Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbija, Hrvatska i BiH organizuju EP 2020?  (Pročitano 6528 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 5100
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 5.0.375.99
Bruka,koliko je dobar Sahtjorov stadion!
Zamislite 8-9 ovakvih stadiona otvoriti na prostorima bivse juge,odmah da se osnuje regionalna liga i da udjemo u prvih 5 evropskih liga! Smile



Ovo baš i nema veze sa EP, ovo je Šahtjoru onaj njihov "biznismen" napravio...
IP sačuvana
social share
you don't need a weatherman to know which way the wind blows
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
nebitno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Импонује свакако што је тај Немачки лист препознао потенцијал овог поднебља, али треба још много да се ради да би дошли на бар ниво Пољске и Украјине, а да не говоримо о неким већим силама које такође желе то ЕП за себе.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7001
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.50
mob
HTC One M8

Ovo baš i nema veze sa EP, ovo je Šahtjoru onaj njihov "biznismen" napravio...

Tacno,ali i priblizno ovakvi stadioni bi nam dosli k'o budali samar! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1202
Zastava Sirbistan
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 5.0.375.99
mob
Nokia 3310
Ок...знам да није тема,а делом сви спомињу и ту регионалну лигу после Европског првенства.... И шта се тиме добија??? Централизација фудбала у Београду.... и остављање градова попут Ниша,Краљева,Суботице,Зрењанина.... без доброг фудбала.

Ваљда је свима у интересу,да имамо добру лигу сачињену од домаћих глубова,где ће бити пар редовних из престонице а своје учешће налазе и Раднички Ниш,Слобода Ужице,Раднички Крагујевац,Слога Краљево,Земун...да не набрајам више,ово су клубови који тренутно не играју елитно такмичење а свакако су на листи жеља сваком навијачу.

Шта ће нам Динамо,Хајдук и Жељо.... нек играју своје лиге.

Што се тиче европског првенства,волео бих да видим те енглезе на овим просторима... навијаче наравно  Smile

Citat
Meni je stvarno zanimljivo kolko mi volimo da pljujemo sami sebe i podcenjujemo svoje mogucnosti.
I da se svaka ideja, razmisljanje ili predlog vecih razmera, docekuje sa onim cuvenim - Ma nema sanse, ne zanosite se, nidje veze, mi to da uradimo?....tako je bilo za univerzijadu, pa smo napravili nabolju univerzijadu do sad, tako je bilo za evrosong, pa uporedite nas i norveski evrosong.

Под један организација Евросонга и неког фудбалсог такмичења су у потпуном контрасту.Са друге стране,прочачкај мало по интернету шта ради Кина која организује Универзијаду,а потом врати филм на нас...и сети се да смо ми од свега само заменили тартанку на Маракани и све то прославили вишеструко  Smile  Smile

Ако је та реконструкција поводом Универзијаде била озбиљна....онда смо миљама далеко од организовања европског првенства за младе,а не за коње маторе. Smile
« Poslednja izmena: 07. Jul 2010, 02:54:37 od Kolestan »
IP sačuvana
social share
like.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7001
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.50
mob
HTC One M8

Ваљда је свима у интересу,да имамо добру лигу сачињену од домаћих глубова,где ће бити пар редовних из престонице а своје учешће налазе и Раднички Ниш,Слобода Ужице,Раднички Крагујевац,Слога Краљево,Земун...да не набрајам више,ово су клубови који тренутно не играју елитно такмичење а свакако су на листи жеља сваком навијачу.

Шта ће нам Динамо,Хајдук и Жељо.... нек играју своје лиге.

Vidim,vec 20 godina imamo odlicnu domacu ligu,sjajne uspehe u evropi,uspeli smo sve da sredimo sto se infrastrukture tice,a pritom se i najvece svetske kompanije utrkuju da ulazu u nas fudbal,pa nam ne treba niko drugi,samo da negujemo ovo sto imamo...
Najvaznije je da mi ubacimo Radnicki Nis,Slobodu Uzice,Radnicki Kragujevac,Slogu Kraljevo,Zemun i ostale u prvu ligu i da zaigramo kolo na sred Terazija...
A,to sto ovi klubovi nemaju leba da jedu,a ni tople vode u svlacionicama,o visini plata igraca da ne pricam,o ruiniranim stadionima i terenima takodje...

Nije tema za to,mnogo sam otisao daleko,izvinjavam se svima,samo da zakljucim...

Mnogo bezimo od te regionalne lige,a nista ne radimo na poboljsanju nase.Nisam ja neki preterani zagovornik ni takve lige,ali daj onda da sredimo ovu nasu.U kosarci je regionalna liga uspela,u jos nekim sportovima takodje,ne mora da znaci da ce i u fudbalu,ali mogli bi pokusati...gore od ovoga ne moze...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Sto se tice Regionalne lige, imate temu(samo vas cekam da me pljujete sto reklamiram)...  Smile Smile

http://forum.burek.com/balkanska-regionalna-fudbalska-liga-t416495.590.html

Misljenja sam da bi moglo da se organizuje kvalitetno takmicenje sa vecom posetom u domacim okvirima, koje ce imati dobru posetu tokom cele sezone za sve klubove(bilo da ucestvuju ili ne u regionalnoj ligi), plus sto bi doslo do porasta kvaliteta... Postoji modus za to, bar ja tako mislim, mozda gresim, ali o tome nesto vise na onoj temi, ako budete zeleli... Pisah neki dugi tekst kako bi to trebalo biti organizovano, ali nikako da ga zavrsim... Ono sto bi jako bitno bilo za to, je da se sredi infrastruktura i klubova koji ne igraju regionalno takmicenje kao i onih koji igraju...
Ipak protiv sam igranja sa bivsom 'bracom', jer nije to to... Isuvise se ne volimo da bi mogli funkcionisati... Bar ja tako mislim... Ipak, ima resenja u okruzenju koja bi mogla biti prihvatljiva, i o tome cemo diskutovati vec tamo...

Sto se tice ovog evropskog prvenstva, ne znam... Ne verujem da cemo mi to dobiti...

Drugo, nije da potcenjujemo sebe, ali treba imati u vidu da su sve to drzave koje su nabrajane ovde, drzave bogate prirodnim resursima, i iako mozda nemaju svi njihovi drzavljani neke pare i to, oni ipak su u stanju da izdvoje pare za infrastrukturu... Mi tesko...

Nerealno, nerealno, nerealno... Mozda za 20 godina, za 10 je ipak prerano...

« Poslednja izmena: 07. Jul 2010, 10:23:44 od jaksa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Marković odbacio ideju o zajedničkoj kandidaturi

Predsednik Hrvatskog nogometnog saveza (HNS) Vlatko Marković odbacio je mogućnost da Hrvatska, Srbija i Bosna i Hercegovina podnesu zajedničku kandidaturu za organizaciju prvenstva Evrope 2020. godine

Predsednik Hrvatskog nogometnog saveza (HNS) Vlatko Marković odbacio je mogućnost da Hrvatska, Srbija i Bosna i Hercegovina podnesu zajedničku kandidaturu za organizaciju prvenstva Evrope 2020. godine.


"Nije bilo nikakvih razgovora na tu temu i ne pada nam na pamet da ulazimo u tako nešto. To je glupost lansirana iz laboratorije loših novinara", izjavio je Marković.


Na primedbu predstavnika medija da je takva informacija možda "procurela" iz Evropske fudbalske unije (UEFA) s ciljem da se "ispipa teren", Marković je kategorično odgovorio "ne, ni slučajno".


"Ma, kakva zajednička kandidatura. Da je takva ideja potekla iz UEFA budite sigurni da bih ja znao za to", rekao je predsednik HNS.


Ideju o zajedničkoj organizaciji prvenstva Evope pokrenuo je Dojče vele, koji je o toj mogućnosti razgovarao sa čelnicima naconalnih fudbalskih saveza tri države. Predsednici Fudbalskih saveza Srbije i BiH, Tomislav Karadžić i Sulejman Čolaković, ranije su javno podržali mogućnost  zajedničke kandidature za organizaciju evropskog šampionata.

http://www.pressonline.rs/sr/sport/najnovije_vesti/story/124558/Markovi%C4%87+odbacio+ideju+o+zajedni%C4%8Dkoj+kandidaturi.html

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 375
Zastava Ниш
OS
Windows XP
Browser
Chrome 4.1.249.1064
mob
LG G3
Hrvati nam nisu potrebni. Oni su se vec kandidovali sa Madjarskom za EP 2012 (dobili su 0 glasova Smile ), ne moze za svako!!
Srbija moze sama da organizuje EP  Smile
Zaduzimo se jos 5 milijardi Smile Bar bi smo dobili nove stadione Wink
« Poslednja izmena: 07. Jul 2010, 10:09:27 od Milos__ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 296
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.99
mob
Samsung Galaxy S3 Mini
Tadić digao ruku za EP 2020. u ex-YU!

Predsednik Srbije u izjavi za MONDO podržao ideju da se zemlje ex-YU zajednički kandiduju za organizaciju EP u fudbalu.

Ideju o tome da Evropsko prvenstva u fudbalu 2020. godine zajednički organizuju Srbija, Hrvatska i Bosna i Hercegovina, podržao je i predsednik Srbije Boris Tadić.

"Ako predstojeće Evropsko prvenstvo organizuju Poljska i Ukrajina, zašto ne bismo napravili takav napor i mi u regionu? Ne znam koliko bi to koštalo, ali je jasno da bi takav projekat obnovio sportsku infrastrukturu. Čini mi se kao jako dobra ideja da podelimo troškove, promovišemo sport u našim zemljama, a ujedno se i politički promovišemo kao region. Bojim se samo da bi se teško dogovorili oko toga gde će se igrati finalna utakmica. Nadam se da bi bila u Beogradu", prokomentarisao je Tadić za MONDO.

U duhu popravljanja odnosa sa zvaničnom Podgoricom, što je jedna od misija srpskog predsednika tokom dvodnevne posete Crnoj Gori, Tadić je izrazio spremnost da se lista potencijalnih domaćina EP 2020. proširi.

"Spreman sam da podržim proširenje liste organizatora za Crnu Goru. Predlažem da se jedno polufinale igra u Podgorici", rekao je Tadić, koji je tokom posete Crnoj Gori obišao i kompaniju m:tel koja posluje u okviru Telekom Srbija Grupe.

Inicijativa o zajedničkom organizovanju EP 2020. potekla je od radija "Dojče vele". Ipak, mnogo problema treba rešiti, pre svega infrastrukturnih da bi se tako nešto uopšte desilo. Ali, što da ne, jednog dana...

Izvor: MONDO
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.