Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sony Ericsson K700  (Pročitano 2928 puta)
12. Apr 2004, 14:48:41
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1110
Zastava
mob
Nokia 2760
Da li neko zna nešto više o ovom telefonu. Videla sam neke njegove osnovne funkcije i to mi je ok kao i njegov izgled, ali me zanima da li imaju neke loše karakteristike. Trenutno imam Siemens SL55. On lepo izgleda ali nije neki kvalitet obzirom koliko košta.
Zato sam rešila da kupim nešto drugo, pa bi volela da čujem vaša iskustva.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Siemens SL55.

Bljak... kill it... kill... buh.
To sranje kosta skoro 300e a vredi manje od s55 koji je 160e Smiley
No... klasican zenski pudrijera mobilni Smiley mamipara Smiley
Citat
Sony Ericsson K700

Nema ga kod nas u prodaji nigde.
Ono sto znam zasnovano je na testovima od preko
Telefon je ok, meni je licno ruzan, ali to je individualna stvar.
Poseduje sve sto i svaki napredni telefon u danasnje vreme...
al ja da kupujem nesto novo... a moze se desiti uskoro... 7650 za moje potrebe ima premalo memorije.... verovatno bih uzeo nokia 6600
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 550
Mislim da k700 jos nigde nema da se kupi ... Pogledaj na esato.com forumu sta ljudi misle o tom fonu ...
IP sačuvana
social share
Volim i postojim.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1110
Zastava
mob
Nokia 2760
Citat: SerbianFighter
Citat
Siemens SL55.

Bljak... kill it... kill... buh.
To sranje kosta skoro 300e a vredi manje od s55 koji je 160e Smiley
No... klasican zenski pudrijera mobilni Smiley mamipara Smiley

Pa nemoj tako Smile ja ga baš zato i volim što je mali i sladak ali sam svesna i njegovih mana... ali ti me sad još više ubedači Smile  Smile

I meni se sviđa nokia 6600 ali mi je glomazan... naravno u odnosu na moju pudrijeru... ali pošto nisam uživo videla Sony Ericsson K700 nadam se da je on manji.
Ipak SL55 ću sigurno menjati ali za telefon koji pored kvaliteta i lepo izgleda.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
K700 je za nepun centimetar manji od 6600, a s obzirom na cuvene SonyEricsson tastature to mu nazalost i ne smatram za neku prednost.
Ne volim telefone na preklop jer najcesce i nemaju ono sto meni treba, tj najcesce i nisu bogati nekim naprednim opcijama, ali ako su ti dimenzije toliko bitne, ipak i o njima razmisli.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 646
Zastava Podgorica
I ja glasa dajem nokiji iako je neznatno veca ima mnogo drugih prednosti koje joj idu u prilog
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Izmedju ostalog i cenu koja ce biti sigurno niza od cene k700 cim se pojavi.
A o performansama je izlisno i pricati Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1110
Zastava
mob
Nokia 2760
Shvatam ja da je nokija super jer sam pre ovog imala 8310 ali svi njegovi modeli osim naravno ovog što sam imala su mi mnogo ružni Smile  6600 mi je jedini ok ali da je bar malo manji

A imate li neko mišljenje o motoroli a835 ili philips 755?

Mada nisam baš najsigurnija da znam čemu služi ova olovka?

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

ph755.gif
(9.7 KB, 139x184)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
O modelima alternativnih proizvodjaca nemamo misljenje Smiley salim se.
Imao sam jedan philips i bio je ok, genie Smiley eeee to je bio telefon... da ga nadjem u ok stanju i sad bih ga uzeo kao treci mob Smiley Philips je posle genia izdao par fisia i slicnih telefona i doveo sebe na rub bankrotstva u tom domenu, nisu jos sisli sa uma a i dalje prave telefone na isti kalup Smiley recimo ovaj telefon [stavimo na stranu to sto ga kod nas nema Smiley]... ima izgleda touch screen a nema podrsku za java ili bar e mail Smiley Pa ljudi pa to ima svaka nokia koja je izasla Smiley svaki siemens i SE. Ajde ne budimo smesni Smiley to telefon? Smiley das ist igracka Smiley
Sto se motorole tice.. klasika ogroman... pa moj prvi telefon ericsson 628 je bio manji... ej pa ovaj tel je 3-4 cm veci od 6600 a ti njega nazivas malko golemim Smiley hehe Smiley
Ima telefon ok performanse... ali za cenu od 500 evra bolje bi bilo da i prodavacica ide uz njega cause on tezi slucaj da te pare vredi  Smile

Za normalne pare [ispod 400e] neces sigurno naci mali telefon koji uz to vredi necemu. Jednostavno nema, a i prilicno ga je nemoguce napraviti jer ne mere slonce u lonce.
Jedina solucija je ili preklop ili da telefon bude na foru 7600

On je oko 400e recimo, a performanse su mu izuzetne. On je 8x8 cm...
Jebiga... sta da ti kazem.. ili nek prestane da ti smeta 1 cm duzine kod 6600 viska... ili neces sebi uzeti valjan telefon u skorije vreme za normalne pare..
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 550
Razmisli o Sendo X ... Po funkcijama i karakteristikama slican, ali i bolji od 6600, a manji i lepsi ... Samo tesko se nalazi kod nas ...
IP sačuvana
social share
Volim i postojim.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.147 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.