Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:32:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sportska dijeta  (Pročitano 25307 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
HTC Sensation
Ne valja ti to,samo se izgladnjujes i ne radis nista korisno,a samo stetis organizmu a evo i zasto(probacu sto krace):

Ljudi milse da ako ne jedu nista i gladuju da ce smrsati. To je tacno,ali samo za nekoprvo vreme,posle ce to sve stagnirati,jer kad se ne unozi hrana ravnomerno,organizam reguje na to,bukavlno se pali alarm u telu i usporava ti se metabolizam,jer telo misli da nesto niej u redu i bukvalno se organizam tada stedi i mnogo duze ti treba da skine kkoji kilogram.

Naravno,glavni nacin skidanja viska kg je znojenjem,a ako se tebi metabolizam skroz uspori od gladovanja,i znojenje se smanjuje tako da ni od toga nece biti nista. A o bumerang efekti da ne govorim u tom tvom slucaju,pa covece ti  kad odlucis da prestanes sa tom tvojom dijetom ima da rusis sveredom ko mecava  Smile

Znam da si u zajebanoj situaciji zbog bebe al poslusaj me i probaj ovo sto sam ti iznad napisao oko rezima ishrane,bice mnogo bolje nego taj tvoj "izum" garantovano!

edit: pa dobro nemoj da meris meso,jebiga nek to bude odprilike jedna snicla za rucak,a pola od toga za veceru...nece ti nista sjebati 20-30g dole- gore  Smile

Nije ovaj rezim ni toliko naporan ni toliko zajeban,veruj mi...ja sam se ovoga pridrzavao 5 meseci...nikad bolje nisam izgledao
« Poslednja izmena: 25. Jul 2010, 14:06:12 od malkin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Uopste ne mora da ima neku fizicku aktivnost da bi mrsavila, tako jeste efikasnije, ali jebiga...Poenta je da ostvari neki kalorijski deficit u odnosu na to koliko inace trosi, svi ljudi trose nesto kalorija tacno i da ceo dan sede i ne rde nista, kod neki je to vise, kod nekih manje.
Mnogi ljudi se kunu u ono cuveno da svaki dan jedes 500 kalorija manje, tako se na duzem planu trose kalorije - jer jelte na isti taj nacin se i gojis, postepeno, malo po malo i na kraju se sve to nalepi.
Moze pravilnom ishranom mnogo da stuce.
Setnjom se ne trosi mnogo, nazalost...Osim ako ne setas 2-3 sata.


redukovala sam ishranu , na minimum, ubio me bog ako lazem , i za mesec dana samo 5 kg...a sad stoji  Smile...

To nije samo, to je odlicno, a za to sto stoji...to se svima desava, navikne se organizam.
I inace...mojne da gladujes  Smile
Ovo sto ti je Malkin predlozio je odlicno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Ова дијета ће ти избацити воду и гликоген за те две недеље (5-7кг), а онда следи јојо. Нема шансе да не вратиш килограме након овакве дијете, чим се вратиш на старо, па чак и ако гладујеш, још се можеш и разболети... Да, гладовањем се заиста можеш разболети.

Ако сада не држиш дијету, за почетак узми две недеље рачунај калорије, једи 4-5 пута мале оброке и једи све осим слаткиша, масних меса, масних пецива, пуномасних млечних производа, мајонеза, масних сосева и сл. Количина калорија не сме никако бити мања од 1200.

Након две недеље можеш прећи на дијету са ниским УХ.

Пример једног дана:

-1 јаје, 3 беланца и око 70г овсених пахуљица са водом и до 50 мл млека, може и без млека.
-120г куваног белог меса, салата
-120г куваног белог меса, 300г куваног, или печеног кромпира
-150г печене рибе (најбоље ослић), салата
-200 г немасног сира, салата
и ако си баш гладна можеш и једно цело јаје

Салата може да буде било шта, најбоље краставци, купус, зелена салата, карфиол...није пуно ни до 1 кг. Ако једеш парадајз, шаргарепу требало би ограничити количину на неких 500г. Користи маслиново уље за салате. До 2 велике кашике/дан.

Ове количине и намирнице горе су само пример за један дан и не треба их се слепо држати. Може се мењати редослед оброка, с тим што након 15ч не би требало узимати угљене хидрате. Ако пише 120г нечег, може се појести и 150, није погрешно. Сваког трећег, или четвртог дана можеш уместо кромпира убацити воће. Уместо ослића може туњевина.

Након 3 недљеље ове дијете изгубићеш сигурно 3-4 кг масти и неће бити јојо ефекта. Након овог треба прећи на ротације угљених хидрата, али то је већ ново поглавље.
Било би јако корисно да убациш неку активност, макра пола сата на дан.
Ништа не може на брзину. Smile

И још нешто, калоријски дефицит може да ради једно време, али након неког времена и уз неке друге факторе мањак калорија може довести до гојења!
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
Citat
Setnjom se ne trosi mnogo, nazalost...Osim ako ne setas 2-3 sata.

jbg sad  Smile


probacu malkine ,probacu ... ne podnosim da sam gladna . jako sam nervozna a i strasno bih zapalila cigateru a ni to ne mogu jer redukujem i to .

osma  Smile

nenade , hvala  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
HTC Sensation
Ajde,ajde,mozes ti to,jbg u pocetku jeste tesko al posle je mnogo lakse... Smile

Evo i Nenad ti je dao odlicne savete,tako da ti sad ostaje samo onaj najlaksi deo  Smile
I da se javis za 3-4 nedelje sa rezultatima  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
cuj sto mogu nego moram . bole me ladja i noge . nije to u fazonu " hocu da mi haljina iz izloga stoji ko na lutki" nego su zdravstveni problemi u pitanju. takodje hrcem  Smile..smetam muzu i bebi dok spavaju  Smile

naravno da cu da se javim , pod obavezno  Smile

hvala svima na savetima  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Setnjom se ne trosi mnogo, nazalost...Osim ako ne setas 2-3 sata.


Ево код мене у кући жив пример да се троши и то сасвим довољно да би се, уз редуковану исхрану коју је Сандра већ измастеровала, изгубило на килажи.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Може и шетња првих пар недеља да донесе неку корист, уколико се до сада ниси физички анагажовала.
После би већ требало прећи на неке напредније ствари, бицикла, лагано трчање...
У принципу женама је јако тешко да чак и уз редуковану исхрану смршају, уколико немају неку физичку активност. Кривац је ваш хормон естроген који воли да задржава телесне масти. Зато би и жене требало да раде вежбе са теговима и набаце који мишић (што је веома тешко и нема шансе да се пребилдујете било шта да радите), јер су на дуже стазе, мишићи најбољи потрошачи телесних масти, и у мировању повећавају количину потрошене енергије, а у некој активности већ значајно...
Могу се радити и неке вежбе у кућној варијанти..не може да шкоди.
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Јебига онда је моја мати екстрем по том питању пошто са својих 50 и кусур година од активности има спремаће куће цимање око ручка и шетњу пар колиметара дневно коју некад и прескочи а за 4-5 месеци скинула без по муке 20 и неку килу а никад није била гладна.
« Poslednja izmena: 25. Jul 2010, 14:37:43 od EmptyClip »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
@EC genetika cini cudo, od osobe do osobe je razlicito...Znam i ja brdo zena i devojaka koje mrsave bez ikakve muke  Smile

Baj d vej zene i trebaju dai maju masti, to sto smo mi, zene, debili, pa hocemo po svaku cenu i onog najmanjeg procenta da se resimo je druga stvar...Postoji razlog zasto nase telo prosto nece tako lako da da masti  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:32:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.