Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sporazum o specijalnim odnosima Srbije i RS potpisan juce u Banjaluci  (Pročitano 13484 puta)
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
kojim to pitanjima iz proslosti, konkretno?
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
misliš .....  Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630
@konjanik2 jos jedan od pripadnika za nezavisnos... Smile
Dali postoji neko drugo normalno rjesenje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
SonyEricsson k800i i D820
Postoji,mala Juga Smile
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630
Jednom sam bio u tome i ne dao Bog vise ikada. Sad samo Srbija ili Srpska. Mi smo htjeli jugu al neki drugi nisu. jedino stim imenom bi moglo proci auto, al i od toga treba bjezati, samo u krajnjoj nuzdi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
kojim to pitanjima iz proslosti, konkretno?

Zbog ratnog zločina uhapšen Jadranko Palija



26.10.2006 20:22

BRČKO - Pripadnici Državne agencije za istrage i zaštitu (SIPA) BiH uhapsili su juče oko devet časova ujutro na zelenoj pijaci Jadranka Paliju (37), zbog sumnje da je počinio ratni zločin u Pakracu.

Jadranko Pralija je, kako saznajemo, uhapšen po nalogu Tužilaštva BiH, a na osnovu potjernice iz Hrvatske za, navodno, počinjene ratne zločine na području Pakraca 1991. godine, kao pripadnik Vojne policije RSK.

Nakon hapšenja više od četiri časa trajao je pretres stana u brčanskom naselju Ilićka, gdje Palija živi sa suprugom Tanjom i desetogodišnjom kćerkom.

Tanja Palija je, šokirana događajem, izjavila da su joj pripadnici SIPA prilikom grubog ulaska u stan saopštili da joj je muž uhapšen zbog zločina protiv čovječnosti.

"Javili su mi prijatelji da je Jadranko uhapšen, a odmah nakon toga na vratima su se pojavili pripadnici SIPA i policije, pod punom ratnom opremom i tražili da otvorim. Tražila sam nalog proturivši ruku kroz vrata, a onda su me oni grubo odgurnuli i ušli u stan. U toku pretresa su bili korektni prema meni i djetetu", izjavila je nakon završenog pretresa Tanja Palija.

Ona je kazala da su pretreseni i podrum i potkrovlje, te da su pripadnici SIPA odnijeli porodične fotografije na kojima su ona i Jadranko sa prijateljima, njegove fotografije u uniformi, te značku Vojne policije RSK.

Palija je u Brčkom i među komšijama u naselju Ilićka bio poznat kao druželjubiv i vrijedan čovjek koji je porodicu izdržavao radeći kao prodavac na zelenoj pijaci. 

Odmah nakon hapšenja Jadranko Palija je prebačen u Sarajevo.

Rođen je u Sisku , a posljednjih deset godina živi u Brčkom.

http://www.nezavisne.com/vijesti.php?vijest=1607&meni=2


 Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
SonyEricsson k800i i D820
Viste jedino Konjanike htjeli Jugu ali kako se u Beogradu zacrrtava,nitko nije lud biti rob.
A gledaj ako ovako ostanje stanje u Srpskoj onda za 25 godina ce se zvati Rep. Bosnjacka,jer je Srpski natalitet veoma veoma slab. Smiley 1
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung S7220
A gledaj ako ovako ostanje stanje u Srpskoj onda za 25 godina ce se zvati Rep. Bosnjacka,jer je Srpski natalitet veoma veoma slab. Smiley 1
OOOOOO Nemoj da trabunjas... Da govorimo o Vojvodini pa ajde. Sto se Bosne tice to nije ni malo tacno. U RS se organizuju razne manifestacije i nagradjuju se ljudi sa troje i vise djece, urucuju se razne pohvale i.t.d... U Federaciji nema nista od toga. Dobro, reces pa sta je to, nista! E vidi... Sarajevo je veliki grad u kome zivi 30-40% Bosnjackog stanovnistva. Kada odes u grad popodne, vidjeces vrevu grada, vidjeces razlicite ljude... Nacudices se svemu. Mladi uce po 2-3 jezika, ganjaju internet, racunare, studiraju, prave karijere... Znaci, sve vise i vise nestaje onog Balkanskog mentaliteta i sve vise se okrece zapadu... Novac je u pitanju, karijere, na djecu se ni ne obraca paznja, razvode se brakovi... To je cinjenica i ona dolazi sa razvojem drzave i zbog teznje da se obezdbjedi egzistencija, zatim dolazi sa pohlepom koju nosi novo doba, drugacije vaspitanje i zivot naroda... Prosla su vremena kada se u porodici imalo po 5-6 djece... Evo kad podjem samo od moje familije... 
Negdje sam procitao podatak o stanovnistvu balkanskih drzava za 50 godina. Hrvatska bi trebala da ima oko 3,5 miliona, koliko Bosna sada. Srbija oko 7 miliona, a Bosna bi stajala ponajbolje, ali bi i ona bila u velikom minusu.
PS zaboravio sam da ti spomenem i odlazak maldih preko grane. Svi jedva cekaju da odpice...  Smile
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
kojim to pitanjima iz proslosti, konkretno?

Slabo ... gube vrijeme bezveze zamarajući se pitanjima prošlosti dok gube ekonomsku bitku u sadašnjosti.

Dupla šteta Smile

kojim to pitanjima iz proslosti, konkretno?

Zbog ratnog zločina uhapšen Jadranko Palija



26.10.2006 20:22

BRČKO - Pripadnici Državne agencije za istrage i zaštitu (SIPA) BiH uhapsili su juče oko devet časova ujutro na zelenoj pijaci Jadranka Paliju (37), zbog sumnje da je počinio ratni zločin u Pakracu.

Jadranko Pralija je, kako saznajemo, uhapšen po nalogu Tužilaštva BiH, a na osnovu potjernice iz Hrvatske za, navodno, počinjene ratne zločine na području Pakraca 1991. godine, kao pripadnik Vojne policije RSK.

Nakon hapšenja više od četiri časa trajao je pretres stana u brčanskom naselju Ilićka, gdje Palija živi sa suprugom Tanjom i desetogodišnjom kćerkom.

Tanja Palija je, šokirana događajem, izjavila da su joj pripadnici SIPA prilikom grubog ulaska u stan saopštili da joj je muž uhapšen zbog zločina protiv čovječnosti.

"Javili su mi prijatelji da je Jadranko uhapšen, a odmah nakon toga na vratima su se pojavili pripadnici SIPA i policije, pod punom ratnom opremom i tražili da otvorim. Tražila sam nalog proturivši ruku kroz vrata, a onda su me oni grubo odgurnuli i ušli u stan. U toku pretresa su bili korektni prema meni i djetetu", izjavila je nakon završenog pretresa Tanja Palija.

Ona je kazala da su pretreseni i podrum i potkrovlje, te da su pripadnici SIPA odnijeli porodične fotografije na kojima su ona i Jadranko sa prijateljima, njegove fotografije u uniformi, te značku Vojne policije RSK.

Palija je u Brčkom i među komšijama u naselju Ilićka bio poznat kao druželjubiv i vrijedan čovjek koji je porodicu izdržavao radeći kao prodavac na zelenoj pijaci. 

Odmah nakon hapšenja Jadranko Palija je prebačen u Sarajevo.

Rođen je u Sisku , a posljednjih deset godina živi u Brčkom.

http://www.nezavisne.com/vijesti.php?vijest=1607&meni=2


 Smile

tako znaci. hrvati ga optuzili, muslimani uhapsili, a on prodaje na pijaci (vjerovatno robu iz Srbije).

i ko sad pati od proslosti? vidis da se lik bavi privredom, vodi ekonomsku bitku u sadasnjosti, a vi mu nedate zato sto ste optereceni prosloscu.



IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
 Smile Smile

....dobra ova , dobra ....  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.