Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 03:52:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Spider-Man: Web of Shadows  (Pročitano 3202 puta)
24. Mar 2009, 21:28:25
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 6120
Spajdermen se još jednom susreće s pretnjom njegovom voljenom gradu, a ova nadmašuje sve dosad viđene krize. Od samog početka igre u centar pažnje igrača postavlja se Venom, koji i dalje nije odustao od želje da se obračuna s našim herojem. Pored toga, on potajno zaražava građane, pretvarajući ih u simbiotske nakaze koje napadaju sve što im se nađe na putu, a regularne snage reda i mira, naravno, ne uspevaju da izađu na kraj s njima. Ipak, ni staromodni kriminal nije zakazao, pa ćete, kao da invazija vanzemaljskih parazita nije dovoljna, morati da se obračunavate i s uličnim bandama, poznatim ovozemaljskim zlikovcima koje ćete sretati tokom igre. Pored svega, treba da održite i kontrolu nad simbiotskim odelom koje pokušava da vas obuzme, kao što smo to videli u filmu.

S tehničke strane, Spider-Man: Web of Shadows može se "pohvaliti" totalnim nedostatkom naprednijih grafičkih podešavanja, kao i nezgrapnim načinom upravljanja, koji očigledno ukazuju na to da PC nije bio primarna meta ovog naslova. Pored toga, većina objekata u "svetu" oblepljena je jednoličnim teksturama, dok pojedini likovi, a prvenstveno sam Spajdermen, zvuče grozno. To je prava šteta, pošto bi dobra glasovna gluma mogla da doprinese stvaranju dobre atmosfere, preko potrebne ovakvom naslovu, u kom vodimo lik rastrzan između svetlosti i tame, primoran da balansira između dve krajnosti kako bi preživeo.

Nažalost, ta borba u igri poprima većinom kozmetički karakter, pošto ćete retko biti primorani da koristite specifične sposobnosti vaših odela, pa se možete bez većih muka opredeliti za put po svojoj želji. Tako ćete u svakom trenutku moći da nosite klasično Spajdermenovo crveno-plavo odelo, koje se odlikuje većom agilnošću i bržom regeneracijom energije, ili crnu simbiotsku varijantu, u kojoj ćete biti daleko jači, pa ćete zadavati razornije udarce i biti u prilici da bacate automobile na protivnike.

Rešavanjem primarnih i opcionih misija sakupljaćete iskustvene poene, koje ćete moći da trošite na nadogradnju specifičnih mogućnosti jednog ili drugog odela, čime ćete moći da se specijalizujete za stil borbe koji vam odgovara. Tako ćete uspevati da izvodite širok dijapazon brzih, razornih ili onesposobljavajućih udaraca, a igra će se putem (obaveznih) trening misija postarati za to da ih možete izvesti i vezanih očiju. Ipak, igra zaostaje u pružanju pravog izazova igračima, pa će korišćenje naprednih tehnika biti samo način da se malo zabavite tokom dosadnog ugnjetavanja predstavljenih protivnika. Dinamične borbe s glavnim protivnicima drastično odstupaju od opšte monotonije i svakako čine najlepši segment ove igre, od koje su mnogi igrači ipak očekivali daleko više.


Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 996
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
SonyEricsson k800i
Preshao sam i mogu reci da je na nivou Spider-man 3. Mislim pricha je dobra, posebno mi se svidela chinjenica da sam celu igru preshao crnim odelom, i na pochetku sam birao da reshavam odredjene deonice kao normalan, ali zarad roleplayinga sam kasnije birao zle stvari i na kraju kada me je Mary Jane naterala da ne koristim crno odelo bilo mi je veoma zanimljivo igrati sa obichnim jer je sistem borbe tu mnogo drugachiji. Pricha iako me je uvukla ima dosta rupa i nije predstavljena na najbolji nachin. U jednom delu sam se pitao odakle mi se Moon Knight pojavio, kao i shta se dogodilo od planova Spideya i Black Cat da obore Kingpina. Anyway bossovi su mi bili veoma zanimljivi, dok od obichnih neprijatelja su samo oni malo veci(velichine Venoma) bili zanimljivi sa bijenje, ovi velichine obichnih ljudi su prelako padali, a kada sam dobio AoE tentacle napad koji je mogao da se upgraduje 4 puta igra je postala prelaka. Grafika mi se chini lepshom od one u Spider-man 3 zbog dodatnih efekata koji se posebno vide na obichnom kostimu, kao i odredjenih efekata pri napadima(mreza odnosno pipci), ali sada igra izgleda daleko manje realno. Anyway, kraj igre postaje malo zanimljiv jer svi postaju simbionti i vi sa S.H.I.E.L.D.-om organizujete neke konvoje za spas prezivelih, ali posle 2 sata i to je postalo dosadno. Takodje bacanje mreze je drugachije, tako sada se ne gleda blizina zgrade toliko striktno kao ranije i deshava se da pusti mrezu u nebo, za razliku od Spider-mana 3 gde je sve bilo lepo i realno vezano za zgrade, anyway moja preporuka jeste da batalite ovo i odigrate Ultimate Spider-man, koji je na isti fazon, samo sa zanimljivim misijama, kao i mogucnoshcu igranja sa Venomom(koja je nazalost za razliku od ovog dela mnogo kratka)
IP sačuvana
social share
steta sto nema wipeout za pc,obozavam avionske simulacije kao sto rekoh
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Memento Mori

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7891
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
dokle vise ?

Prvi deo je nezaboravan.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Vrlo bih voleo da ga se okanu vise...
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U can't handle the truth!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2336
Zastava Ormar tvoje cure
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Samsung S4
Vrlo bih voleo da ga se okanu vise...

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
I don't need to get a life. I'm a gamer. I have lots of lifes!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


av,av,av.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 206
Zastava vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Motorola 
upravu ste Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 528.1
mob
Nokia Neka stara nokia
meni je najbojli bio jedan deo sto sam igrao na soniju,gde imas nesto da pucas mrezne lopte,pa da napravis stit od mreze,pa on pukne,i oduzme ovima,pa sve zivo...

kad ce ovo izici?
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 996
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
SonyEricsson k800i
Izashlo je sine
IP sačuvana
social share
steta sto nema wipeout za pc,obozavam avionske simulacije kao sto rekoh
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 03:52:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.