Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 08:59:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šoping = seks  (Pročitano 3747 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 1133
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13;
me not like shoping. imam fobiju od shopinga, tj. trauma iz djetinjstva kad me stara vodala po dućanima Smile Smile . kupujem samo baš kad moram. i ne mogu shoping uspoređivat sa sexom. shoping mrzim a sex obožavam, ovisna sam o sexu. i nema veze ako onda po tim "istraživanjima" ispadam muško. i mislim da rezultati tog "istraživanja" nemaju veze s realnošću jer je lijepo napisano da je "istraživanje" provodio Kozmopoliten. tako da su vjerojatno ispitivali svoje čitateljice pa takvi rezultati nisu ni čudni ako uzmemo u obzir kako se radi o ženama koje su odrastale od tinejdžerskih godina na takvim časopisima koji se samo bave modom, shopingom i savjetuju kako biti u trendu i sl. sranja. ali ne čitaju sve žene ta sranja Smile
« Poslednja izmena: 17. Jul 2008, 03:45:37 od Astarte »
IP sačuvana
social share

Respect and fear is what I earned
Belgrade: regulisana velicina fonta slova u potpisu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
volim da kupim sebi nesto, ali me sopingovanje kao proces ubije nacisto, jer retko kada nadjem nesto sto trazim...  Smile
dakleM, to uglavnom izgleda 'vako: krenem sva orna u kupnju, pa kad vidim da za rajka nema kapa, smorim se k'o pas  Smile
uglavnom naletim na nesto lepo onda kada uopste ne planiram kupovinu  Smile

edit: a da... gde je seks u celoj prici? ne znam  Smile
ne treba te dve ljubavi brkati, aj ges  Smile
« Poslednja izmena: 17. Jul 2008, 09:44:10 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 


 obozavam da trosim pare i nikada mi nije dosta kupovine, uvek mi fale jos najmanje jedne cipele i nikada nemam sta da obujem  Smile
  jedino sto me uzasno smara  u ovom  relaksacionom cinu  Smile su  kabine i probe Smile

 obicno ne probam  i  onda dodjem  kuci i uvidim da bas i nije krojeno za mene i tada nastupa  mucenje sa  racunima , zamenom....
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
 A jeeeeste sad...
Zavisi kako kad...Mrzim da kupujem jer u glavi uvek zacrtam neku stvar koja se ne nosi i koje nema po gradu, pa na kraju obicno zavrsim sijuci stvari...(cipele za maturu sam jedva nasla, a sve ostale cipele koje imam i koje sam nasla su cista slucajnost...Naletela na njih)...

Volim da besciljno obilazim butike sa ortakinjama i zajedno prozivam odvratne cipele i stvari sa njima  Smile Isprobavanje odece po extra skupim buticima se podrazumeva....
Volim npr. da kupujem sitnice...Nakit, sheshire i kape, pribor za crtanje i tako to-sve sto ne zahteva isprobavanje i obijanje nogu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 08:59:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.