Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:37:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sovjetski propagandni posteri  (Pročitano 6054 puta)
06. Avg 2007, 00:37:51
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Memento Mori

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7891
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Our Motherland is the Motherland of Aviation.

Pre bi rekao Our Motherland is the Motherland of Tanks.     Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
@ Samurai-dobra ti je recenica i JA mislim da oni i jesu Bogovi tenkova...

a ne razumem-cemu ova tema?jer znamo koliko ljudi mrzi SSSR...a i mislim ovakav link i tema vise vredjaju SSSR nego sto ga opisuju...ja ga bas i gotivim,ali ocu da kazem da kad bih hteo da OCRNIm SSSR,stavio bih ovaj link...mislim tako mi izgleda...ne znam sto ljudi toliko mrze Sovjete  Smile  Smile ...a ako je bila neutralna namena,onda u redu...mada ja mislim da je ova tema vredjanje Sovjeta i da to nije u redu...pa dobro...ko da imam izbora...  Smile

a sto se tice samih postera-meni su bas mocni...i ameri cu imali veoma slicne stvari gde bi lupetali o fasizmu i(ponekad)o socijalizmu,ali ovi Sovjetski su mi stvarno mocni... Smile  Smile  Smile
« Poslednja izmena: 06. Avg 2007, 01:22:38 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 338
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Nokia 3600
...ne znam sto ljudi toliko mrze Sovjete

Možda zato jer su oterali ko zna koliko miliona Rusa u smrt i državu u propast, ko i "naši".

Nemoj ovde o tome počeće politička rasprava, a nije mesto za nju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
pa sigurno su bolji od amera sto puta... Smile  a za tvoj post:
znam-toga se i plasim,nego je moje misljenje da je ovo hate ili tema za ismejavanje...
mada,cak i DA NIJE-mnogi ce je tako dozivljavati...ja mislim da je ovo tmea za ismejavanje Sovjeta...sto nije lepo,jer se moze napraviti 30 takvih za ameriku... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Memento Mori

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7891
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Istina Sovjeti su slali svoje u smrt i to ih je mnogo kostalo ali ajde recite mi kojim drugim nacinom bi oni moralisali svoje za borbe tako sto bi rekli preko razglasa БОРЬБА ИБО ЧТО РОДИНА!!!....molim vas razmislite  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
jaoj,Samurai,nemoj da pricas,molim te-dobicemo cunami postova...mislim-znas da uvek postujem tvoje misljenje i ovo ti kazem totalno neutralno,al nemoj da napravimo varnice za ove ostale,kazem ti-napravice se opsta svadja...
evo,da bih doprineo tome-necu nista odgovoriti...nadajmo se najboljem. Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
HKJ- sta filozofiras tu? Otkud ti to da ja hocu da podstaknem mrznju prema SSSR? Na ovom forumu se redovno pojavljuju vise tema i sasvim normalno je da se pojavi i ovakva. Ja nisam dizajnirao ove gore postere niti ih stampao.

Ti ocito hoces da udjes u sukob sa mnom  Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
n.e. ... Smile pa,sta da radim-nesto sam naviko da mnogo ljudi ima fobiju od komunizma...a amerski kapitalizam je svetlost,a?
ako ti tako kazes-u redu...(mislim ne za onaj deo sa stampanjem nego za ono ostalo...)
lepo... Smile  Smile meni se svidjaju.


p.s.-@ pilot-nisam komunista,al volim Sovjete i Ruse a mrzim ameriku al to ne znaci da sam komunista ili radikal...bez kralja ne valja-to ja mislim...toliko.samo sam hteo da ti kazem jednom...
« Poslednja izmena: 06. Avg 2007, 02:24:16 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Ja licno imam svoje stavove i misljenje. Kao moderator ja to ne mogu da iznosim niti drugima da nagovestavam sta da misle. Moje je da ucestvujem u radu i da svojim radom i postupcima omogucim vama nesmetan rad.

Da se vratim na temu. Za sigurno najjaci plakat u drugom svetskom ratu su dali Sovjeti. U pitanju je cuveni plakat koji prikazuje mladog sovjetskog oficira kako na kratkom predahu pregleda svoje cizme i samo kratko kaze "Izdrzace do Berlina". Vrlo jednostavno, vrlo iskreno, ljudski i prodorno. On ne razmislja o pobedi, ona je sigurna, glavna briga kao obicnog coveka je da li ce mu cizme potrajati. Gadaja u srz ljudskih razmisljnja i shvatanja sveta. Za Gebelsa kazu da mu je taj plakat bio prava nocna mora i da dugo nocima nije mogao da spava zbog njega.

Inace ima i plakat kao nastavak toga a uradjen je 1945 gde on stoji sa crvenom zastavom u Berlinu i radosno kaze "Izdrzale su"  Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:37:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.