Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:05:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbi slave oluju?  (Pročitano 12718 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Tadic to sigurno nije izjavio. Ovi smradikali su stvarno bolesni.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung e730
Томпсонов концерт? Вот а сурпрајз!  Smile Мало усташке иконографије није на одмет да утера страх у кости оној шаци преосталих Срба, тек да знају да спавају са једним отвореним оком.

ОК, да се на враћамо на саму "Олују" и врапци на грани знају шта је то било, с тим што врапци са неких других грана то још увек неће да назову правим именом... Но, небитно...

Срби, који имају држављанство Хрватске су као грађани те земље дужни да поштују њене празнике, али свакако да нико не може да их натера да их празнују... Значи једно је поштовати, а друго је празновати...

Конкретно, српски политичар који се појави на таквом скупу је извршио политичко самоубиство и пљунуо у лице свакој српској жртви Олује и свакој српској избеглици...

IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Srbija do Tokija

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 37
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia 6500s
Tadic to sigurno nije izjavio. Ovi smradikali su stvarno bolesni.
A ko je pominjao radikale?
IP sačuvana
social share
"Ja ne odlucujem da li cu u bitku po tome kolika je sila koja mi preti,nego po tome koliku svetinju branim"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
Sto, ne bi me iznenadilo da je Tadija to sve tako fino rekao. Nekoga bi?
Nego, pametno/realnomisljenici, najbolje je da promijenite ime foruma u Poturcenjacko-pounijaceni forum koji se bavi pitanjem gutanja trodona, sa pogledom u kumovu slamu u dane nacionalne osvijescenosti. I mohaba, nije cedo kreten, ja sam... a tebe se ovo sve oko nacionalizma puno i ne tice, a? nisi ti od tih, boze sacuvaj.
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
Томпсонов концерт? Вот а сурпрајз! Smile Мало усташке иконографије није на одмет да утера страх у кости оној шаци преосталих Срба, тек да знају да спавају са једним отвореним оком.

ОК, да се на враћамо на саму "Олују" и врапци на грани знају шта је то било, с тим што врапци са неких других грана то још увек неће да назову правим именом... Но, небитно...

Срби, који имају држављанство Хрватске су као грађани те земље дужни да поштују њене празнике, али свакако да нико не може да их натера да их празнују... Значи једно је поштовати, а друго је празновати...

Конкретно, српски политичар који се појави на таквом скупу је извршио политичко самоубиство и пљунуо у лице свакој српској жртви Олује и свакој српској избеглици...


Mnogi su prezivjeli to samoubistvo o kome pricas. i to visestruko.
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Srbija do Tokija

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 37
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia 6500s
Evo jos jednog izvora,pa vi sad tvrdite da sam kreten
KURIR
26. jul 2006.
JAD I BEDA
Predstavnici srpskih partija u Kninu učestvovaće u proslavi godišnjice akcije "Oluja", u kojoj su hrvatske snage sprovele genocid nad Srbima!

BEOGRAD - Srpski političari u Kninu slaviće godišnjicu zločina počinjenog nad Srbima u hrvatskoj akciji "Oluja"! Iako je Hrvatska u toj vojnoj akciji više od 220.000 Srba proterala s njihovih vekovnih ognjišta u Krajini, a ubijeno je i nestalo 2.000 ljudi, srpski funkcioneri u Kninu veruju da će taj njihov postupak poboljšati odnose s Hrvatima.
- Reč je o novoj stranici u odnosima kninskih Hrvata i Srba. Verujem da će naše učestvovanje u pripremi proslave Dana domovinske zahvalnosti pridoneti razvijanju poverenja i tome da Srbi više neće biti poistovećeni s pobunom i agresijom - izjavio je zagrebačkom Večernjem listu novoizabrani kninski pomoćnik gradonačelnika iz redova Srba Dragan Jerković. U njegovom rodnom selu Golubiću 5. avgusta 1995. su ubijena 32 srpska civila. Jerković smatra da je to "tragičan dan za selo, ali i dan kad je oslobođena Hrvatska, država u kojoj svi živimo".

- Svi, zato, treba da ga poštujemo i slavimo, a posebno državni službenici i predstavnici lokalne vlasti - rekao je Jerković, koji je funkcioner SDSS.
      

TOMSON ZA LOJALNE SRBE

Proslava "Oluje" u Kninu će trajati devet dana, počinje 28. jula kulturnim, sportskim i zabavnim programom nazvanim "Vikend u Kninu", a završava 5. avgusta, koncertom Marka Perkovića Tomsona, na čijem repertoaru su uglavnom ustaške i antisrpske pesme. Tomson se proslavio stihovima: "Tuče tomson, kalašnjikov a i zbrojevka, baci bombu, goni bandu preko izvora! Čujte, srpski dobrovoljci, bando, četnici, stići će vas naša ruka i u Srbiji!"

SAVO ŠTRBAC: ČIN ISPOD SVAKOG DOSTOJANSTVA

Savo Štrbac, direktor Informativno-dokumentacionog centra "Veritas", koji prikuplja dokumentaciju o zločinima nad Srbima u Hrvatskoj, kaže da odlazak Srba na proslavu "Oluje" predstavlja čin ispod svakog ljudskog dostojanstva. Na pitanje da li on smatra da su predstavnici SDSS ucenjeni, kupljeni ili slično, on kaže da tu ima svega, a najmanje ljubavi.
- "Oluja" predstavlja jednu od najvećih tragedija Srba! To će, i pored svega, biti jednostrano obeležavanje. Hrvatski predsednici ističu da "ništa nije kao 'Oluja'" i da, ako je i bilo zločina, to su samo "incidenti". Ne obaziru se na optužnicu Haškog tužilaštva, u kojoj se navodi da se vojno-politički vrh Hrvatske udružio u zločinačkom poduhvatu da Srbe prisilno i trajno proteraju iz Krajine - podseća Štrbac.
      
   
   

Ognjen Biserko, predsednik SDSS u Kninu, kaže da će Srbi poštovati "taj datum kad je Hrvatska vojska izvojevala pobedu i oslobodila okupirani teritorij Republike Hrvatske".

A, prognani Srbi iz Knina koji žive u Beogradu poslaće Hrvatskoj, Srbiji i svetu sasvim drugačiju poruku. Naime, Udruženje Srba iz Hrvatske će sa više od 20 drugih udruženja izbeglih i prognanih održati parastos žrtvama "Oluje" u Crkvi svetog Marka i komemorativni skup na Trgu Nikole Pašića, na kojem će podsetiti svet na hrvatske zločine.

- I posle "Oluje" postoji "Oluja". Srbi su prognani i ubijani. Njihove kuće su spaljene i oni više nisu konstitutivan narod u Hrvatskoj, već nacionalna manjina - opominje Milojko Budimir, predsednik Udruženja Srba iz Hrvatske. On smatra da Srbi ne treba da učestvuju u proslavi "Oluje", jer proslava svake godine "raspali strasti".

- Oni verovatno hoće da se vrate u normalan život, jer je do sada sve bilo nenormalno. Nešto, verovatno, stoji iza takvog kompromisa Srba, ali nije momenat da učestvuju u proslavi progona naroda - kaže Budimir, koji se upravo vratio iz Like. Na pitanje da li je, dok je boravio u Hrvatskoj, čuo da će i Srbi slaviti "Oluju", on kaže:
- Bio sam 10 dana u Teslinoj Lici, a tamo nema struje, puteva, novina. Da li znate da je Teslin memorijalni centar u Smiljanu samo jedan dan bio otvoren, na dan svečanog otvaranja, kako bi pokazali svetu koliko ga, navodno, poštuju, a već sledeći je zatvoren. To dokazuje licemerno ponašanje Hrvata.

U nezvaničnim razgovorima među Krajišnicima tvrdi se da je SDSS podržao Vladu u Hrvatskoj, a zauzvrat, njeni vodeći funkcioneri dobili su dobro plaćena radna mesta u ministarstvima i državnoj upravi. Sada moraju da ispoštuju svoje koalicione partnere. Učestvovanje u proslavi "Oluje" predstavlja vraćanje duga za mesta koja su dobili.
IP sačuvana
social share
"Ja ne odlucujem da li cu u bitku po tome kolika je sila koja mi preti,nego po tome koliku svetinju branim"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
a di piše da im je naredio ili propustio narediti da slave pavelićev, stepinčev i tuđmanov rođendan?
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Srbija do Tokija

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 37
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia 6500s
Po nalogu predsednika Tadica Srbi u Hrvatskoj ucestvovace u ovogodisnjoj proslavi Oluje u kojoj je kako je receno oslobodjena hrvatska teritorija. Vi ste drzavljani Hrvatske i morate postovati hrvatske zakone, porucio je Tadic . Tadic je propustio da Srbima naredi da moraju slaviti i rodjenje Pavelica , Stepinca i Tudjmana, kao utemeljivaca ustastva i ustaske drzave Hrvatske
A gde pise da im je on naredio da slave gore pomenuta rodjenja,pise da je propustio ili ti sreca u nesreci ili ti ne bi me cudilo da je i to naredio,a ti pre postovanja prvo procitaj lepo sta pise pa onda zahtevaj
IP sačuvana
social share
"Ja ne odlucujem da li cu u bitku po tome kolika je sila koja mi preti,nego po tome koliku svetinju branim"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung e730
Томпсонов концерт? Вот а сурпрајз! Smile Мало усташке иконографије није на одмет да утера страх у кости оној шаци преосталих Срба, тек да знају да спавају са једним отвореним оком.

ОК, да се на враћамо на саму "Олују" и врапци на грани знају шта је то било, с тим што врапци са неких других грана то још увек неће да назову правим именом... Но, небитно...

Срби, који имају држављанство Хрватске су као грађани те земље дужни да поштују њене празнике, али свакако да нико не може да их натера да их празнују... Значи једно је поштовати, а друго је празновати...

Конкретно, српски политичар који се појави на таквом скупу је извршио политичко самоубиство и пљунуо у лице свакој српској жртви Олује и свакој српској избеглици...


Mnogi su prezivjeli to samoubistvo o kome pricas. i to visestruko.


Срби су, може им се. Ми смо народ који тешко памти а брзо заборавља.  Smile
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
i zato sudjelujete u proslavi oluje da se podsjetite, mislim ja ne kužim zašto se bunite
srbi su se pobunili i okupirali trećinu hrvatske
nudili su vam se planovi za mirno rješenje, niste htjeli
hrvati su krenuli to riješiti vojnim putem i stamburali vas
vi ste pobjegli
sada se vraćate

mi slavimo oslobođenje hrvatske od četničke okupacije, kome smeta ne treba slaviti a ko sudjeluje u vlasti treba bi obilježavati državne praznike
« Poslednja izmena: 28. Jul 2006, 10:16:22 od umorni »
IP sačuvana
social share
...snaga udarca mi varira...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:05:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.