Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Spremite kese za povracanje!  (Pročitano 7341 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 251
Filip_Apatin je jedini ovde koji izgleda shvata sta je politika od svih vas,  citajuci ovo gledam i mislim: "ako neka nas guze ponovo ameri kada smo glupi, pa i da je ovo pismo autenticno ne bi vam smetalo kao da vas ameri zgotive pa da udjemo u nato, EU itd. neeeeeeeeeee, ma kakvi mi cemo uvek dignuti  tri prsta gordo uzvicuci SRBIJA SRBIJA ali prijatelji niko nas vise ne cuje..........
morate da shvatite da politika nije igra morala sta vam smeta ulizivacko pismo nek se ulizuje bre samo da se ne ratuje vise ovde i da ne padaju bombe dosta se ginulo bre.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Razmislite o jednom.
Da li je nas interes da se na vlast vrate sa Kery-jem holbruk i olbrajt, pritom je on obecao resenje albanskog pitanja, covek ima podrsku albanskog lobija.
Ili da ostane ovo debilce sa ispod prosecnim iq, koji od sranja koja je pravio nije stizao ni da pogleda balkan.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Poslednje decenije su dokazale da se americka spoljna politika nikada nije menjala... Bili republikanci ili demokrate na vlasti, americki spoljnopoliticki kurs nije skrenuo ni za jedan milimetar... Sta, mislite da SAD ne bi izvrsile AGRESIJU na Iraq da su na vlasti bile demokrate? Mnje. Highly unlikely. Mislite da SAD ne bi bile "generalni sponzor" NATO bombardovanja '99 da su na vlasti bili republikanci? Once again: mnje! Americi je u interesu da na ovom prostoru stalno odrzava sukobe niskog intenziteta, jedino tako moze sebi da obezbedi vojno prisustvo pod izgovorom peacekeeping-a...
Zasto su se obrusili na Iraq a ne na nas, po ko zna koji put? Jednostavno. Vec su ovde. Bondstill je jedna od najsavremenijih vojnih baza, i svakako nije sagradjena da bi se Ameri odatle lepo iselili nakon nekih par godina... Ameri su tu, i tu ce i ostati. Za sada.  Zato su se sada lepo skoncentrisali na njihovu "primarnu metu", tj bogata nalazista nafte Iraqa...
No, sve je to nebitno za celu ovu spiku oko Borisa Smradica...
Jedna stvar je normalna medjudrzavnicka diplomatska korespondencija. A sasvim sasvim sasvim druga stvar ovakvo jedno pismo... No, sigurna sam da je GW Bushu bio bas gust da ga lepo procita...
Srpski remix George-a Michael-a "Shoot the dog"... Spot bi izgledao ovako... Umesto Tonija Blera, u stiskavcu je Nas Voljeni Predsednik.  
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
U tome sto kazes dakako ima istine, ali je isto tako mnogo lakse boriti se protiv idiota koji pravi vise problema nego sto ih resava nego protiv nekog ko ima konkretan cilj i ljude koji ce ga na taj cilj podsecati.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Cela ta prica oko Kerijeve naklonjenosti Siptarima mi je oduvek bila cudna... Ako se u nacelu prihvati ideja o postojanju lobija u SAD (stara dobra izreka "Nek' Sultan vlada svetom, a ja cu Sultanom"), mislim da je jevrejski lobi mnogo jaci od albanskog (da se razumemo, nisam anti-semita, samo realno posmatram stvari)...
Uostalom, ako je vec rec o lobiranju, ako se ne varam, Keri je bio u dugogodisnjoj vezi sa "srpskom princezom" Katarinom Oksenberg (navodno je on otac njene starije cerke  Smile )...
Na kraju krajeva, sve se svodi na isto... ko god da je na vlasti u SAD, nas se polozaj nece bitnije promeniti...
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Da ti pojasnim samo jednu stvar Smiley Katarina Oksemberg je bila jedna od najriba u to vreme... i to sto ju je on cepao samo znaci da se i tad imalo i moglo , ne znaci da on voli srbe Smiley posebno ako uzmemo u obzir da je ona njegova bivsa svalerka Smiley BIVSA Smiley Ako nas je i voleo od tad nas ne voli sigurno Smiley A i ona je inace srpkinja do jaja Smiley
Jevrejski lobi je svakako jaci, ali nije ni albanski za potcenjivanje, u ostalom, nama albanci rade o glavi , jevreji jok.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Citat

Katarina Oksemberg je bila jedna od najriba u to vreme... i to sto ju je on cepao samo znaci da se i tad imalo i moglo , ne znaci da on voli srbe  posebno ako uzmemo u obzir da je ona njegova bivsa svalerka  BIVSA  Ako nas je i voleo od tad nas ne voli sigurno


Uuu, jeee, ovo skoro pa telenovela...  
U svakom slucaju... plasim se da ovoj planeti ne gine Keri...  Smile A vreme ce pokazati da li je "lak na obaracu" ili mozda bolje reci "paragrafu" kao Bush...  
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
Citat: Sunny
Sudeći po sadržini pisma, ne bi me začudilo ni da je bio obučen u ženski donji veš, dok ga je pisao.




 
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Samo da nije ko klinton lak na ovalu Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Ipak mi se cini da se Boki malkice zaj***o, posto se "kladio na pogresnog konja"... Ili, "he's barking at the wrong bush!" (Hvala Homeru S. na ispiraciji!   )...
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.