Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Kad vidis pripadnika druge nacionalnosti...

Glasanje završeno: 22. Mar 2007, 00:56:27

pozvaces ga na pice
23.3%  (10)
zvaces ga na zurku kod tebe
7%  (3)
vodices ga da mu pokazes grad
41.9%  (18)
upoznaces ga sa svojom drugaricom
7%  (3)
mrzim ih iz dna duse
20.9%  (9)
Ukupno glasova: 43
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 35
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbi i Hrvati, dajte da se pomirimo ljudi, barem ovako preko neta.  (Pročitano 15030 puta)
21. Dec 2006, 20:05:58
Pocetnik


Make love, not war

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Motorola a835
Vise mi se smucilo da na internetu citam teme u kojima se prepucavaju srbi i hrvati zbog nekih stvari koje su se dogodile u proslosti, i koje niko nije podrzavao (skoro niko). Smucilo mi se da u Hrvatskoj tuku Srbe, a u Srbiji Hrvate. Smucilo mi se da na televiziji slusam kako se u kaficu pobila grupa mladica srpske i hrvatske nacionalnosti. Ljudi, dali neko zna pravi, ponavljam PRAVI razlog zasto se tako mrzimo? PRAVI razlog sigurno ne mogu biti dogadjanja u proteklih 10 godina. Zasto bi zbog nekih likova sada omladina ispastala? Imamo krivce i sa jedne i sa druge strane. Ali to opet nije PRAVI razlog. Zasto se ljudi sete samo onih ruznih stvari koje su se dogodile umesto lepih?

Setite se Prvog svetskog rata, svi smo to ucili u skolama. Setite se kako smo zajedno prolazili kroz sve te muke pod okupatorom, setite se kako smo se borili i izborili za slobodu, kako smo sklopili zajednicku drzavu. Svacije su zelje bile ispunjene. Krenulo je na gore. Setite se prvog dobrovoljackog odreda, sacinjenog od Slovenaca, Hrvata, Srba, pa cak i ceha i amerikanaca, koji su ziveli u inostranstvu, pa ipak osetili zelju da brane zajednicke korene.

I sad mi recite, dali ima vise razloga da zivimo u miru, bez uzvikivanja: "Umri ustaso" ili "Rikni cetnice", ili da zivimo daleko kao na dve planete, a ziveli smo zajedno u samom pocetku postanka ove drzave. Dajmo primer i drugim mladim osobama da saradjuju umesto sto se kolju. Da malog Srbina ne zaje*avaju u hrvatskoj skoli i vice versa. Razmislite i dajte svoj glas ukoliko ste za ovu ideju o pomirenju preko neta.

Ajmo sada jedan aplauz  Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 21. Dec 2006, 22:11:53 od vlado85 »
IP sačuvana
social share
Uberite cvet jer ce uvenuti iako ga ne uberete...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 1255
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja sam za, ali šta ćemo sa onima koji ne znaju da koriste net i razne forume amrze se za medalju, oni su problem?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Make love, not war

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Motorola a835
Kupimo im knjigu iz istorije! Salim se.  Cak i ovako preko foruma moze do njih stici, jer ce im mozda neki prijatelj reci.
IP sačuvana
social share
Uberite cvet jer ce uvenuti iako ga ne uberete...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
SonyEricsson k800i i D820
Stane odlicna tema i po meni jedna od najboljih.....prvi si koji je ovako nesto potegao...i ajde ljudi nemoramo uvijek pricati sto nam je muka kod druge strane nego sta nam se svidja i kako vidite buducnost dva stara "brata" koji su postali susjedi...

Svaka cast na temi i mislim ovo ide u pravi pravac  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 1255
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nisi me razumeo, neke ljude ne možeš urazumiti Smile
pusa za tigrića Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1032
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Ustasee samo preko mene mrtvog     Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Uspjeh nije slučajan"
"Uspjeh je stanje uma.
Ako želite uspjeti, sami sebe
počnite smatrati uspješnim"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Make love, not war

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Motorola a835
Svako ce od njih na kraju promeniti svoje misljenje. Kao kada smo bili mali, posvadjamo se sa drugom, slomimo mu igracku jer "bas je bio stoka". Ali kada malo odrastemo, razmislimo, pa ja sam u stvari bio stoka, a on u pravu.

Moje licno misljenje: Mislim da vise nikada nece moci da se vrati ono osecanje ljubavi prema korenima, da zajedno prebrodimo neke stvari, ali ce se definitivno promeniti situacija na bolje sto se tice nasih odnosa. Prvi put zaista vidim korist interneta....
IP sačuvana
social share
Uberite cvet jer ce uvenuti iako ga ne uberete...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
SonyEricsson k800i i D820
nisi me razumeo, neke ljude ne možeš urazumiti Smile
pusa za tigrića Smile

Pusica mojoj Ogrebotinici  Smile Smile

Naravno Stane,nemoze se ono vratiti,ali mozda mozemo bas kroz ovakve price nesto u tome poboljsati da nam u buduce skupa jos lijepse bude...eto ja poslje rata nikada nisam mislio da cu ikada doci u Srbiju i da cu imati bilo sta sa tom zemljom ali vremena se mijenjaju ja se mijenjam i sada vec putujem svake godine za Srbiju i absolutno nikakve mrznje neosjetim u Srcu prema tom narodu.... Smile
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 
ja sam za, ali šta ćemo sa onima koji ne znaju da koriste net

Hahahaha  Smile

Ja iskreno ne mrzim.
OK volim istoriju i zanima me sta se desavalo i za to sam da svako zna svoju istoriju i kroz sta su narodi prolazili.I nemci su ratovali protiv skoro citavog sveta pa ih danas "skoro" niko ne mrzi zbog toga.
To sto tigeru neke stvari ne mogu objasniti i sto me onda on iznervira to je nesto drugo  Smile
To nije na nacionalnoj osnovi vredjanje (mozda to neko tako protumaci) jer nikada nikoga nisam uvredio na taj nacin.
E sada da ja budem neki izmiritelj?
Zasto?
Nisam ja nista zakuvao i necu da jedem tudja govna,a kao sto sam rekao jednom ima ljudi kojima je lakse uterati jedan metar u dupe nego jedan cm u glavu.Znaci ne vredi im objanjavati jer ili ne zele ili ne mogu to da shvate.
Ljude ne cenim po nacionalnosti vec nekim ljudskim osobinama.
Svaka cast Hrvatima (i ostalima) imaju svoju drzavi i zelim im sve najbolje.
E to je moje misljenje.
P.S. Da kada bi mene neko poceo prozivati na nac. osnovi onda je to drugo nesto.
Verovatno bi mu zavalio jednu preko usiju.A da se to desi u Hr ili Federaciji onda bi ja pokrio svoje usi i bilo bi "bez te noge usracu vas  Smile "
Znaci to je najiskrenije sto mogu da kazem na ovu temu.
« Poslednja izmena: 21. Dec 2006, 20:43:33 od Mistreated »
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
SonyEricsson k800i i D820
Tako je slazem se sa nasim moderatorom...

hahahaa iako ga nekada iznerviram znam da se on neljuti Smile Smile to je stari lovac na ribe...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 35
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.