Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbi se izjašnjavaju kao Romi… kad hoće na fakultet!  (Pročitano 6845 puta)
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Chrome 36.0.1985.125
@krouli
cigani nisu ljudi i tu se priča završava, i nikakva prava ne treba da imaju.

evo dokaza da nisu ljudi
ne kupaju se
vole da kopaju po smeću
smrde na kilometar
neće u školu

i ima toga još

ja nisam stvarno nacista ali oni za mene nisu ljudi niti ih mogu nazvati ljudima zbog gore navedenog, i da se ja pitam protero bi ih sve iz Srbije i Srbija bi bila mnogo lepša i bolja

a ako i za mene misliš da sam nacista, ok

A sta ako neko na slican nacin posmatra recimo tebe ?

ne može jer

kupam se
ne kopam po kontejnerima
ne smrdim na kilometar
završio sam osnovnu i srednju školu, na fakultetu imam još jednu godinu



Па у Аушвицу нису завршили само неокупани и неуки. Било је тамо и професора, доктора, инжењера,уметника...у суштини сви они које су Немци гледали као нижу расу. Онако како ти сад гледаш Роме Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
CQ Moderator
Jet set burekdzija

Ja sam zvezde.

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 5594
Zastava ...
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
mob
Qtek 666
То многи је пренадувано. Радим неке пројекте са њима и знам да им је главни проблем баш то што неће сви да се изјасне као цигани. Ево, у Крушевцу по попису има нешто преко 3000 (данас сазнала), а има их бар дупло више. Дакле, податак да многи Срби користе ту могућност није тачан, користи по неки усамљени случај.
IP sačuvana
social share
Ako ništa ne tražiš, ono što ne tražiš, naći će tebe.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
znaci mnogi cigani se izjasnjavju kao srbi da bi imali manja prava Smile
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 849
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
znaci mnogi cigani se izjasnjavju kao srbi da bi imali manja prava Smile

Zbog samostigme. Nema to veze sa pravima, vise sa ponosom...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Browser
Opera 11.10
Citat
ne može jer
kupam se
ne kopam po kontejnerima
ne smrdim na kilometar
završio sam osnovnu i srednju školu,
na fakultetu imam još jednu godinu
Dok ne napisa za fakultet,bar sam mogao da se nadam da imas 12 godina,kakvi sine kontejneri,pa vidis li da pola Srbije kopa po kontejneru nemaju ljudi za leba i cigani i Srbi,sto se tice kupanja,ne znam gde studiras,ali valjda je neki veci grad,pa si valjda koristio blagodeti gradskog prevoza i padanja na kolena kad udjes u bus pun ljudi,a jutro je cenis istusirali su se bar,ali jesu k**ac,a sve MI Srbi u busu,nema cigana...tako da mani te price,i ne vredjaj ljude bez razloga,a pogotovo se mani generalizacije naroda jer mi Srbi bar znamo sta znaci kad ti neko zakuca etiketu...
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.