Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Spalila celo lice da bi joj se koža ogulila i izgledala mlađe Štampa  (Pročitano 971 puta)
18. Maj 2010, 23:37:40
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Britanska TV voditeljka i kolumnistkinja ’Mirror’-a podvrgla se kozmetičkom tretmanu kako bi izgledala 10 godina mlađe. Su Kerol (56) je tretman ’Liquid Face Lift’ platila 4000 funti, a za ’Mirror’ je opisala ovo svoje iskustvo.

’Prijatelji su mi rekli da sam hrabra, a majka da sam poludela’ navodi Su. ’Nema lepog načina da se ovo kaže. Prošlog meseca sam spalila svoju kožu’ priznaje Kerolova.Novinarka kaže da je tokom ovog laserskog zahvata osetila smrad svoje spaljene kože, a nakon tretmana nedelju dana nije izlazila iz kuće, jer se stidela svog izgleda.

’Lekar mi je dodao ogledalo. Volela bih da nije. Gomila rastopljenog mesa i krvi bila je tamo gde mi je nekada bilo lice’ priča Su, i dodaje da je za ublažavanje bolova i vlažnost kože dobila samo vazelin. Ona priznaje da joj je lice bilo puno opekotina, koža se gulila, a cela glava ju je bolela.

’Lekar mi je rekao da ga pozovem kad god želim, što sam i uradila i rekla sam mu da je čudovište. Koža mi je pucala dok sam pričala ili pokušavala da se nasmejem. Komadiće sopstvene kože sam skupljala sa poda stana’ priča Su, i dodaje ’Moja majka je bila u pravu, stvarno sam poludela’.

Međutim, nakon nedelju dana koža joj se skoro potpuno ogulila sa lica, a nestala je i nadutost. Baš onako kako je lekar i obećao, par nedelja kasnije, koža joj je bila nežna, glatka i bez bora. Na kraju je stavila i botoks u čelo i oko očiju. Tretman bi trebao da se obnovi za godinu dana, a Su je spremna da ga ponovi.

’Osećam se odlično, lako stavljam šminku, a mama koja je mislila da sam luda, rekla je da mi je koža čudo. Jedan muškarac mi je čak rekao da izgledam 10 godina mlađe’ kaže Su.

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Bedak što nema slike odma posle operacije
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samo Sapun Srbina Spasava.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava USA
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung Galaxy S5 ACTIVE
Bedak što nema slike odma posle operacije

Nakon ispijanja alkoholnih pića na oko, ovo će postati novi hit u Engleskoj. Dakle da kupujem brener i da otvaram privatnu kliniku u Engleskoj. Ha ha...

Ajmo navali narode. Ko dovede i komšiju-ku, može 30% popust, ajmo...
Zar se još niste spalili? Pa šta čekate? Danas promocija, za prvih 50 pacijenata sve gratis.
« Poslednja izmena: 19. Maj 2010, 02:38:33 od Sasha019 »
IP sačuvana
social share
Od boljeg uvek ima bolje a od goreg gore.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Neko je gledao previse Nip/Tuck Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Jack is Back !!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2163
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
BlackBerry 8900 Curve
sacuvaj boze
IP sačuvana
social share
Without evil there could be no good, so it must be good to be evil sometimes...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 2970
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1064
strasno...luda zena...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
Bolesno   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.