Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sony Ericsson K550i/K550im -pitanja i problemi  (Pročitano 26968 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
ma daj čovječe, slike nikako nisu bolje na k750i, znam to jer mi buraz ima k750i i baš sam uspoređivao mobitele... k550i ima brži procesor, to je dosta vidljivo kod listanja izbornika...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Naravno da su bolje kod k750i,ako pricas o poredjenju k750i vs k550i rekao sam k550i je bolji u sw i sto mozes ubaciti w610i sw,ostalo je sve na strani k750i ima dosta toga da ne nabrajam Wink Poredjenje slika k750i vs k550i na racunaru vidi se da je k750i bolji,k550i je tu negde ali je vidno losiji,mozda se nesto malo popravi novijim sw.
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia N70,6303,K610...
Milane planiras da kupis ovaj fon?
« Poslednja izmena: 07. Jun 2007, 16:35:22 od Saleboy »
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Ne jer me je kamera totalno razocarala, znalo se da ce biti losija od one na k750i/w810i ali ja nisam ocekivao toliku razliku.Mozda se pojavom novog softvera kasnije sve poboljsa.  Smile
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 99
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Ja imam k550i ali mi se ne da blebetati i prepirati sa nekim ko nagadja da li je bolji ili nije. Otidjite na mobile-review pa uporedite slike, skontajte..., a ne ovdje ja mislim ovo, ja mislim ono.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
 Smile pa da naravno da ne treba da se prepires kad je k750i bolji tako da nema sta ti da dodas...
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Pa mislim da i znam doticnog korisnika i da smo vec raspredali o tome k750i vs k550i na jednom drugom forumu  Smile ili mozda gresim  Smile
I dalje mislim da je telefon odlican za te pare i na neki nacin naslednik k750i, ima dosta bolji noviji softver(znas i sam imas na k610i) ali k750i je nekako uredjaj all in one,vrlo lako se moze modovati,ubaciti walkman softver,ubaciti razne drivere i ostale gluposti,kartice su jeftinije i plus k750i je jeftiniji.
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia N70,6303,K610...
Slazem se sa tobom, mada ja sam k610 uzo mozda ce zvucati sada ovo malo glupo zbog Service light (zeleno svetlo koje svetluca kada ima prijem a pali se crveno kada je baterija pri kraju) a nesto je bolji SE, jbg nostalgija za t28, t29. Neznam da li postoji neki noviji  SE koji ima service light osim k610... mada nisam ga uzo sam zbog toga, lep telefon, nema dzojstik sto je dobro i do sada najbrzi fon koji sam imao a imao sam ih dosta. A kamera jeste losija mada meni je to nevazno  Smile
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
hehe  Smile i ja se palim na tu "lampicu"  Smile ja nisam odmah ni primetio service light, tek posle nekoliko koriscenja k610i sam primetio service light  Smile
Pa eto k550i ima slicnu kameru kao k610i ali opet kazem izlaskom novog softvera slike sa kamere ce se popraviti ali ne toliko jer k550i ima hardverski losiju kameru(od k750i)...
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
ThePhilosopher ... moraš biti malo fleksibilniji , ne može priča uvijek ići tako usko. I moraš da znaš kad nešto može a kad ne... Nekad neki komentar može da prođe a nekad , isti taj komentar , ne može... Jednostavno je tako.
Ovaj put si u pravu. Momci držitete se teme , a ti filozofe filozofiraj kako treba i ne provociraj ostale članove. Šta bi ti rekli Aristotel i Platon da te vide kako se ponašaš??  Smile Smile
milan91 , ThePhilosopher ... nema potrebe da se prepucavate oko bezveznih stvari... Teška srca sam obrisao off.  Smile Smile

Back on topic!
« Poslednja izmena: 08. Jun 2007, 13:06:27 od elborashon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.135 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.