Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 01:17:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Da li ce SPS preci cenzus od 5% na sledecim izborima u Srbiji?
Da
0%  (0)
Ne
87.5%  (7)
U dilemi sam
12.5%  (1)
Ukupno glasova: 8
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: SPS i novi izbori  (Pročitano 4818 puta)
31. Avg 2006, 14:14:24
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da li ce SPS preci cenzus od 5% na sledecim parlamentarnim izborima u Srbiji?
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Pa posto su oni sada deo "demokratskog" bloka, ko zna mozda u koaliciji sa ds-om ili spo-om i predju cenzus.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 356
Zastava Singidunum
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Siemens c72
Tesko oni mogu da predju cenzus. Mada ih ocekuje kongres, pa i to moze da utice na njihov rejting u buducnosti.

A sto se tice koalicija, jedan deo njih je jos pre par meseci najavio kako oni kazu "levicarsku koaliciju", a na pitanje novinara ko bi pored SPS-a cinio tu koaliciju Dacic je pomenuo SDP (Nebojse Covica) i neke sindikate. Postoji mogucnost da oni cak pozovu i DS u tu koaliciju (s obzirom da je DS zvanicno levicarska partija i clan Internacionale). Al tesko ce im i to poci za rukom, ne zna se sta je teze da li da naprave koaliciju ili da probaju sami da preskoce cenzus (sto je gotovo nemoguce).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Nokia 
ja bih najvise voleo da oni imaju 4.90%   Smile Smile Smile
pa to bi mi bila uteha cak i da radikali sami osnuju vladu....sto je naravno nemoguce
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 206
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia 6680
ako radikali osnuju vladu srbija je proplala Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


hm...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1557
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
SonyEricsson k750i
Nece preci cenzus od 5%,al je moguce da cenzus smanji na 3%,a onda sigurno upadaju  Smile
IP sačuvana
social share
"Too weird to live, and too rare to die."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 356
Zastava Singidunum
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Siemens c72
Pa ako smanje cenzus na 3% onda ce to biti katastrofa. Moguce je da ce G17 pokusati to da izdejstvuje (zato sto im odgovara manji cenzus), ali mislim da druge stranke vladajuce koalicije (pre svih DSS) ni ne razmisljaju o smanjenju cenzusa. A neka ucena od bilo koje zainteresovane strane za smanjenje cenzusa nece proci zato sto su redovni izbori ionako blizu (pa nema vajde od rusenja vlade, kad ionako idu izbori).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


hm...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1557
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
SonyEricsson k750i
Ja mislim da odgovara svima sem SRS. Jer cenzus od 3% gura u skupstinu SPS, LDP i verovatno neku vojvodjansku koaliciju, SPS odgovara DSSu jer bi ih verovatno opet podrzali, Dsu odgovaraju LDP i vojvodjani,tako da ...
IP sačuvana
social share
"Too weird to live, and too rare to die."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 356
Zastava Singidunum
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Siemens c72
Zanimljiva konstatacija, i vrlo moguca ukoliko se pretpostavi da sve ove partije imaju u vidu neku post-izbornu koaliciju. Ali ukoliko nemaju neku takvu varijantu onda tesko da im to odgovara. Pogotovu sto mi se cini da je saradnja izmedju DS-a i LDP-a u ovom momentu nemoguca. Takodje mi se cini nemoguca saradnja DSS-a i bilo koga izvan one "narodnjacke" koalicije koja se vec neko vreme provlaci kroz novine (a i na lokalu). Al opet kazem igra je u toku videcemo na kraju sta ce biti. Mislim da ce se do izbora dosta promeniti snaga nekih partija tako da ce naredni izbori biti dosta teski za prognozu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


hm...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1557
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
SonyEricsson k750i
Pa jasno ti je da ni narodnjaci, ni DS ne mogu sami da osvoje vlast , koalicija DSS i DS a ne dolazi u obzir jer to znaci da posle njih na vlast 90% dolaze radikali.
Dakle  ostaju gore ponudjene varijante,s'tim da i G17 uskace u igru po potrebi.
A to sto se neki danas ne mirisu,nista ne znaci za postizborne koalicije,znas i sam koliko nasi politicari po potrebi mogu biti fleksibilni
IP sačuvana
social share
"Too weird to live, and too rare to die."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 01:17:23
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: izbori zastava SPS

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.