Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: SonyEricsson S700i blokira sa starom sim karticom  (Pročitano 1292 puta)
08. Avg 2006, 19:38:08
Svakodnevni prolaznik


Hronicar svakodnevnice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 264
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Nokia n82
Ustao sam danas kao i uvek, uzmem mob da vidim koliko je sati, kad ono on nije zakljucan. Gledam cudno mi je on se sam zakljucava, a i svetli mu displej kao da ga je neko koristio a ja posle par trenutaka uzeo u ruke. Nije ga niko dirao 100% aj reko nista da posaljem poruku nekom drugu kada ne reaguje ni jedno dugme. sta cu izvadim mu bateriju, valjda ce se posle 'reseta' opametiti. ukljucim ga ono sve ok. uzmem ja opet da saljem tu poruku, napisem drugu samo vreme kad treba da dodje i udjem u imenik posle saltanja par imena on se zapuca. opet displej ne dimmeruje, nista ne reaguje sta cu opet divlji restart. ukljucim ga ponovo on ponovo normalno radi i skontam taj normalni rezim rada traje nekih 30ak sekundi onda nakon toga tiltuje. Koju god karticu da ubacim u telefon radi (ja imam 064, cale 063 i keva 064), kazem sebi onda mi je kartica u qurcu, uzmem caletov i kevin mob i obrnem stvari kad moja kartica sasvim normalno radi na njihovim telefonima (cale ima sonyericsson a keva nokiu). Gledam ko je sad ovde lud.
Vratim moju karticu u mob on opet blokira. To se danas prvi put desilo.

U cemu je problem i sta da radim?

(01. May 2007, 10:43:11)
IP sačuvana
social share
Zasto mora jednostavno, kad moze komplikovano?!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone
i meni se desavalo na mom fonu isto to, sad kad sam bio u Bugarskoj, uzeo sam njihovu prepaid karticu i telefon bi se uvek zablokirao kad bi je ubacio.... i to mi se, za sada, desavalo samo sa tom karticom.....
ne znam u cemu je problem  Smile
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


I spent my whole childhood growing...what a waste!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2133
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia N95 8GB
Nesto slicno se i meni desavalo sa t610 pre 2god..............ali nemam pojma sta je.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Hronicar svakodnevnice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 264
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Nokia n82
evo sta sam ja uradio (barem mislim da je zbog toga proradio) Smile
dakle imao sam fore tih 30ak sekundi nesto da izvedem i kaze mi drug sifru da udjem u meni sony ericsson mobilnih telefona
Kod:
*desno*levolevo*levo*
tu ima testiranje raznih dzidza-bidza, ja to malo sve iscackao i vidim ne blokira. ugasim ga i ponovo upalim i sad je sve ok. Smile
IP sačuvana
social share
Zasto mora jednostavno, kad moze komplikovano?!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


I spent my whole childhood growing...what a waste!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2133
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia N95 8GB
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.