Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Spomen-obeležje poginulima 1999. (relativizacija nato zlocina)  (Pročitano 10092 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 263
Zastava УБеркистан
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Citat
I da, bombardovanje je bio jedini put da se skine Sloba. To je bila poslednja opcija NATO-a, ali nisu smeli da dopuste da im Srbija pokvari planove. Zato sad pamet u glavu i razmislite dva puta sta radite Smile (govorim o radikalskoj populaciji Smile )

Мислим да си паметнија ако не говориш ништа. У прилог томе постављам овај клип.Срамота!


Уживај у скидању Милошевућа.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 926
Zastava Vanuatu, međ' šljivama
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 3720c

Ja jos nisam ni cula, ni procitala njegovu izjavu gde on poziva NATO na bomb. Srbije Smile


Ja jesam. I šta ćemo sad? Imaš je ina internetu. Rekao je NATO-u u intervjuu za neki nemački nedeljnik ( Špigl ili Velt ) da nastavi sa bombardovanjem i da će vlast u Srbiji popustiti. Treba li podsetiti da se nalazio u Nemačkoj ( daleko od tih istih bombi ). Da ga nije Zvezdan ubio, našao bi se neko drugi ko bi se latio toga posla.
« Poslednja izmena: 23. Maj 2008, 21:10:30 od Gibanichar »
IP sačuvana
social share
Mene sve rane moga roda bole,
I moja duša s njim pati i grca.


Neću da budem Švabo, u životu i u kinu

Naše će sjene hodati po Beču, lutati po dvoru, plašeći gospodu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
Citat
Milica Rakic

Roditelji te nesretne devojcice su bili protiv zloupotrebe pogibije njihovog deteta i podizanja spomenika na Tasmajdanu, ali ko te pita, dobrovoljni davaoci tudjih zivota podigli spomenik, cuti kad profesionalne narikace pocnu da lelecu.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0


Danas je takva situacija da se to secanje na zlocin i bombardovanje ni ne obelezava kako bi trebalo, a sve zbog toga sto je to "Slobino maslo". Civilne zrtve tu i nisu bitne. Danas imamo situaciju da nekoliko clanova ovog foruma sa ocigledno zaostalim mozgom izjave da je bolesno to sto je pokojna Milica Rakic proglasena za sveca velikomucenika...

Ajde postedite me vise te Milice Rakic  Smile Sta cemo sa decom koja i dan dans umiru od raka, kao posledice osiromasenog uranijuma!? Bombardovanje je moglo da se spreci vrlo, vrlo lako. Ja za bomb. ne krivim NATO ni 10% ... Sloba i radikali (koji su inace "pobedili" NATO) su na kraju potpisali isto ono+ jos mnogo vise (na stetu Srbije), sto su mogli da potpisu i pre bombardovanja (cime bi isto sprecio). Dakle, zasto su oni to uradili? Ili su glupi, ili su placeni od strane Albanaca (koji su na konto bombi '99 dobili drzavu) ili su cuvali svoje fotelje ... mislim da je ovo zadnje Smile
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14

Pa izgleda jeste. Demokratija se sprovodi bombama ili nece zaziveti. Nema tu neke matematike.


Je li, je l' tebi ispran mozak, ili te neko platio da tako govoriš? Jedino ako je nad tobom obavljena jedna ili obe navedene procedure mogu da razumem zašto ovako govoriš.
Koja demokratija čoveče? Ti ovu DEPONIJU u kojoj sad živimo nazivaš demokratijom i zahvaljuješ bombama od kojih su ginuli moja ( a verujem i tvoja ) braća, ujaci, stričevi na njoj???? Izvini, ali ma koliko te ova izjava vređala, ovakve tvoje reči može da izgovori samo umobolnik. Onaj ko opravdava bombardovanje i ubijanje sopstvenoga naroda zaoista nijeništa drugo nego ili ludak ili veleizdajnik. Pritom pojmom izdajnik, ne baratam kolokvijalno, poput radikala.
care....crowz je bio ironican Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Citat
Ajde postedite me vise te Milice Rakic  Smile

spodobo....ti nas postedi prepostenog i prepodobnog nosioca vizije iz aleje velikana(trenutna adresa....mozda ce pasti preseljenje Smile Smile Smile Smile)
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
LG Nexus 5
Je li, je l' tebi ispran mozak, ili te neko platio da tako govoriš? Jedino ako je nad tobom obavljena jedna ili obe navedene procedure mogu da razumem zašto ovako govoriš.
Koja demokratija čoveče? Ti ovu DEPONIJU u kojoj sad živimo nazivaš demokratijom i zahvaljuješ bombama od kojih su ginuli moja ( a verujem i tvoja ) braća, ujaci, stričevi na njoj???? Izvini, ali ma koliko te ova izjava vređala, ovakve tvoje reči može da izgovori samo umobolnik. Onaj ko opravdava bombardovanje i ubijanje sopstvenoga naroda zaoista nijeništa drugo nego ili ludak ili veleizdajnik. Pritom pojmom izdajnik, ne baratam kolokvijalno, poput radikala.

Bio sam sarkastican ali nisi skontao, nema veze.

Nigde neces videti da sam ja opravdao bombardovanje. Niti ovde, niti bilo gde u svetu. Samo idiot to moze da opravda.

P.S.

Ne obazirite se na postove malecke, nema svrhe. Ubrzo ce ponovo na spavanje...
« Poslednja izmena: 23. Maj 2008, 21:17:25 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 926
Zastava Vanuatu, međ' šljivama
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 3720c


Ajde postedite me vise te Milice Rakic  Smile

Možemo da ti pričamo onda o Sanji Milenković iz Varvarina, pa o putnicima u vozu Beograd- Solun koji su igrali karte kad ih je pogodila granata u Grdelici, ili da ti pričamo o Nišlijama koji su išli na pijacu kada su gađani kasetnim bombama, inače zabranjenim PO SVIM pravilima ratovanja. No, težinu ove nevino prolivene krvi jedan umobolnik poput tebe nikad neće shvatiti. Žalim te. Ali ne toliko da te ne bih proterao iz Srbije.
IP sačuvana
social share
Mene sve rane moga roda bole,
I moja duša s njim pati i grca.


Neću da budem Švabo, u životu i u kinu

Naše će sjene hodati po Beču, lutati po dvoru, plašeći gospodu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 926
Zastava Vanuatu, međ' šljivama
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 3720c
Je li, je l' tebi ispran mozak, ili te neko platio da tako govoriš? Jedino ako je nad tobom obavljena jedna ili obe navedene procedure mogu da razumem zašto ovako govoriš.
Koja demokratija čoveče? Ti ovu DEPONIJU u kojoj sad živimo nazivaš demokratijom i zahvaljuješ bombama od kojih su ginuli moja ( a verujem i tvoja ) braća, ujaci, stričevi na njoj???? Izvini, ali ma koliko te ova izjava vređala, ovakve tvoje reči može da izgovori samo umobolnik. Onaj ko opravdava bombardovanje i ubijanje sopstvenoga naroda zaoista nijeništa drugo nego ili ludak ili veleizdajnik. Pritom pojmom izdajnik, ne baratam kolokvijalno, poput radikala.

Bio sam sarkastican ali nisi skontao, nema veze.

Nigde neces videti da sam ja opravdao bombardovanje. Niti ovde, niti bilo gde u svetu. Samo idiot to moze da opravda.

P.S.

Ne obazirite se na postove malecke, nema svrhe. Ubrzo ce ponovo na spavanje...

Onda izvini. Ali post neka ostane za one koji ipak opravdavaju bombardovanje. A ima takvih imbecila ovde.
IP sačuvana
social share
Mene sve rane moga roda bole,
I moja duša s njim pati i grca.


Neću da budem Švabo, u životu i u kinu

Naše će sjene hodati po Beču, lutati po dvoru, plašeći gospodu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
Kratka prica iz mog komsiluka: Klinac srednjoskolac napaljen zaleteo se goloruk na tipa sa pistoljem. Tip je bio milostiv, nije ga ubio vec mu je pucao u koleno.

Pitanje: Ko je krivac?

P.S. malo offtopica
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.