Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sony Xperia Z i Xperia ZL  (Pročitano 24288 puta)
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Chrome 27.0.1453.93
mob
Apple iP5
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Chrome 27.0.1453.110
mob
Apple iP5
Android 4.2.2 Jelly Bean Update:


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
Apple iP5
Andrew takes a quick look at the Android 4.2.2 update for the Sony Xperia ZL:


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
da li ima neko sony xperia j i kakav je? hvala, pozdrav! Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Chrome 28.0.1500.71
mob
Apple iP5
Sony Xperia ZL - After The Buzz

I'll admit that after we had some hands-on time with the Sony Xperia ZL at CES 2013, we all wanted it. Sony did an amazing job at providing us with a minimalistic design that also shrunk a 5-inch 1080p display into such a small frame. The result is one of the most handsome phones of the year, but that sadly didn't amaze us in our review almost four months ago. In this day and age when Samsung is all about "Air Gestures" and HTC is all about "Boom Sound", being able to compete requires more than just a pretty phone. It requires differentiation and a lot of marketing push to succeed.

The time has come to re-visit the Xperia ZL for some of our famous "After The Buzz" treatment. Sony was wise enough to push Android 4.2.2 to the Xperia ZL just a week before we shot this video, so let's just say there's a lot of good to talk about in this video. Has Sony done a good job in making this phone more desirable? Catch our video and find out.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2751
Zastava Stuttgart
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.95
mob
Samsung S7 Edge
Pre 2 nedelje sam dao mom sinu Xperiu z na poklon i naravno prvi put kad mu je doslo drustvo oni pravac u kupatilo i na snimanje pod vodom,trajalo je to dobrih 20 minuta ne bi li moj sin dosao kod mene da mi pokaze kako izgleda mobilni u kojem su se sad vec prelivale voda i boja ...iznutra.Sin mi je rekao da je sve poklopce uredno i cvrsto zatvorio pre utapanja u vodu...
Poslao sam ga kod Sonija i posle 8 dana sam dobio novi telefon...Poklopci kod moje Xperie nisu bili podeseni dobro fabricki.Poslao sam im telefon koji mi je ispao iz ruke 2 puta i koji je imao ogrebotin na sebi po coskovima a dobih skroz novi mobilni!!Bravo Sony make believe
« Poslednja izmena: 17. Avg 2013, 19:11:21 od otorinolaringolog »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
A opet imas na jednom drugom forumu iskustva vise korisnika XZ kojima je zalba odbijena posto im je vodootporan telefon propustio vodu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 23.0
kako se kome zalomi da prime reklamaciju. ali mi nije jasno zasto ljudi daju tolike pare za mob koji ce posle 2-3 godine da menjaju jer ce mu po isteku garancije, verovatno, nesto zafaliti i morace da kupe drugi i jos se igraju i veruju reklama i buckaju ga u vodu.  Smile ja da ga imam ne bi on bio blizu case vode, a kamoli pod vodom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46762
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Данас га узео и пријатно се изненадио колико је добар. Задња ријеч технологије.  Smile Мој први Андроид уређај. Мени може да буде десет година.  Smile
« Poslednja izmena: 24. Okt 2013, 16:34:01 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 25.0
mob
LG Nexus 4
Nazalost vec nakon 6 meseci od kako je izasao nije ni blizu prve reci tehnologije, posto vec ima naslednika u vidu Z1, ali svakako ekstra telefon, sa malo problematicnim ekranom. U zdravlje da te sluzi Smiley i zao mi je sto sam morao da ti saopstim ovo :/
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.