Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 17:03:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sociologija, ne nikako!!!  (Pročitano 6142 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
ovo nije bash rasprava za forum o religiji,filosofiji i sociologiji  Smile ... imate crnu hroniku ...  Smile

 istina je da su ne samo u srbiji ,nego i u svetu u poslednjih 20-ak godina studije  tzv "mekanih" nauka (one gde nema konkretnih znanja ) bile cenjenije i trazenije (i placenije Smile) nego studije egzaktnih nauka . medjutim , to je otishlo u krajnost ,pa je zbog prevelikog broja menadzera,psihologa ,pravnika ,sociologa  Smile ... efikasnost opala i sada perspektiva nije sjajna za nekoh ko tek upisuje te fakultete.

 medjutim, po cenu da ispadnem naivan , ja bih ipak savetovao svakog da se obrazuje u skladu sa onim shto voli ,a ne u skladu sa onim shto misli da ce mu doneti novac ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1060
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
glavna stvar je biti fleksibilan! ne ici ispod nekog nivoa al ne mozes ni da se zatvoris u cauru i cekas da ti dodje na vratanca! sto se tice drustvenih nauka, tu uglavnom sve moze da se radi! pravnik moze da radi sto i ekonomista i sl.! sto se tice drugih fak. nije bas takav slucaj! mada i tu treba biti flexi, znam npr. devojku koja je zavrsila medicinu, vec dugo ne moze da nadje posao kao lekar, a ni slucajno nece da radi kao farm. komercijalista, i tako sedi kuci bezveze i ceka posao lekara Smile
IP sačuvana
social share
I'm a man of wealth and taste
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46912
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
glavna stvar je biti fleksibilan! ne ici ispod nekog nivoa al ne mozes ni da se zatvoris u cauru i cekas da ti dodje na vratanca! sto se tice drustvenih nauka, tu uglavnom sve moze da se radi! pravnik moze da radi sto i ekonomista i sl.! sto se tice drugih fak. nije bas takav slucaj! mada i tu treba biti flexi, znam npr. devojku koja je zavrsila medicinu, vec dugo ne moze da nadje posao kao lekar, a ni slucajno nece da radi kao farm. komercijalista, i tako sedi kuci bezveze i ceka posao lekara Smile


Da je započela kao farmaceut imala bi veće šanse i za posao ljekara.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 603
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
Sta ce ti taj faks? Studiras nista da bi tim nicim maltretirao sutra svoje ucenike koji to nista ne vole kao i ti sada. Drugu primenu nema. Upisni nesto korisnije- pravo, FON, ekonomiju, ETF....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1060
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Da je započela kao farmaceut imala bi veće šanse i za posao ljekara.
da, al ne kao klasican farmaceut u apoteci, nego ono, radis ko komercijalista u firmi koja se bavi veletrgovinom lekova, ucestvujes na tenderima po bolnicama i tako to! upoznajes kljucne ljude po bolnicama! svaki dan joj kazem da je budala  Smile imas vecu platu od obicnog lekara a ne prljas se pacijentima; al ona hoce da leci ljude Smile
IP sačuvana
social share
I'm a man of wealth and taste
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46912
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Ima dosta primjera ljudi koji su završili fakultete ali nisu prihvatali poslove nižeg ranga od onih za koje ih je fakultet najbolje pripremio.

Sada imaju po 45 godina i dalje su nezapoleni

Meni je žao tih ljudi.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
pa moze perspektiva da bude ako se uclanis u neku NVO. tu su uglavnom neki psiholozi, sociolozi, filozofi.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 
plimut samo pazi se da taj medika ne iz tvog nežnost piše specijalizacijski iz psihiatriu Smile Smile Lekari su kao vojske nikad nema iz njih dovoljno za državu. a to važi i za tog sociologu  koja je spreman da prostituiše svoju znanju za državu.Odnosno imaš šanse Smile Smile
« Poslednja izmena: 04. Jan 2009, 23:22:01 od onodys »
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
zdravo kolega
jas sam iz makedonije
pa slucajno sam procitala  tvoj teks i do negde sam se pronasla sebi kad sam se upisala.
i kod nas se govorilo da ce da se ukine sociologiju pa sam se toliko razocarala, da sam mislila da najbolje godine trosim uzalud, ali sada kad sam upisala 4 godinu ponosna sam sta odabrala taj fakultet jer ne samo sta sam zrela u svakom polje ja sam intelektualno nadgragjena i moju pogledu su siri sta su nekad bili. ponosna sam sta sam sociolog jer mislim da nijedna drzava ne moze realno i u vistinsku pravcu razvivati bez sociologe. e u tome je nas paradoks, sta u nasim drzavama nisu razijena niti ceneta sociologija kao sta je drugim drzavima, ali ja se nadam da ce doci nase vreme i to skoro. nemoj se otkazivati jer biti sociolog je prava i vistinska stvar jer sociolozi vrede, jer mogu na neki nacin da ucestvuju u proucavanja socijalne drustva jer bez socijalizacije se nemoze. jer primarne grupe sociologije su semejstvo , vrsnici i skolovanje, dali se bez to moze odrzavati opstestva? ne
ja se nadam da sam ti pomogla malo.
pozdrav iz makedonije, od tvoja koleska-sociolog-analiticar
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 17:03:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.