Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sponzoruse i sponzori - da pricamo otvoreno  (Pročitano 19200 puta)
25. Feb 2006, 13:25:06
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.52
mob
HTC Touch HD, Luna
Ova tema je uvek aktuelna i uvek se provlaci neka nit ili se sve zavrsi na njoj!

Da li su sponzoruse postale sve devojke oko nas ili se jos uvek moze jedva naci jedna tanka granica.

Svi se secamo sponzorusa 90 tih a i danas ih srecemo kao mlade mame, i jos se drze dobro.

Pre nekoliko godina je bio leophodno da imas dobar auto da bi imao dobru cicu. Nakon toga su se okolnosti malo promenule i bilo je potrebno da barem imas auto. A danas smo se vratili ponovo na to da imas mnogo dobar auto pa se cak otislo i dalje. Sada ti treba i motor i gliser i ...

bez ikakve uvrede (prsten i zlatni lanac, da ce ti bosanac samo ...) na ove prostore sponzorstvo je doslo sa strane konkretno mislim na bosnu i crnu goru , a mi domaci smo to tako prihvatili ne zbog toga sto nam se to svidelo i zbog toga sto smi imas sa cim da pariramo vec jednostavno tako se jedino moglo doci do dobre ribe. Da se ne lazemo, svi mi muski zelimo extra cicu pored sebe. a one to extra znaju da jako lepo iskoriste.

neka ovo bude kao uvod ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Samo opusteno...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 731
Zastava Moscow, Russia
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
mob
Apple iPhone3G
bez ikakve uvrede (prsten i zlatni lanac, da ce ti bosanac samo ...) na ove prostore sponzorstvo je doslo sa strane konkretno mislim na bosnu i crnu goru , a mi domaci smo to tako prihvatili ne zbog toga sto nam se to svidelo i zbog toga sto smi imas sa cim da pariramo vec jednostavno tako se jedino moglo doci do dobre ribe. Da se ne lazemo, svi mi muski zelimo extra cicu pored sebe. a one to extra znaju da jako lepo iskoriste.

cista glupost!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 77
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Šta je heto autor da kaže???
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Note 10+
Pazi sad ko da su Bosna i Crna Gora centar sveta,pa eto i ta posast dosla u selo Beograd i Srbiju.
Vecu glupost nisam cuo.
Pa valjda svako zlo prvo dodje u najveci grad u ovom delu Evrope,pa tek se onda polako siri ka unutrasnjosti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Focus...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 667
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung SGH-D500
Prica o sponzorima i sponzorusama je toliko puta ponovljena, ali ja uopste ne vidim razlog da se takve osobe komentarisu.
Pre svega, ako ih takav izbor devojke cini srecnim, njihov je problem. Niti ima razloga da ih ubedjujes u suportno, a ni nacina. Na kraju krajeva, njihov je i zivot, i oni biraju kako ce da se ponasaju.
Licno gledam da mi devojka odgovara kao licnost, i da ja njoj odgovaram.
Medjutim iza toga leze dublji problemi degradacije sistema vrednosti u drustvu. Ali i to je petstomilionaputa prezvakana tema, tako da ne vidim razlog da se o njoj govori.
IP sačuvana
social share
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe... A. Einstein
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Note 10+
Ma brate ako mora vec da se placa ja volim da platim kurvicu,a ne ove da mi se foliraju i femkaju.
Sa ravicama znas na cemu si,a i prave drugarice su,mnogo iskrene.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

xaxaxxaxaxaxa

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42
OS
MacOS X
Browser
Safari 416.12
Ma sponzorusa ima sve vise zato sto sve vise devojaka ima bolesnu ambiciju da zive sto je bolje i lagodnije,a ljubav?Ma to vise  nepostoji ili ja ludim ili mi se cini da ima sve vise kurvetina?!!Ma gore nego u Rusiju! Smile
IP sačuvana
social share
Sha Bilo
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.52
mob
HTC Touch HD, Luna
u novom sadu su samo koji oni koji su dosli sa strane uglavnom sponzori.

konkretno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
Da nema sponzora, ne bi bilo ni sponzorusa...
U ostalom, prostitucija (u bilo kom obliku) je najstariji zanat na svetu... od stare Grcke, na ovamo sa osvrtom na gejse..
Elem.. razlika je u tome sto se od njih zahtevalo da pored izgleda imaju u glavi nesto vise od pileceg mozga, ali tada sponzori nisu bili obicni mulci koji su se obogatili preko noci, vec ljudi istancanog ukusa i velikih seksualnih i drugih apetita...
U sustini... ako hoces da imas ekstra ribu koja je je van tvojih mogucnosti, plati pa klati... prosto i jednostavno... robno-novcana razmena Smile

To sto su takve osobe (muskog i zenskog pola) idoli mladih... e... pa, to morate da zapitate njihove roditelje...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

xaxaxxaxaxaxa

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42
OS
MacOS X
Browser
Safari 416.12
Ali,to je nije toliko zastupljeno po Evropi koliko u drzvama stare Jugoslavije,naravno da su ratovi,beda i sve sto ide uz to doprineli da bude ovako.Sto je najgore,neke majke podrzavaju svoje cerke i kupuju im garderobu da bi sto bolje i izazovnije izgledale,da bi uhvatile sto bolje sponzore.  Smile
IP sačuvana
social share
Sha Bilo
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.