Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Spasite sebi život, nosite tesne haljine  (Pročitano 18011 puta)
25. Jan 2015, 12:16:01
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
Browser
Mozilla Firefox 35.0

Njoj je uska haljina spasila život


Neverovatan slučaj se dogodio u Engleskoj. Davdesetjednogodišnja Zoe Tarner preživela je stravičnu saobraćajnu nesreću zahvaljujući uskoj haljini koju je nosila te većeri.



 Do udesa je došlo kada je su se sudarili taksi, u kom je ona bila sa još tri prijateljice, i kamion koji je prevozio cement.

Na mesto stravičnog udesa vatrogasci su došli za pet minuta. Da bi spasili povređene putnike morali su da iseku vozilo.  Njene prijateljice dobile su povrede opasne po život, dok je Zoi neverovatnom srećom uspela da izbegne gotovo sigurnu smrt.

 Kako se ona spasila?

Tajna je u uskoj haljini koju je nosila te noći.

Doktori su rekli Zoi da nije nosila tako tesnu haljinu, koja je delovala kao staromodni korset i zadržala kosti na mestu, da verovatno ne bi preživela. Lekari su sigurni da bi u suprotnom kosti definitivno probile vitalne organe što bi za posledicu imalo unutrašnje krvarenje i gotovo sigurnu smrt. Zoi je bila u šoku.

- Iako deluje da sam lako izvukla, krajnji rezultat je mogao da bude mnogo gori. Bila sam u nezamislivim bolovima. Sećam se da sam razmišljala da moram što pre da otkopčam sigurnosni pojas. Bol je bio toliko jak da nisam mogla da hodam, bukvalno sam samo ispala iz kola, priseća se Zoi. 

Posle nesreće, Zoi je prevezena u bolnicu gde joj je urađen skener i dat morfijum zbog jakih bolova. Konstatovane su joj višestruke povrede uključujući i naprsnuće karlice, prelom pršljenova i grudnog koša.   

- Mislila sam da su svi drugi mrtvi. Bila sam u tolikom šoku da nisam ni shvatila koliko su moje povrede bile ozbiljne. Dok sam ležala u bolničkom krevetu nisam mogla da pomerim noge. Bila sam jako uplašena jer nisam znala da li ću moći ponovo da hodam...Samo sam želela da moji roditelji budu tu... Bol je bio zastrašujuć, priča Zoi.



 Usku crvenu haljinu Zoi je obukla za proslavu kojoj je prisustvovala te večeri, a ispostavilo se da je na mnogo načina ona bila dobar izbor. 

- Srećna sma što sam živa. Nisam mogla da verujem da mi je haljina spasla život. Kada pomislim na to da sam te večeri mogla da obučem drugu haljinu hvata me jeza. To je najbolje potrošen novac ikada! 

Ušće
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
dobar savet
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
eh....sreca u nesreci....
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.