Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbija, Hrvatska i BiH organizuju EP 2020?  (Pročitano 6530 puta)
05. Jul 2010, 13:37:52
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Гомила нелогичних потеза... Због љубави! Д.С. 1989

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16786
Zastava Књажевац
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Samsung Wave II
Srbija, Hrvatska i BiH organizuju EP 2020?




Ako je verovati nemačkoj agenciji Dojče vele, Evropsko prvenstvo 2020. godine moglo bi da se igra u Srbiji, Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini kao zemljama organizatorima najveće evropske smotre fudbala!

Ideja, koja u prvi mah deluje možda kao zakasnela prvoaprilska šala, ipak je nešto o čemu su svoje izjave dali predsednici Saveza tri zemlje, potencijalnih domaćina šampionata.

- To bi bila kvalitetna i izuzetno dobra odluka UEFA da se opredeli za takvo takmičenje. Što se tiče FSS, mi takvu ideju podržavamo -  kaže Karadžić.

Njegov kolega na mestu predsednika saveza BiH, Sulejman Čolaković ne krije svoje oduševljenje mogućim domaćinstvom EP.

- Ako FIFA i UEFA budu prepoznali našu sportsku i političku zbilju i ružnu blisku prošlost, mislim da bi mi bili najozbiljniji kandidati za domaćina prvenstva. Ima to još jednu poruku, sport veže i zbližava ljude -  poručio je Čolaković.

U Hrvatskoj takođe nemaju ništa protiv ovakvog ishoda. Sekretar njihove „kuće fudbala", Zorislav Srebrić ne odbacuje tu ideju, ali ističe da bi trebalo sprovesti odgovarajuće procedure u svakoj od država.

- Kako su to velike organizacije, naravno da nijedan savez ne može sam da to organizuje, nego mora da ima logističku podršku svoje vlade - istakao je Srebrić.

Političari su takođe složni u oceni da bi ovakva odluka bila više nego dobrodošla.

- Mislim da više nema političkih izazova i da bi to bio integracioni, kohezioni faktor. Jedva čekam da vidim kakvo će biti iskustvo Ukrajine i Poljske 2012, a onda ćemo moći jednu takvu vrstu analize da primenimo i kod nas - rekla je Samardžić-Marković.

Hrvatska bi, najverovatnije, mogla da ponudi stadione u Zagrebu, Splitu, Rijeci i Osijeku, ali bi u renoviranja trebalo uložiti velika finansijska sredstva.

- To sigurno nisu simbolični iznosi, ali je ulog kod svakog organizatora bio isplativ i domaćini su, ne samo izgradili i obnovili sportsku infrastrukturu, nego i zaradili - dodaje Zorislav Srebrić.

Naša zemlja za EP može da ponudi „Marakanu" i stadion Partizana. BiH je, kada se radi o sportskoj infrastrukturi, u najtežoj poziciji, ali je Sulejman Čolaković optimista.

- To je možda i šansa da glavni grad BiH dobije novo Koševo. Uz Bilino polje u Zenici, to su dva terena na kojima bi moglo da se igra. Ne bi trebalo zanemariti ni Široki Brijeg i Banjaluku. Sport je čudo, ako ga ljudi upražnjavaju na pravi način - kazao je Čolaković.

Izvor: Sportal




 Smile

Шта рећи сем "Боже помози" Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 3Gs
Realno, do 2020 nece biti razloga za pozivima u pomoc visih sila. Smiley Ili sam samo optimista.. Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Како мислиш неће бити разлога?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 3Gs
Како мислиш неће бити разлога?

U smislu da nece biti toliko izrazene nacionalisticke tenzije koje bi danas mozda predstavljale problem.

Ipak, mislim da je ovo malo verovatna opcija, pre svega jer ne verujem da ce UEFA praviti cirkus i organizovati prvenstvo u 3 drzave.. Koje ukupno imaju 2 funkcionalna stadiona.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Нема од тога леба. Код нас се и као ради нешто на заборављању свих сукоба ал са оне стране Дрине тога нема, мрзе нас све у шеснес..
А 'и то што си поменуо д ами немамо инфраструктуру за то. Може евентуално да се уложи нешто ал то би требало да буде масовно улагање.


У сваком случају сам против.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 3Gs
Нема од тога леба. Код нас се и као ради нешто на заборављању свих сукоба ал са оне стране Дрине тога нема, мрзе нас све у шеснес..
А 'и то што си поменуо д ами немамо инфраструктуру за то. Може евентуално да се уложи нешто ал то би требало да буде масовно улагање.


У сваком случају сам против.

Pa nije bas tako. Budala ima svuda, sa obe strane Drine. Ali i normalnih ljudi. Mislim da nema bitnije razlike u ovom trenutku.
Ali da se ostavimo tog politickog aspekta..

Definitivno je infrastruktura problem.. ustvari, moglo bi da se postavi i pitanje "a koja infrastruktura?". U svakom slucaju, nisam protiv, ali mislim da je uzasno tesko izvodljivo. Eventualno kada bi se vec sledece godine pocelo sa radovima. Ipak, dobili bismo puno time, stadioni bi ostali klubovima.. ipak, nekako sumnjam da ce od svega toga biti nesto.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Citat
Код нас се и као ради нешто на заборављању свих сукоба ал са оне стране Дрине тога нема , мрзе нас све у шеснес..
Sa one strane Drine je RS , ti si ocigledno mislio na Muslimansko - Hrvatsku federaciju , sledeci puta nemoj da praviš takvu grešku jer sa one strane Drine žive i Srbi a da Srbi mrze Srbe onda bi bolje bilo i da ne postojimo !
Što se tice eventualnog zajednickog organizovanja EP ja sam za , ja i sam i za zajednicku ligu u fudbalu , jer ovo što imamo i što gledamo je u ravni sa bivšom regionalnom ligom ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Citat
Код нас се и као ради нешто на заборављању свих сукоба ал са оне стране Дрине тога нема , мрзе нас све у шеснес..
Sa one strane Drine je RS , ti si ocigledno mislio na Muslimansko - Hrvatsku federaciju , sledeci puta nemoj da praviš takvu grešku jer sa one strane Drine žive i Srbi a da Srbi mrze Srbe onda bi bolje bilo i da ne postojimo !

Што ме бре вучеш за језик кад знаш на шта сам мислио Smile

Ја ипак не желим виише ништа заједничко са њима, доста ми је за свагда.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Interesi i ekonomija su cudo !  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Ма наравно, ал ја ето из мог угла који са тим нема везе Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.