Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 115 116 118 119 ... 125
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Спреман план напада на Иран  (Pročitano 145050 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1963
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.106
To je izbegavanje direktnog odgovora...
Nikako. Druga je stvar sto imas slabe kapacitete za razumevanje.
Citat
američka vojska služi ineresima američke države.
Americke, privatizovane drzave, ako cemo precizno ; )
Citat
Amerikancima odgovara da imaju jeftiniju naftu i većina ne pitaju kako i ko će im to obezbediti.
Pa to je do skoro bilo tacno, pogledaj koliku popularnost ima npr Senders ;  )

 
Citat
Njihov sistem je njihova stvar,
Postujem, dok ne predju okean sa bombama, onda svako ima pravo da kritikuje zlocince, jer ako to ne radi, onda je saucesnik ; )

Citat
upotreba njihove vojske koja svakako postoji
Da, ali privatna.

Citat
takodje i ti ništa tu ne možeš da promeniš ma koliko umišljao.
Menjamo, pristustvuje i ucestvujes menjanju, ma koliko ti bio frustriran zbog toga ; )
Citat
Ali, ako budeš hrabar kao što pozivaš druge da budu, onda su ti šanse veće.
Naravno, videcemo sta nosi buducnost ;  )
Citat
Mešaš privatnu organizaciju i državnu instituciju. To je logička greška.
Ne slazem se. Privatna organizacija je preuzela drzavnu instituciju 1971. Napravio si logicku gresku.

Citat
Nisam ja spinovao nego ti nisi razumeo i na pomen vojnika i državnika skačeš kao oparen...ja sam govorio o mudrom postupku Irana (državnika i vojnika), a ti si rekao da oni nisu nikakvi državnici i vojnici već gamad.
Ne govorim o tome, vec o mojoj prvobitnoj kvalifikaciji upucenoj amerikancima.

Citat
Svako ti daje pravo...opet paušalni odgovori.
Kako za koga.

Citat
Možda i jesu, nego znaju da ti je predlog sulud. Smiley
To ne mozemo znati da li su culi ili ne, pa si napravio logicku gresku.

Citat
Ništa lično, sam za sebe kažeš da si frustriran, posle se nešto izmotavaš kad ukapiraš šta pričaš.
Da, posto si ti poceo sa licnim, pa sam dodao da za tebe sve ; ) I tako ce i biti : ))

Citat
Za zdravje je loše biti frustriran, zato nije popularno, ali ti si se razboleo pa ne razumeš. I nećeš.
Za zdravje je loše glumatati spriceraj, zato nije popularno, ali ti si se razboleo pa ne razumeš. I nećeš.

Citat
Zato što:
а јесам фрустриран, нисам шприцер као ти!!11

Jebi ga, i frustracije su za ljude,ne znam zasto one toliko nisu popularne, padas pod uticaj medija i terora srece kojima te obasipaju :
aha ; ))

Citat
Za tebe sve ; )
« Poslednja izmena: 15. Jan 2016, 13:42:25 od 856kristal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7052
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 43.0
Nikako. Druga je stvar sto imas slabe kapacitete za razumevanje.
Razumem ja da je sve što pišeš produkt tvojih frustracija...i zašto ne razumeš šta ti se piše. Smiley

Americke, privatizovane drzave, ako cemo precizno ; )
Gde je tapija na SAD, ko je sve vlasnik? Pričaš koješta.

[quote ]
Amerikancima odgovara da imaju jeftiniju naftu i većina ne pitaju kako i ko će im to obezbediti.
Pa to je do skoro bilo tacno, pogledaj koliku popularnost ima npr Senders ;  )
Citat
Još uvek manju nego Klintonova. A neka im poveća cene goriva, neka ih ostavi bez nečeg što su uvek imali, pa ih gledaj onda da li će da pitaju odakle im sve stiže.

Pogledaj sebe, kojom grčevitošću pokušavaš da braniš svoje bezvredne i glupe stavove i ignorišeš greške koje praviš. Jel možeš onda da zamisliš prosečnog Amerikanca lišenog nečeg na šta je navikao i šta mu je potrebno?

Postujem, dok ne predju okean sa bombama, onda svako ima pravo da kritikuje zlocince, jer ako to ne radi, onda je saucesnik ; )
Takvim stavom, ako je iskren, samo si sebe ograničio.

Da, ali privatna.
Menjamo, pristustvuje i ucestvujes menjanju, ma koliko ti bio frustriran zbog toga ; )
Zavaravaš se...internet forumom protiv navodjenog projektila. Smile

Naravno, videcemo sta nosi buducnost ;  )
Ne čekaj budućnost, ako želiš da se boriš...sad imaš priliku da zadaš mnogo jače udarce od par centi. Smiley

Ne slazem se. Privatna organizacija je preuzela drzavnu instituciju 1971.
Nije je preuzela već su u saradnji, simbiozi...svako radi za sopstveni interes, a zajedno za zajednički.

Ne govorim o tome, vec o mojoj prvobitnoj kvalifikaciji upucenoj amerikancima.
Ti si tu kvalifikaciju izneo citirajući moju rečenicu o postupku Iranaca i zašto nisu uradili kako ti kažeš
 A pošto mora da ti se crta:

Citat
Počinje da ti biva jasno da  daješ glup predlog, suprotan sa trenutnom politikom. Zato su oni državnici i vojnici, a ti umišljeni ratnik.


Ni drzavnici, ni vojnici, vec gomila bande i gamad ; )



Citat
Ništa lično, sam za sebe kažeš da si frustriran, posle se nešto izmotavaš kad ukapiraš šta pričaš.
Da, posto si ti poceo sa licnim, pa sam dodao da za tebe sve ; ) I tako ce i biti : ))

Ono što jeste i što će biti je da si ti konačno priznao da si isfrustriran. To je uzrok tvojih pogrešnih stavova i projektovanja frustracije na druge. Sada to saznanje i priznanje ostali forumaši mogu  da imaju na umu kad razgovaraju sa tobom.



а јесам фрустриран, нисам шприцер као ти!!11

Jebi ga, i frustracije su za ljude,ne znam zasto one toliko nisu popularne, padas pod uticaj medija i terora srece kojima te obasipaju :


« Poslednja izmena: 15. Jan 2016, 14:36:14 od Predragoon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1963
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.106
Razumem ja da je sve što pišeš produkt tvojih frustracija...i zašto ne razumeš šta ti se piše. Smiley
Ili tvog spriceraja? : )

Citat
Gde je tapija na SAD, ko je sve vlasnik? Pričaš koješta.
Pa za sta im treba tapija? Zakon je jedno, realnost drugo.

Citat
Još uvek manju nego Klintonova. A neka im poveća cene goriva, neka ih ostavi bez nečeg što su uvek imali pa ih gledaj onda da li će da pitaju odakle im sve stiže.
Pa, tu su oko pola-pola : )
Danas dosta toga, sa tehnologijom koju poseujemo moze drugacije ali velike korporacije stite svoje interese u vidu patenata, sto svojih, sto otkupljenih.

Citat
Takvim stavom, ako je iskren, samo si sebe ograničio.
Nikako, naprtoiv samo sam sebe oslobodio, a ti bezis od odgovornosti.

Citat
Zavaravaš se...internet forumom protiv navodjenog projektila. Smile
Postoji i informativni rat, nenasilni oblici ratovanja i sl : )) Nisi u toku, sto pokazujes svakom porukom.

Citat
Ne čekaj budućnost, ako želiš da se boriš...sad imaš priliku da zadaš mnogo jače udarce od par centi. Smiley
Naravno, borba je uvek pristuna, to je tako i tak oce i biti. Ja ne znam koliku stetu sam naneo, smao kazem da, ma kolika ona bila, ja sam prezadovoljan. ; )

Citat
Nije je preuzela već su u saradnji, simbiozi...svako radi za sopstveni interes, a zajedno za zajednički.
Zajedno su zajednicki? : )
Ovo je najsmesnije odogovor na ove teme koji sam ja cuo. Znaci, simbioza ali tako da ja ostajem bogat i uvecavam svoje bogatstvo, a sve vise raje, sve siromasnije radi za mene sve vise, duznick ropstvo nikad vece itd.

Citat
Ti si tu kvalifikaciju izneo citirajući moju rečenicu o postupku Iranaca i zašto nisu uradili kako ti kažeš
Da, no medjutim, nije bila vezana za tvoj deo, vidis i sam da je odvojena od konteksta, prvobitna konstatacija ; )

 A pošto mora da ti se crta:

Citat
Počinje da ti biva jasno da  daješ glup predlog, suprotan sa trenutnom politikom. Zato su oni državnici i vojnici, a ti umišljeni ratnik.


Ni drzavnici, ni vojnici, vec gomila bande i gamad ; )
Da, ali nisi bio precizan. Rekao si "Oni", nisi naveo suprotan cijoj politici? To jeste bio predlog ali smo govorili o Iransko-americkim odnosima, tako da ti je recenica nedefinisana.

Da crtam?

Citat
Ono što jeste i što će biti je da si ti konačno prinao da si isfrustriran.
Da, to je tacno ali za tebe ; ) I to jasno stoji i tako ce i biti ; )

Citat
To je uzrok tvojih pogrešnih stavova i projektovanja frustracije na druge. Sada to saznanje i priznanje ostali forumaši mogu  da imaju na umu kad razgovaraju sa tobom.
Nije problem, svi vide ko si i sta si, a ja tome doprinosim ; )

а јесам фрустриран, нисам шприцер као ти!!11

Jebi ga, i frustracije su za ljude,ne znam zasto one toliko nisu popularne, padas pod uticaj medija i terora srece kojima te obasipaju :
Citat
  aha ; ))


Citat
Za tebe sve ; )

p.s. I zato je sistem nesto sto nema bas veze sa tvojim navodno spricerajskim bajkama : (
« Poslednja izmena: 15. Jan 2016, 14:43:35 od 856kristal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7052
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 43.0
Pa za sta im treba tapija? Zakon je jedno, realnost drugo.
A ti si daleko i od jednog i od drugog, frustrirani.

Danas dosta toga, sa tehnologijom koju poseujemo moze drugacije ali velike korporacije stite svoje interese u vidu patenata, sto svojih, sto otkupljenih.
I to je realnost, a ti nećeš ništa promeniti tipkanjem po tastaturi.


Postoji i informativni rat, nenasilni oblici ratovanja i sl : )) Nisi u toku, sto pokazujes svakom porukom.
Sve samo da ne bude po tvojim ledjima...a Iranci neka bacaju Amerikance u vodu.

Citat
Nije je preuzela već su u saradnji, simbiozi...svako radi za sopstveni interes, a zajedno za zajednički.
Zajedno su zajednicki? : )
Ovo je najsmesnije odogovor na ove teme koji sam ja cuo. Znaci, simbioza ali tako da ja ostajem bogat i uvecavam svoje bogatstvo, a sve vise raje, sve siromasnije radi za mene sve vise, duznick ropstvo nikad vece itd.

Ne umeš ni da čitaš.
Tako je...svako radi ono šta ume i za šta je sposoban.


Da, ali nisi bio precizan. Rekao si "Oni", nisi naveo suprotan cijoj politici? To jeste bio predlog ali smo govorili o Iransko-americkim odnosima, tako da ti je recenica nedefinisana.
Ko je po tebi trebalo da baca ljude u vodu, čiji državnici i vojnici nisu izdali i sproveli tako nešto?
Vidiš da nije nedefinisana nego ti ne znaš šta pričaš niti umeš da zaključuješ i pratiš tok razgovora.

Zbog frustracija:
а јесам фрустриран, нисам шприцер као ти!!11

Jebi ga, i frustracije su za ljude,ne znam zasto one toliko nisu popularne, padas pod uticaj medija i terora srece kojima te obasipaju :


« Poslednja izmena: 15. Jan 2016, 15:08:39 od Predragoon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1963
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.106
A ti si daleko i od jednog i od drugog, frustrirani.
Sam ose ti tesi, spriceraju ; )

Citat
I to je realnost, a ti nećeš ništa promeniti tipkanjem po tastaturi.
Borba ima mnogo nivoa i t isi deo te borbe, hvala na podrsci ; )

Citat
Sve samo da ne bude po tvojim ledjima...
To nigde nsiam rekao. Bice sto biti mora;  )

Citat
a Iranci neka bacaju Amerikance u vodu.
Zasto da ne? : )

Citat
Ne umeš ni da čitaš.
Tako je...svako radi ono šta ume i za šta je sposoban
Ti stvarno odlepio : ) Pa od kuda onda ovolika svetska nazaposlenost? Znaci, zelenasenje je zakonom zabranjeno ali ako banka to radi, onda nije : )

Citat
Nije nedefinisana nego ti ne znaš šta pričaš niti umeš da zaključuješ i pratiš tok razgovora.
Pojasnio sam ti da ti proces zakljucivanja nije jaca strana a i ne pratiš tok razgovora, nego si u spricer fazonu : (
Citat
Zbog frustracija:
а јесам фрустриран, нисам шприцер као ти!!11

Jebi ga, i frustracije su za ljude,ne znam zasto one toliko nisu popularne, padas pod uticaj medija i terora srece kojima te obasipaju :



Citat

aha ; ))
Citat
Za tebe sve ; )
i tako ce i ostati ; )
« Poslednja izmena: 15. Jan 2016, 15:10:18 od 856kristal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7052
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 43.0
Borba ima mnogo nivoa i t isi deo te borbe, hvala na podrsci ; )
Ja sam deo borbe protiv ovakvih frustriranih  "boraca".

Citat
Sve samo da ne bude po tvojim ledjima...
To nigde nsiam rekao. Bice sto biti mora;  )
Već si pokazao...godinama imaš priliku da pokušaš da američkim vojnicima uradiš ono što kažeš da Iranci bi trebali, a ti ovde glumiš rat. Znači, frustrirani folirant.

Ti stvarno odlepio : ) Pa od kuda onda ovolika svetska nazaposlenost? Znaci, zelenasenje je zakonom zabranjeno ali ako banka to radi, onda nije : )
Zato što (a ti si primer) nije svako sposoban, pametan, zdrav i lišen friustracija. Bankari su se izborili za svoje, i to ne samo sedeći za kompjuterom.

Pojasnio sam ti da ti proces zakljucivanja nije jaca strana a i ne pratiš tok razgovora, nego si u spricer fazonu : (
Špricujem ja tebe odavno, zato ti i raste nivo isfrustriranosti.


Dokaz:
а јесам фрустриран, нисам шприцер као ти!!11

Jebi ga, i frustracije su za ljude,ne znam zasto one toliko nisu popularne, padas pod uticaj medija i terora srece kojima te obasipaju :


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1963
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.106
Ja sam deo borbe protiv ovakvih frustriranih  "boraca".
To je tvoj stav, za koji smo utvrdili da je cesto vrlo upitan : )
Ti si deo borbe protiv globalizma, a da toga nisi ni svestan : )

Citat
Već si pokazao...godinama imaš priliku da pokušaš da američkim vojnicima uradiš ono što kažeš da Iranci bi trebali, a ti ovde glumiš rat. Znači, frustrirani folirant.
: )) Borba se vodi na vise nivoa, bice sto biti mora, a sve se mora pokusati da bi se stvari popravile i ti mozes samo da pomazes na ovaj nacin ; ) Znaci spricerajski zabludjenik.

Citat
Zato što (a ti si primer) nije svako sposoban, pametan, zdrav i lišen friustracija.
Pa gde sam ja spomenuo sebe? : )) Ti svuda vidis mene, a? : )) Neka, neka, dok je tako znaci da sve ovo deluje.

Citat
Bankari su se izborili za svoje, i to ne samo sedeći za kompjuterom.
Naravno, to je uslo u sve pore i na svim porama se mora voditi borba, pa i kompjuterom ; )

Citat
Špricujem ja tebe odavno, zato ti i raste nivo isfrustriranosti.
Ne znam zasto stalno imas potrebu da ispadnes smesan? : )) Dok me citas u porukama, imas priliku i da naucis dosta toga. Zato ti raste nivo glumatanja spriceraja.


Citat
Dokaz:
а јесам фрустриран, нисам шприцер као ти!!11

Jebi ga, i frustracije su za ljude,ne znam zasto one toliko nisu popularne, padas pod uticaj medija i terora srece kojima te obasipaju :
Citat

aha

Citat
Sve za tebe ; )
i tako ce i biti ; )
« Poslednja izmena: 15. Jan 2016, 15:30:29 od 856kristal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Cudni smo ti mi pingvini!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6178
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 41.0
mob
SonyEricsson k750i
alo retardi  Smile iznajmite sonbu  Smile

salu na stranu  Smile

tema bre  Smile  oce li biti tog rata  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7052
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 43.0
Ti si deo borbe protiv globalizma, a da toga nisi ni svestan : )
Oni koji žele da se bore protiv globalizma, prvo moraju da iz svojih redova odstrane ljude poput tebe.
Njima su potrebni pametni, obrazovani, pismeni, zdravi ljudi, bez frustracija, a to sve ti nisi.
Ljudi od akcije, a ne kompjuterski pozadinci.
Oni koji ne nasedaju na populističke pseudonaučne izmišljotine koje im globalisti poturaju da ih zamajavaju.


Borba se vodi na vise nivoa, bice sto biti mora, a sve se mora pokusati da bi se stvari popravile i ti mozes samo da pomazes na ovaj nacin.
Ako jedan antiglobalista ukapira koliko foliranata se izdaje za borce protiv globalizma, onda je moja pomoć nemerljivo veća nego tvoj "rad".

Pa gde sam ja spomenuo sebe? : )) Ti svuda vidis mene, a? : )) Neka, neka, dok je tako znaci da sve ovo deluje.
Nisi, ja te navodim kao primer, jer samog sebe, sad kad si priznao da si isfrustriran, možeš da spoznaš kao nešto čemu nema mesta ni u korporativnom sistemu, niti medju antiglobalistima.


Naravno, to je uslo u sve pore i na svim porama se mora voditi borba, pa i kompjuterom ; )
Koji si kupio na kredit. Smile Da imaš gde da demonstriraš šta su ti uradile frustracije.


а јесам фрустриран, нисам шприцер као ти!!11

Jebi ga, i frustracije su za ljude,ne znam zasto one toliko nisu popularne, padas pod uticaj medija i terora srece kojima te obasipaju :
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1963
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2526.73
Oni koji žele da se bore protiv globalizma, prvo moraju da iz svojih redova odstrane ljude poput tebe.
: )
Meni ne treba veci dokaz od tebe, da radim pravu, ispravnu stvar, odnosno da se borim protiv globalizma ; ))
Opet, to je tvoja licna impresija, a dokazao si vise puta da ne stoji bas dobro sa logikom, umom, pamecu i dedukcijom.
Borba protiv globalizma pocinje od takvih jalovih kao sto si ti, niko nema sumnje da ce to biti laka borba, naprotiv ; ) tim pre je draz veca ; )))

Citat
Njima su potrebni pametni, obrazovani, pismeni, zdravi ljudi, bez frustracija, a to sve ti nisi.
Slazem se, zato ti sve to i demonstriram u malom, na netu : )

Citat
Ljudi od akcije, a ne kompjuterski pozadinci.
Naravno, postoje nenasilni oblici borbe, informacijama npr ti si dosta napaljen pa ti je sve to strano, samo mislis na rat i ubijanje, trzni se malo spriceraju : )
Citat
Oni koji ne nasedaju na populističke pseudonaučne izmišljotine koje im globalisti poturaju da ih zamajavaju.
Opet zavera? : )) Da bi mogao da pises sta treba da se radi, moras da imas sve atribute koje namas ni u naznakama: da si iole inteligentan, da si psihicki zdrava osoba, obrazovan i da ne nasedas na pseudonaucne vradzbine ; )

Citat
Ako jedan antiglobalista ukapira koliko foliranata se izdaje za borce protiv globalizma, onda je moja pomoć nemerljivo veća nego tvoj "rad".
Ih, pa to sto ti kritikujes, samo je podsticaj za dalj rad i to dobar podsticaj ; ))

Citat
Nisi, ja te navodim kao primer, jer samog sebe, sad kad si priznao da si isfrustriran, možeš da spoznaš kao nešto čemu nema mesta ni u korporativnom sistemu, niti medju antiglobalistima.
Znam ja da ti volis da citas moje poruke i daiz njih ucis, sto kazu...tu smo ; ) Kad god zatreba.

Citat
Koji si kupio na kredit. Smile
Mastaj, imas pravo na to ; )
Citat
Da imaš gde da demonstriraš šta su ti uradile frustracije.
Demonstriram tvoje glumatanje spriceraja ; )

Citat
а јесам фрустриран, нисам шприцер као ти!!11

Jebi ga, i frustracije su za ljude,ne znam zasto one toliko nisu popularne, padas pod uticaj medija i terora srece kojima te obasipaju :

Citat
aha ; ))

Citat
Za tebe sve ; )
i tako ce i ostati ; )
« Poslednja izmena: 15. Jan 2016, 19:06:38 od 856kristal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 115 116 118 119 ... 125
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.