Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 06:44:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sponzoruše  (Pročitano 3333 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 395
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 6630
Pa budi muska sponzorusa... Smile Smile Smile

A inace, upravo sam raskinuo pre par dana sa devojkom sa kojom sam se zabavljao mesec dana... Nije sponzorusa ali ima tako pogresna shvatanja (barem su meni pogresna)...npr..totalno ne kapira da je ok da devojka plati pice..naravno da cu da odbijem..mozda cu da prihvatim svaki 10ti put ali kultura je u pitanju da se ponudi ponekad...i ovo je samo jedan primer ali imala je bas mnogo nekih tripova koje su totalno  Smile Smile ..rekao sam joj lepo ali totalno ne kapira..misli da je to normalno...i posle kazu da sam ja imao lose drustvo  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
To face an ancient foe you take your sword in hand
And cling to the faint glimmer bestowed on you by her
Although you are reluctant you have to fight again
To be forever more the hero that you were
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


dobro je danas,sutra će biti gore

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 222
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia TamoNeki
                -Najveći broj nas koji svakodnevno odvojimo deo svog vremena da bi razmenivali mišljenja po raznim temama sa ovoga foruma nikada nije bila u vezi sa sponzorušom ili sponzorom,ja čak iskreno mislim da za 34 godine svoga života nikada nisam upoznao niti jednu sponzorušu,tako da bih vrlo teško mogao da diskutujem na tu temu,za sponzoruše je pre svega potrebna lova,a tipovi koji imaju lovu,i krešu sponzoruše čisto sumnjam da "tipkaju" po tastaturi i razmenjuju svoja iskustva sa nama,ovde,ali imao sam jedan odličan primer sa svojom dugogodišnjom prijateljicom,pa ću vam na osnovu njenog iskustva preneti da neke sponzoruše odlično prođu sa svojim sponzorima:
                                                              Naime moja prijateljica(starija je od mene oko 10 godina),ima troje dece i do skoro je bila udata,posle razvoda na kafici sa mnom i mojom suprugom otvorila nam je srce i ispričala njenu životnu priču-pre 18 godina njen pokojni otac,inače vrlo bogat čovek ostavio je njoj na ime testamenta 500.000 maraka(DM),stan na kalvariji u zemunu  i kuću na senjaku,ona se posle udaje za sada svoga bivšeg supruga dogovorila sa njme da uživaju u životu,nezapošljavaju se i putuju po svetu,to je nažalost trajalo vrlo kratko,jer je njen muž izlazeći sa društvom po "ibarskoj magistrali" upoznao tada anonimnu,a sada vrlo poznatu pevačicu "indiru radić".................i da vas više nesmaram,dao joj je za prvu ploču koju je snimila 30.000 dm, vodio je  7 puta u tunis na letovanje,dok je ženu slao u grčku,govoreći joj "verlovali "ili ne  da nemože da ide sa njom  pošto mora u banju selters,jer navodno ima problema sa kičmom,po rečima moje komšinice avantura njenog muža sa dotičnom pevaljkom koštala je nju oko 150.000 Dm-vrlo skupa banja selters ,inače nalazi se kod Mladenovca....
                                ...i   tako  neke sponzoruše  dobro prođu sa svojim sponzorima! Smile
IP sačuvana
social share
"ko na vreme shvati da život kratko traje,on se samo tuca i za sve mu kurac puca!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 86
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6600
moj komentar?devojke vredne sazaljenja i nista vise
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 06:44:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.