IN < - Шпанци = циганштуре у спорту? - >LO
(1/5) > >> :: Odgovori!
Autor: 1286zenabre :
Да разјаснимо неке ствари за почетак. Бити Циган је национална припадност, јбг, није нико бирао које ће се нације родити. Али бити циган значи бити покварено говно, које ће нешто урадити кварно, само да би добио то што жели, ма колико то било ситно или крупно.

Да пређемо на Шпанце. Кажу, Срби не воле Шпанце у спорту, зашто је то тако? Ај јебеш му матер, Срби не воле никог, не воле ни Немце јер су јелте фашисти (ко каже да су нацисти је геј), не воле ни Енглезе јер су лицемерна говна, не воле ни Хрвате јер су Хрвати... Међутим, то су све разлози који немају везе са спортом, а Шпанце не воле из чисто спортског разлога. Са Шпанијом се никад није ратовало, Шпанија каже Косово је Србија, а Србија каже хм, па не знам можда јесте а можда не... Дакле ту нема разлога. А не знам, да нису можда Солана и Карла дел Понте кривци за ту мржњу? Нису, српска мржња према шпанском циганисању у спорту траје деценијама.



Да, то је оно смеће које је у Београду доживело ово:



Нажалост, исти се није променио, као што се види. "Пенал" што је направио Зајец 1982. ван казненог је био против Шпаније. Срећом, прцали су их Каталински и Пикси касније. Најуспешнија генерација кошаркаша, која се шетала Европом и била на кош са Америма, је пустила Италијанима да би играли са нама. Најуспешнији тенисер мења крв као Мик јебени наркоман Џегер. Ко се вечито буни код судија, а удара на кварно? Шпанци. Најуспешнија Барса икада је знала да добија уз помоћ судија (Челзи и Милан нпр.). Ко увек зове упомоћ странце када им не иде? Шпанци.

Крајње је време да се ово зна за век векова. Неко ће можда рећи Италијани, и то је ок. Само што су по мени опет Шпанци у предности, Италијани то знају са стилом да одраде, јебеш га можда су савршенији по том питању. Португалци су мала маца за ове. Аргентинци? Неееее. Аргентинци су готивци.

На крају крајева, зашто је то све овако са Шпанцима? Јел они то само желе победу по сваку цену, или су такви сами по себи? Какви су као народ?
Autor: marko 284 :
Takva nacija tj sve tri Mediteranske gde ubrajam i Italijane i bracu Grke. Ciganisanje do kraja, bitno da ide turizam i tako. Slabo rade, da su nesto pametni nisu (ne racunajuci te Stare Grke i Rimljane koji su imali kulturu) ako moze nesto da te zajebe ima da te zajebe itd. Tako da se sve to prenosi i na sport.

Sad jbg, neko tako moze da kaze i za nas. Al tesko da smo na tom nivou kao ovi. 
Autor: lupateli :
iskreno,jedna od glupsih tema na forumu
mozda ih mrzimo sto se sporta tice samo iz tog razloga sto su nas u kosarci pobedjivali zadnjih 20godina
pa se eto javila ta mrznja, sad kad su nas poceli pobedjivati u vaterpolu isti komentari Spanci prljavo igraju simuliraju i ostale gluposti
poceli su i u rukometu da dominiraju ali tu ih ne mrzimo tu im se divimo kako igraju odlican rukomet jer im nismo konkurencija
sto se fudbala tice kakvih mi dodirnih tacaka imamo bilo je duela kao i sa svima ostalima ,pa mislite da i nas ne mrze tamo neki ,zbog proteziranja kojeg smo imali u kosarci

Autor: 1286zenabre :
Citat: marko 284 03. Jul 2020, 20:39:06

Sad jbg, neko tako moze da kaze i za nas. Al tesko da smo na tom nivou kao ovi. 


Хоћеш рећи да смо ми још глупљи?

Citat: lupateli 03. Jul 2020, 20:48:27

iskreno,jedna od glupsih tema na forumu
mozda ih mrzimo sto se sporta tice samo iz tog razloga sto su nas u kosarci pobedjivali zadnjih 20godina
pa se eto javila ta mrznja, sad kad su nas poceli pobedjivati u vaterpolu isti komentari Spanci prljavo igraju simuliraju i ostale gluposti
poceli su i u rukometu da dominiraju ali tu ih ne mrzimo tu im se divimo kako igraju odlican rukomet jer im nismo konkurencija
sto se fudbala tice kakvih mi dodirnih tacaka imamo bilo je duela kao i sa svima ostalima ,pa mislite da i nas ne mrze tamo neki ,zbog proteziranja kojeg smo imali u kosarci



Хаха а јбг, шта ћу.

Друже разумем то, али није та прича. Свака част њима на умећу итд, али кога боли курац за то ако се тако понашају? Јел ти видиш када су они исказивали своје циганисање? Значи када су били ништа спец у фудбалу, па и у спорту још горе, у фудбалу смо с њима били барабар па су нам били цигани. Значи не Немци, који су практично одувек успешни у спорту, него Шпанци. А Шпанци су топ класа у спортовима већ 15-ак година, али јбг неке ствари се код њих не мењају.

Што се нас и кошарке тиче нека нас мрзе Литванци немам ништа против.
Autor: inicio :
Npr mnogo nasih ljudi ide u veneciju...barselonu...itd...

Ja samo da vas proinformisem...

Masa od toga sto tamo vidite napravili su slovenski robovi koje su izvozili sa kompletnog kako slovenskog tako i postslovenskog prostranstva...

Zapravo vi tamo dajete novac da gledate grobove svojih predaka...
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana