austrijski državljani mogu putovati bez vize u 125 zemalja sveta.

Ona je ukazala da građane u Srbiji posebno pogađa to što su Mađarska, Rumunija i Bugarska, posle članstva u EU, uvele vize za Srbe, jer sa tim zemljama postoje dugi dobrosusedski odnosi, koji su sada otežani.

"Mnogi Srbi misle da ih Evropa na želi. Tako nastaje antievropsko raspoloženje koje koriste nacionalistički političari. Ako toliko Srba nikada nije videlo drugu evropsku zemlju, onda se u EU ne treba čuditi što postoji antievropsko raspoloženje", naglasio je Darko Miloradović, potpredsednik Zajednice srpskih klubova u Beču.
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Да, тачно је, ЕУ нас жели и то нам је показала из прве руке 1999. године бомбардовањем, а ове године најновији излив нежности је отимање 15% територије. О санкцијама, пљачкању и осталом ни да не причам.

А што се тиче пасоша
http://www.rts.co.yu/dobitnici.asp
« Poslednja izmena: 15. Apr 2008, 20:28:39 od aleksa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Citat
А што се тиче пасоша
http://www.rts.co.yu/dobitnici.asp

ма лепо је то, али када ћу ја да добијем пасош да ме не зезају на граници и да коначно имам пасош са називом моје државе на њему?
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.