Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Spanija deklasirala Retardirano plave  (Pročitano 4723 puta)
21. Avg 2004, 12:24:42
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Grrrrrrr... Pukli smo nista me ne pitajte, kad nadjem negde zvanicni izvestaj poslacu vam...

(02. May 2007, 21:47:09)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
"Španska mušica" oborila "plave"
21.08.04. 12:05

Srbija i Crna Gora - Španija 68:76


Košarkaši Srbije i Crne Gore zagorčali su život kako sebi, tako i svim ljubiteljima igre pod obručima u našoj zemlji, pošto su u 4. kolu olimpijskog turnira u Atini poraženi od Španije sa 76:68.

Krajem treće četvrtine plavi su vodili sa 52:49, ali su u poslednjoj deonici Španci odigrali pametno i racionalno i brzo došli u prednost, koju su sačuvali do kraja.

Najefikasniji u našoj ekipi bili su Bodiroga sa 14 i Drobnjak sa 13 poena. Radmanović je postigao 10 poena, baš kao i Vujanić, ali uz očajan šut za tri poena od 2-8.

Kalderon je bio najefikasniji kod Španaca sa 15 poena, dok je Gasol postigao 14, sve u drugom poluvremenu. Navaro je dodao 13, Himenez 11, Rejes 10.

Ovim porazom "plavi" su doveli u veliko pitanje svoj plasman u četvrtfinale. Trenutno stanje na tabeli u našoj grupi izgleda ovako:



1. Španija     8
2. Argentina   5
3. SCG         5
4. Novi Zeland 4
5. Italija     4
6. Kina        4


Danas se još sastaju Novi Zeland - Argentina i Kina - Italija, posle čega će situacija u našoj grupi biti mnogo jasnija. "Plavima" je pre svega potrebno da Novi Zeland izgubi obe utakmice protiv Argentine i Španije, kao i naravno da u ponedeljak savladamo Kinu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
Jebo im ja mater retardiranu
netreba im dozvoliti da slete na aerodrom .... mars svi u kurac ....
jebo ih NBA i ostale lige ....
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Stvarno ,ovo je mnogo razocaravajuce... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Nisko nisko, boli, ponovo ustajem u cik zore da ih gledam i onako nesto da urade, retardosi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Pa da su nas deklasirali, nisu... Da Tomasevic nije postupio onako kretenski i nepromisljeno, i napravio namernu licnu nad Gasolom, mislim da bi sve bilo drugacije. To je bio prelomni trenutak.
Ne znam sta da kazem... Sve se nadam da ce konacno da se saberu i da zaigraju kako znaju... Koliko nam samo Gurovic fali...  Smile  
Ali sad ne vredi kukati. Jos nije gotovo. Kineze moramo da pobedimo, i da molimo Boga da se situacija povoljno odvija...
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
lepo je nasa Mirjana Markovic predosetila ... uvek zavisimo od kineza Smiley
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
   
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Hm, izgubicemo i od Kineza a vamo ce se sve lepo sloziti da ako pobedimo sa 1 razlike prolazimo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 426
Ja pobegao sa maturskog ispita da pogledam utakmicu. Nadao se, pobedicemo, ne smeju to da nam urade...! Katastrofa!

Samo, ja vise krivim one igrace sto nisu hteli da dodju na OI, nego ove sto su dosli. Cinjenica je da ovaj tim na OI, nije onaj "drim tim" kakav mi imamo. Treba pruziti sansu mladima, ali ne dozvoliti da mladi useru stvar, kao sada...
IP sačuvana
social share
Repetitio Est Mater Studiorum
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.