Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sony Ericsson C905i  (Pročitano 5684 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


tv izveštači izveštačuju izveštaj svakog dana

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 28218
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla (Ubuntu-feisty)
mob
Apple iPhone 6
IP sačuvana
social share

jetra mi je propala, imam čir na crevu,
kamen je u bubregu, .ebem li mu kevu
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


tv izveštači izveštačuju izveštaj svakog dana

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 28218
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla (Ubuntu-feisty)
mob
Apple iPhone 6
Sony Ericsson C905: the five-minute fiddle

I also had my hands on a C905 the other day for five minutes, and below you can also find out what I thought of it. The point of these comments are to give you a flavour of what might enamour or disappoint you if were to have same time to play with the device – and thus get a view on whether it’s buy-worthy!

build quality – superb – I am impressed. Only reservation is on the slide mechanism for the camera, as these have a history of opening in peoples pockets, and draining the battery!

key layout – very good indeed – good response too

slide mechanism – clunky, in a very good way :-)

User interface – not really changed at all from K800i – nice, but you could argue needs an update



Camera – simply stunning!

option-finding complexity – very high – lots of layers of menus again :-(

Speed – quick to use, nice

media handling – this is an odd one – images are excellent, videos are really not good at all!!

So in summary, would I buy one? The major problem I have with this device is that the UI really isn’t evolved much, if any, from the three year old K800i. Come on SE, you have to keep wowing us, sitting on laurels does not make me buy a phone! But but but, the camera is back to being a revelation. I suspect a proper 8MP camera would take better pics, but the pics on here are still VERY good!

Overall rating: positive – I like!
Grade: A- (a few tweaks and it would be an A or A+!)

izvor
IP sačuvana
social share

jetra mi je propala, imam čir na crevu,
kamen je u bubregu, .ebem li mu kevu
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 92
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
SonyEricsson Arc
Ja sam kupio ovaj telefoncic pre desetak dana i mogu vam reci da sam veoma zadovoljan. Super je.

Evo okacio sam par fotki sto sam slikao cisto da vidite kvalitet kamere ako vas zanima.

http://img368.imageshack.us/img368/3830/dsc00155tl8.jpg
http://img155.imageshack.us/img155/8146/dsc00156cg2.jpg


Jel zna neko gde imaju da se skinu teme ili slicice koje reaguju na pokrete za ovaj telefon?
« Poslednja izmena: 23. Nov 2008, 17:42:39 od the_lood »
IP sačuvana
social share
See I’m a poet to some, a regular modern day Shakespeare.
Jesus Christ, the King of these Latter Day Saints here.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 803
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Nokia Lumia 820
Probaj na **********, ne znam da li tamo ima, ali mozes da probas Smile



[Edit by Mikele: Svaka poruka cija je svrha iskljucivo reklama komercijalnih sadrzaja, drugih foruma, drugih sajtova krsi Pravilnik Burek Foruma, i bice cenzurisana i reciklirana.]
« Poslednja izmena: 23. Nov 2008, 18:33:55 od Mikele »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


tv izveštači izveštačuju izveštaj svakog dana

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 28218
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla (Ubuntu-feisty)
mob
Apple iPhone 6
Sony Ericsson C905 Cyber-shot to get a software update in February



Aside from announcing three new mobile phones, Sony Ericsson (NYSE: SNE) also announced that it will be rolling out a software update for its flagship 8.1 megapixel camera-equipped C905 Cyber-shot handset. The upgrade will include additional functionalities as well as new mobile apps.

Here’s what the upcoming C905 update features:

    * Smile Shutter
    * YouTube
    * WayFinder 8 - new version of the navigation software.
    * Snapfish by HP – allows placing of print orders directly from the mobile phone, no memory cards, cables or offload needed.
    * SMS/MMS conversation style - users can switch between the generic inbox or conservation chat where the entire message chain is presented at a glance.

The upgrade along with new application will be released from mid-February.

izvor
IP sačuvana
social share

jetra mi je propala, imam čir na crevu,
kamen je u bubregu, .ebem li mu kevu
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.115 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.