Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:29:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sovjetski propagandni posteri  (Pročitano 6053 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
tako je bree!i ameri imaju ponesto...al sovjetski su najmocniji!...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 107
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Ericsson 
Meni se svideo onaj koji kaze:"Keep your tongue behind your teeth." To odslikava diktatorsku prirodu rezima, nema price...


Па то нема везе са "диктаторском природом режима"  Smile У то време су се сви бојали одавања информација.

Имам кући амерички постер на ком огромна рука упире прстом у неког човечуљка, а у наслову пише "He talked!"  Хоћеш ли да кажеш да то одсликава "диктаторску природу режима" у САД?



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
da,slazem se...pa,dobro-nije se bas tacno bio izrazio(mislim-pretpostavljam...)   Smile 
postoje citave nauke,ili ako ne nauke sigrurno-odeljci/pravci/teorije/istrazivanja o politickoj propagandi...danas taj vid propagiranja polako zamire,ali ostaje legenda...kasnije cu malo da onjasnim neke od njih-mislim ne DA POPUJEM,nego samo da kazem ono sto znam...necu komentarisati ono sto ne znam.malo sam se baio proucavanjem i toga...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Slicne plakate su radili i Englezi Smiley
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
e,pilot,pitacu ovako otvoreno preko posta da bi i ostali procitali/videli...ovako:

1.sta mislis-da li se slazes kada bih otvorio temu "Google Earth" na ovom forumu-mislim da li je odgovarajuci forum?mislim da je na ovom to najbolje uraditi...
2.i iako ima "Automobilizam" ja bih zeleo uskoro na ovom forumu da mozda otvorim 2-3 teme u vezi vozila-dobro,ajde autobusa,tramvaja i trolejbusa...pa sam hteo da te pitam sta mislis,posto se nekada i inace dvoumim kada otvaram neku temu...
3.i takodje me znaima-posto se zna da ima nekoliko gradova Belgrade/beograd u svetu,zeleo bih da otvorim temu pa makar i da bude kratka-cisto da svi sklepamo neki spisak tih gradova...pa,kad mozes i kad stignes-odgovri mi preko posta...
a,evo upravo nadjoh i preko G.E. onaj cuveni Beograd u Montani...

a sto se tice postera-svidjaju mi se i oni iz fabrika,kasarni,elektrana...mislim bilo je i takvih(mislim ima ih uvek-nego mislim-bilo ih je sa slicnom tematikom i stilom crtanja kao i ovi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Ovo je dosta osoben forum i dosta tema za koje postoje zasebni forumi mogu i ovde da budu. Ovde je recimo bilo tema vezana za automobile ali u tehnickom pogledu. Takodje ponekad u industrijskim vestima stavljam nesto vezano za racunare- recimo tehnologija proizvodje, jer to je vise za ovde nego za PC kliniku. Znaci stavi slobodno ali neka se sustina odnosi na ovaj deo foruma.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Meni se svideo onaj koji kaze:"Keep your tongue behind your teeth." To odslikava diktatorsku prirodu rezima, nema price...


Па то нема везе са "диктаторском природом режима"  Smile У то време су се сви бојали одавања информација.

Имам кући амерички постер на ком огромна рука упире прстом у неког човечуљка, а у наслову пише "He talked!"  Хоћеш ли да кажеш да то одсликава "диктаторску природу режима" у САД?


U pravu si, moja greska.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Nokia 6300
po meni najmoćniji plakat koji su ameri ikada uradili.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Soviet_big_7.jpg
(54.77 KB, 639x480)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
aaa,daa..."Sovjetska sedmica"...tako su ga isto zvali...znam-mocan je...samo mi je bilo cudno/zao sto nisu stavili i neke avione i podmornice-mislim Sovjeti su imali strasne podmornice...samo sto im nikad nije posluzila sreca... Smile
ali,dobro-i ovo je odlicno.vidjao sam ga dosta u poslednje vreme...

@pilot-hvala-i pretpostavio sam da ce biti takav odgovor...mislim-da je to neki kriterijum-ne da je tvoj odgovor los...i nema problema,meni taj kriterijum odgovara...a hteo sam vise ovde zato sto su-hehe-ljudi ovde veci poznavaoci...stvarno to mislim...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Nokia 6300
to je jer su ovo glavna oružija u crvenoj armiji (misli se na kopnenu vojsku). bogami ova kombinacija izgleda ubitačno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:29:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.124 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.