Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sporazum o specijalnim odnosima Srbije i RS potpisan juce u Banjaluci  (Pročitano 13482 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nisam upucena kako glasi ustav BiH ili sta li vec, ali i republikama (federalnim jedinicama) se cesto daje pravo da sklapaju bilateralne ugovore o saradnji sa drugim drzavama ili organizacijama..
Takodje, ta mogucnost se daje i raznim oblicima administrativnog organizovanja...
Da ta mogucnost ne postoji, RS ne bi mogla da sklopi sporazom.. prema tome... nije potrebna bilo kakva saglasnost drugog entiteta...


pa de ti meni navedi kojoj toj "federalnoj" jedinic u svijetu je dozvoljeno da sklapaju zajednicke ugovore sa drugom zemljom? to bi isto bilo ko kad bi zak sirak doso u svicarsku i sklopio ugovor samo sa djelom svicaraca koji pricaju francuzki. ali to samo ima u nasoj poharanoj bosni. Nista ja nisam rekao, samo kazem da nelupetaju kojekakve gluposti o stabilizaciji u regiju.Ovo samo dovodi do radikalizacije, sto i jeste cilj sa ovim ugovorom. Da su otisli u Sarajevo poslije posjete u Banjaluci i potpisali neki isti ugovor, nevjerujem da bi iko reagovo na ovo. Onda bi se radilo o sklapljanju sporazuma sa BIH.

 Pa kako bi tebi bilo da dodju visoki predstavnici, predsjednici i premijeri turske, saudiske arabijei, sta ja znam, u sandzak ili na kosovo i sklapaju neke saradnje pored beograda?
« Poslednja izmena: 28. Sep 2006, 01:17:49 od SavoNaSavi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
cuj da idu u sarajevo, kakvo sarajevo covjece? Mislis na Pale?
da slazem se, trebali su do Pala.
Jarane, ne'a bosne nikakve, to tebe lazu... Smile
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung S7220
cuj da idu u sarajevo, kakvo sarajevo covjece? Mislis na Pale?
da slazem se, trebali su do Pala.
Jarane, ne'a bosne nikakve, to tebe lazu... Smile

Tako je brate... Veliki pozdrav iz ratne prestonice!  :srbija:
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Divan jedan burek...ovaj

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3217
Zastava Pale-RS/BiH
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
SonyEricsson K700i
cuj da idu u sarajevo, kakvo sarajevo covjece? Mislis na Pale?
da slazem se, trebali su do Pala.
Jarane, ne'a bosne nikakve, to tebe lazu... Smile

Tako je brate... Veliki pozdrav iz ratne prestonice!  :srbija:
pozdrav i od mene    :srbija:
IP sačuvana
social share


U slučju građanskog rata bežite avionima JAT-a
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 738
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa de ti meni navedi kojoj toj "federalnoj" jedinic u svijetu je dozvoljeno da sklapaju zajednicke ugovore sa drugom zemljom? to bi isto bilo ko kad bi zak sirak doso u svicarsku i sklopio ugovor samo sa djelom svicaraca koji pricaju francuzki. ali to samo ima u nasoj poharanoj bosni. Nista ja nisam rekao, samo kazem da nelupetaju kojekakve gluposti o stabilizaciji u regiju.Ovo samo dovodi do radikalizacije, sto i jeste cilj sa ovim ugovorom. Da su otisli u Sarajevo poslije posjete u Banjaluci i potpisali neki isti ugovor, nevjerujem da bi iko reagovo na ovo. Onda bi se radilo o sklapljanju sporazuma sa BIH.

 Pa kako bi tebi bilo da dodju visoki predstavnici, predsjednici i premijeri turske, saudiske arabijei, sta ja znam, u sandzak ili na kosovo i sklapaju neke saradnje pored beograda?

Ocigledno da nemas pojma jer evo ti primera Vojvodina koja je obicna autonomna pokrajina je potpisala odredjene ugovore sa hrvatskom i madjarskom o ekonomskoj saradnji. Taj dogovor je potpisan od prilike pre godinu dana kada je nas "izuzetno pametni" predsednik skupstine potpisao te ugovore. Takodje Crna Gora dok je bila u sastavu zajednice imala je potpunu slobodu u potpisivanju ugovora sa stranim vladama (sad bih ocekivao odgovor od tebe "gde to ima, samo u Srbiji").

Ma specijalno glupo

Da li je glupo ili ste se vi hrvati usrali da Srbija i RS se ujedine u jednu drzavu i da ova veza bude neka osnova za skorasnje ujedinjenje Srpstva.
Kako ste samo cinicni cim smo mi potpisali neki dogovor odmah se vi hrvati svi javljate i odmah kao iz straha postujete neke gluposti i tako uveravate sebe u neke vase izmisljotine.

                SRBIJA - REPUBLIKA SRPSKA = UVEK JEDNO !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung S7220
SRBIJA - REPUBLIKA SRPSKA = UVEK JEDNO !!!

Uvijek... Sta vise mi preko Drine nikad jace nismo osjecali nacionalno jedinstvo... i nikad vise nismo slavili uspijeh majke Srbije nego sad...  Smile
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
Uspjeh u vaterpolu?
pa slavilo se i do sada,i vise i cesce. koliko ja znam...

a to za nacionalno jedinstvo, bas i ne znam...
ni sa jedne strane drine.
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung S7220
Uspjeh u vaterpolu?
pa slavilo se i do sada,i vise i cesce. koliko ja znam...

a to za nacionalno jedinstvo, bas i ne znam...
ni sa jedne strane drine.


Pocni da slavis krsnu slavu i uzmi knjigu istorije iz osnovne skole... koristice ti...
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
 Smile

jel vec pise u istoriji? ne bi me cudilo. kakvu vlast imamo...
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung S7220
Smile

jel vec pise u istoriji? ne bi me cudilo. kakvu vlast imamo...

po 1000-ti put slusam na ovom forumu kako kidisete na vlast skrstenih ruku... Dali ce se to ikad promijeniti?
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.