IN < - Specijalni simboli za upotrebu na Facebook, Twitter, Myspace - >LO
(1/6) > >> :: Odgovori!
Autor: SerbianFighter :
Obrnuti alfabet:

¿ ¡ ˙ z ʎ x ʍ ʌ n ʇ s ɹ b d o u ɯ ן ʞ ɾ ı ɥ ƃ ɟ ǝ p ɔ q ɐ
(¡ʍʇɟ ‘ʇsıssɐןoqɯʎs)

Strelice i pokazivači:

➔ ➘ ➙ ➚ ➛ ➜ ➝ ➞ ➟ ➠ ➡ ➢ ➣ ➤ ➥ ➦ ➧ ➨ ➩ ➪ ➫ ➬ ➭ ➮ ➯ ➱ ➲ ➳ ➴ ➵ ➶ ➷ ➸ ➹ ➺ ➻ ➼ ➽ ➾ ← ↑ → ↓ ↔ ↕ ↨ ↻ ↺ ☚ ☛ ☜ ☝ ☞ ☟

Krstići i zvezde:

✙ ✚ ✛ ✜ ✝ ✞ ✟ ♰ ♱ ✠ ✡ ✢ ✣ ✤ ✥ ✦ ✧ ✩ ✪ ✫ ✬ ✭ ✮ ✯ ✰ ✱ ✲ ✳ ✴ ✵ ✶ ✷ ✸ ✹ ✺ ✻ ✼ ✽ ✾ ✿ ❀ ❁ ❂ ❃ ❄ ❅ ❆ ❇ ❈ ❉ ❊ ❋

Geometrijski oblici:

❍ ❏ ❐ ❑ ❒ ■ ◆ ◊ ● ◗ ▄ █ ▌ ▐ ░ ▒ ▓ ␥ ■ □ ▪ ▫ ▬ ▲ ► ▼ ◄ ⎔ ▢ ■ □ ▢ ▣ ▤ ▥ ▦ ▧ ▨ ▩ ▪ ▫ ▬ ▭ ▮ ▯ ▰ ▱ ▲ △ ▴ ▵ ▶ ▷ ▸ ▹ ► ▻ ▼ ▽ ▾ ▿ ◀ ◁ ◂ ◃ ◄ ◅ ◆ ◇ ◈ ◉ ◊ ○ ◌ ◍ ◎ ● ◐ ◑ ◒ ◓ ◔ ◕ ◖ ◗ ◘ ◙ ◚ ◛ ◜ ◝ ◞ ◟ ◠ ◡ ◢ ◣ ◤ ◥ ◦ ◧ ◨ ◩ ◪ ◫ ◬ ◭ ◮ ◯ ◰ ◱ ◲ ◳ ◴ ◵ ◶ ◷

Linije:

─ │ ┌ ┐ └ ┘ ├ ┤ ┬ ┴ ┼ ═ ║ ╒ ╓ ╔ ╕ ╖ ╗ ╘ ╙ ╚ ╛ ╜ ╝ ╞ ╟ ╠ ╡ ╢ ╣ ╤ ╥ ╦ ╧ ╨ ╩ ╪ ╫ ╬

Simboli:

☑ ☒ ☓ ✓ ✔ ✕ ✖ ✗ ✘ ✁ ✂ ✃ ✄ ✆ ✇ ♺ ✈ ✉ ✌ ✍ ✎ ✏ ✐ ✑ ✒ ⎗ ⎘ ⎙ ⎚ ⎈ ⎋ ☽ ☾ ☀ ☼ ☁ ☂ ☃ ☄ ★ ☆ ☇ ☈ ☉ ☊ ☋ ☌ ☍ ☎ ☏ ☙ ☠ ☡ ☢ ☣ ☤ ☥ ☦ ☧ ☨ ☩ ☪ ☫ ☬ ☭ ☮ ☯ ☸ ☹ ☺ ☻ ☿ ♀ ♁ ♂ ♃ ♄ ♅ ♆ ♇ ♈ ♉ ♊ ♋ ♌ ♍ ♎ ♏ ♐ ♑ ♒ ♓ ♔ ♕ ♖ ♗ ♘ ♙ ♚ ♛ ♜ ♝ ♞ ♟ ♠ ♡ ♢ ♣ ♤ ♥ ♦ ♧ ♨ ♩ ♪ ♫ ♬ ♭ ♮ ♯

Matematika i novac:

‰ ‱ ª ⁿ ₤ € ¢ £ ℅ № ₧ ½ ¼ ¾ ⅛ ⅜ ⅝ ⅞ ° ± ¹ ² ³ ⁴ ⁵ ⁶ ⁷ ⁸ ⁹ ⁰ µ ∀ ∂ ∃ ∅ ∆ ∇ ∈ ∉ ∊ ∍ ∏ ∑ − ∗ ∙ √ ∝ ∞ ∠ ∧ ∨ ∩ ∪ ∫ ∴ ∶ ∼ ≅ ≈ ≠ ≡ ≢ ≤ ≥ ⊂ ⊃ ⊄ ⊆ ⊇ ⊕ ⊗ ⊥ ⋄ ⋅
➀ ➁ ➂ ➃ ➄ ➅ ➆ ➇ ➈ ➉ ➊ ➋ ➌ ➍ ➎ ➏ ➐ ➑ ➒ ➓Ⓐ Ⓑ Ⓒ Ⓓ Ⓔ Ⓕ Ⓖ Ⓗ Ⓘ Ⓙ Ⓚ Ⓛ Ⓜ Ⓝ Ⓞ Ⓟ Ⓠ Ⓡ Ⓢ Ⓣ Ⓤ Ⓥ Ⓦ Ⓧ Ⓨ Ⓩⓐ ⓑ ⓒ ⓓ ⓔ ⓕ ⓖ ⓗ ⓘ ⓙ ⓚ ⓛ ⓜ ⓝ ⓞ ⓟ ⓠ ⓡ ⓢ ⓣ ⓤ ⓥ ⓦ ⓧ ⓨ ⓩ

Tipografski:

¶ ’ ’ ” ” ‚ „ ′ ″ ‐ ‑ ‒ - — ― ¡ ‼ ⁈ ⁉ ‽ ␦ ® © ™ § … † ‡ ƒ ‖ ‗ ‹ › ⁄ ❛ ❜ ❝ ❞ ❡ ❢ ❣ ❤ ❥ ❦ ❧ st ſt ffl fi

Grčki alfabet:

Α Β Γ Δ Ε Ζ Η Θ Ι Κ Λ Μ Ν Ξ Ο Π Ρ Σ Τ Υ Φ Χ Ψ Ω α β γ δ ε ζ η θ ι κ λ μ ν ξ ο π ρ ς σ τ υ φ χ ψ ω ϑ ϒ ϕ ϖ

OCR Simboli:

⑊ ⑉ ⑈ ⑇ ⑆ ⑅ ⑄ ⑃ ⑂ ⑁ ⑀


Napomena: Ukoliko prenosite, navedite izvor www.Burek.com!
Autor: 3maj001 :
Citat



е ово ме занима шта је ... ја га видим као квадратић у коме су уписана два двоцифрена броја један испод другог ... и тако видим половину знакова из првог поста ... и некако ми није јасна сврха истих 

Мислим ... пропуштам ли нешто или је то то што би требало да се види?
Autor: SerbianFighter :
Pogledaj sad, setovao sam Arial, kapiram da on radi i u XP kako treba.
Autor: ThePhilosopher :
Ja vidim sve
Autor: 3maj001 :
у принципу није битно, не планирам да их користим а вероватно је до мене пошто су ми браузери као из зоне сумрака ... али и даље све то ја видим овако ... на Мозили и Хрому


> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana